Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

Aneta

biuro i opsługa jest ok wszystko poszlo sprawnie i szybko.

Iwona

Nie mam nic dobrego do powiedzenia. Zamiast doleciec w sobote kolo 13,dotarlismy w niedziele o 21.30. Z lotniska cofano nas 3 razy. Finalny lot zamiast 4 godzin trwal 8 (dzieki miedzyladowaniu w katowicach). Na lotnisku chaos informacyjny. Bedziemy sie odwolywac ,bo cala ta wycieczka to byl zart a nie wypoczynek.

Pobyt: Kwiecień 2019

Biuro godne polecenia. Wycieczka zgodna z opisem.Rezydent w hotelu dobrze mówił po polsku. Na lotnisku również czekała na nas osoba dobrze mówiąca w naszym języku.

Joanna Mikulska

Pobyt: Marzec 2019

Biuro w porządku, ale portal wakacje.pl niezbyt dobrze współpracowało z tym biurem. Karty pokładowe wysłane zostały w dniu wylotu, a nie jak było w umówię 2 dni przed i na podatek nie było dodanego bagażu rejestrowanego, za który zapłaciłam i musiałam wykupić go jeszcze raz. Zwrot kosztów wykupienia przeze mnie ponownego bagażu do dziś dnia nie został dokonany, mimo złożonej mojej reklamacji. Wakacje uznało moja reklamacje za niezasadna a przecież to wina biura że nie dopatrzyli tego. Teraz czekam na odpowiedz w sprawie reklamacji od biura Best Reisen.

Zuzanna Pajak

Pobyt: Marzec 2019

Dziękujemy za dobrą opiekę i cudowne wakacje polecamy wakacje z Best Reisen

Pobyt: Luty 2019

nie mam żadnych uwag,wszystko na czas i z uśmiechem na ustach

Jacek

Ryszard

Hotel Steingerberger w Hurghadzie. Tu 9/10 Zacznę od tego że rezydent to porażka. Oprócz sprzedaży wycieczek nie był niczym innym zainteresowany. Miał przesłać SMS z info o wylocie. Nie przysłał. Napisał kartkę z informacją i przekazał przez innego wczasowicza. Wycieczka fakultatywna do Luksoru , porażka. Gość który podobno był przewodnikiem, mylił imiona faraonów, nie chodził z nami po obiektach tylko czekał przy wejściach z oczami wlepionymi w smartfona.Rezydent mówił że koszt wycieczki 77$ komplet. Przewodnik wyciągnął od uczestników po 10$ za rejs po nil który miał być dla chętnych,a po wejściu na łąjbę sternik popływał ,a nie przepłynął na drugi brzeg. Generalnie wycieczka najgorsza na jakiej byłem. Obsługa polskojęzyczna , nie istnieje. Wczasy z innych biur podróży podniosły poprzeczkę na tyle,że tej firmie wystawiam 2/10. Nigdy z wami nie polecę na wczasy!!!

Polak

Adam Rudziński

Wszystko zgodnie z ofertą. Niestety podniesiono nam cenę ze względu na zmiany w lotach o 1000zł natomiast wydłużono pobyt do 13 dni, nie jest to dla nas kłopot ale oferta wstępna była inna stąd obniżona ocena. Rezydent dobrze mówił i pisał po Polsku, byliśmy jedyną rodzina w miejscowości Fujairach - transfer z lotniska zorganizowano wygodnym samochodem typu VAN. Mieliśmy duże obawy natomiast szczerze polecam.