Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

Krystian

Pobyt: Kwiecień 2018

Biuro podrurzy zostawię bez opini! Co do Hotelu Ali Baba Palace nie mam żadnych zastrzeżeń. Super miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Fantastyczny aqua park. Przemiły pozytywny rezydent godny polecenia M.Ramadam pomoże w każdej sytuacji nie robiąc przytym problemów, bardzo dobrze rozmawia po polsku

Dymitr

Pobyt: Styczeń 2018

Ogólnie jest ok, polecam. Rezydent Machmud Ramadan jest adekwatnym, miłym człowiekiem, zaopiekował się nami jak należy, gada po polsku. Wkużyło tylko to że oni, chodzi np. o kierowców, przewodników wszyscy chcą napiwek i nawet nie wstydzą się go wymagać, a jeżeli nie dasz to mają bardzo nie zadowolony ryj.

Mirek

Pobyt: Styczeń 2018

Byłem w styczniu na Mauritiusie.Hotel miał być 5gwiaz. Był 3. Około 700 metrów w lini prostej od hotelu kończył się pas startowy lotniska.Tylu tak nisko i bardzo głośno latających samolotów nie widziałem.Byliśmy w czasie szalejącego orkanu.Nikt się nami nie interesował.Wdniu wylotu wywieziono nas na nieczynne lotnisko bez jakiejkolwiek pomocy i zostawiono samych sobie.Do przylotu do Polski musiliśmy sobie radzić sami (orgazacja noclegu transportu z i na lotnisko przbukowanie biletów) tym bardziej że lot był z przesidką w Paryżu. Bardz smutne było to że inne biura polskie załatwiło swoim tu rystom dodatkowy nocleg i udziliło informacji oraz przebukowało bilety. O marce biura świadczy to jak się zachowa w sytuacji extremalnej.Tutaj ocena jest niedostateczna.Stanowcz ODRADZAM.Lepiej pojechać płacąc więcej ale z markowym biurem gdzie się Tobą zainteresują pomogą mają przychylnego rezydenta i odbiorą telefon alarmowy w razie potrzeby.Oni zawiedli całkowicie... Mirek

Gosia

Pobyt: Luty 2018

Z Best Reisen byliśmy w Egipcie po raz pierwszy. Wszystko przebiegało sprawnie i bez problemu. Rezydent mówił po polsku. Wszystko ok!

Radosław Malinowski

Pobyt: Styczeń 2018

Wszystko świetnie . Rezydent mówi bardzo dobrze po polsku . Biuro podróży stanęło na wysokości zadania .

Anastazja

Pobyt: Styczeń 2018

Byliśmy w Egipcie z tym biurem. Bardzo zadowoleni rezydentem Mahmudem Ramadanem, pomagał nam ze wszystkim, zainteresowany był naszym dobrym odpoczynkiem. Całkiem podróż spodobała się nam oraz wycieczki od biura byli na dobrym poziomie.

ALICJA

Pobyt: Styczeń 2018

Wszystko załatwiałam przez Internet i infolinię która jest dostępna i nie trzeba czekać godzinami na połączenie, osoby kompetentne i miłe. Polecam !!

Natalia

Pobyt: Styczeń 2018

Biuro godne polecenia w 100% wszystko zgodne z ofertą, bardzo udane wakacje w Egipcie. Piekny hotel Albatros Palace i oczywiscie rezydent Mahmud Ramadan spełnił moje oczekiwania ???? . Polecam !

M.K

Pobyt: Lipiec 2015

Best reisen to najgorsze biuro z jakim kiedykolwiek podróżowałam..obskurny pokój brak spotkania z rezydentem, zmiana lotniska bez naszej wiedzy i zgody!!! NIGDY WIĘCEJ!!

A

Biuro w porządku, bez zastrzeżeń. Rezydent wiedział dużo o wyspie, ale za za to był bardzo przemądrzały, ogólnie nie budził sympatii.