6,9 / 10

Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

Ocena na podstawie 107 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,5
  Ocena
  Organizatora

 • 6,5
  Ocena
  rezydentów

 • 6,9
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 6,9
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 6,0 / 10

  Krystian

  Pobyt: Kwiecień 2018

  Biuro podrurzy zostawię bez opini! Co do Hotelu Ali Baba Palace nie mam żadnych zastrzeżeń. Super miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Fantastyczny aqua park. Przemiły pozytywny rezydent godny polecenia M.Ramadam pomoże w każdej sytuacji nie robiąc przytym problemów, bardzo dobrze rozmawia po polsku

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Dymitr

  Pobyt: Styczeń 2018

  Ogólnie jest ok, polecam. Rezydent Machmud Ramadan jest adekwatnym, miłym człowiekiem, zaopiekował się nami jak należy, gada po polsku. Wkużyło tylko to że oni, chodzi np. o kierowców, przewodników wszyscy chcą napiwek i nawet nie wstydzą się go wymagać, a jeżeli nie dasz to mają bardzo nie zadowolony ryj.

  Opinia dodana:
 • 1,8 / 10

  Mirek

  Pobyt: Styczeń 2018

  Byłem w styczniu na Mauritiusie.Hotel miał być 5gwiaz. Był 3. Około 700 metrów w lini prostej od hotelu kończył się pas startowy lotniska.Tylu tak nisko i bardzo głośno latających samolotów nie widziałem.Byliśmy w czasie szalejącego orkanu.Nikt się nami nie interesował.Wdniu wylotu wywieziono nas na nieczynne lotnisko bez jakiejkolwiek pomocy i zostawiono samych sobie.Do przylotu do Polski musiliśmy sobie radzić sami (orgazacja noclegu transportu z i na lotnisko przbukowanie biletów) tym bardziej że lot był z przesidką w Paryżu. Bardz smutne było to że inne biura polskie załatwiło swoim tu rystom dodatkowy nocleg i udziliło informacji oraz przebukowało bilety. O marce biura świadczy to jak się zachowa w sytuacji extremalnej.Tutaj ocena jest niedostateczna.Stanowcz ODRADZAM.Lepiej pojechać płacąc więcej ale z markowym biurem gdzie się Tobą zainteresują pomogą mają przychylnego rezydenta i odbiorą telefon alarmowy w razie potrzeby.Oni zawiedli całkowicie... Mirek

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Gosia

  Pobyt: Luty 2018

  Z Best Reisen byliśmy w Egipcie po raz pierwszy. Wszystko przebiegało sprawnie i bez problemu. Rezydent mówił po polsku. Wszystko ok!

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Radosław Malinowski

  Pobyt: Styczeń 2018

  Wszystko świetnie . Rezydent mówi bardzo dobrze po polsku . Biuro podróży stanęło na wysokości zadania .

  Opinia dodana:
 • 9,3 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Anastazja

  Pobyt: Styczeń 2018

  Byliśmy w Egipcie z tym biurem. Bardzo zadowoleni rezydentem Mahmudem Ramadanem, pomagał nam ze wszystkim, zainteresowany był naszym dobrym odpoczynkiem. Całkiem podróż spodobała się nam oraz wycieczki od biura byli na dobrym poziomie.

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  ALICJA

  Pobyt: Styczeń 2018

  Wszystko załatwiałam przez Internet i infolinię która jest dostępna i nie trzeba czekać godzinami na połączenie, osoby kompetentne i miłe. Polecam !!

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Natalia

  Pobyt: Styczeń 2018

  Biuro godne polecenia w 100% wszystko zgodne z ofertą, bardzo udane wakacje w Egipcie. Piekny hotel Albatros Palace i oczywiscie rezydent Mahmud Ramadan spełnił moje oczekiwania ???? . Polecam !

  Opinia dodana:
 • 2,5 / 10

  M.K

  Pobyt: Lipiec 2015

  Best reisen to najgorsze biuro z jakim kiedykolwiek podróżowałam..obskurny pokój brak spotkania z rezydentem, zmiana lotniska bez naszej wiedzy i zgody!!! NIGDY WIĘCEJ!!

  Opinia dodana:
 • 9,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  A

  Pobyt: Wrzesień 2017

  Biuro w porządku, bez zastrzeżeń. Rezydent wiedział dużo o wyspie, ale za za to był bardzo przemądrzały, ogólnie nie budził sympatii.

  Opinia dodana:
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią