Opinie o biurze Best Reisen

Best Reisen

Biuro powinno bardziej przyłożyć się do stron internetowych opisujacych hotel. Przed wyjazdem hotel mial 5 gwiazdek po powrocie nagle 4.Rezydent wycieczki też mało zaangażowany w napotykane problemy uczestników turnusu.

Wszystko przygotowane perfekcyjnie. Na każdym etapie podróży i już na miejscu nie było żadnych niejasnych sytuacji. Czuliśmy się dopieszczani na każdym etapie pobytu.

Renata i Zbyszek

Biuro podróży ok. Oferta zgodna z opisem, byliśmy pozytywnie zaskoczeni hotelem. Minusem okazał się rezydent. Spotkał się z nami żeby namówić nas na różne wycieczki, sporo osób się skusiło po jego opowieściach, jak to jest super. Niestety w praktyce były nudne i opieka pilota też pozostawała wiele do życzenia. Później kontaktu z rezydentem nie było, nawet godziny transferu do poszczególnych osób powysyłał błędne (hotele sąsiadujące miały różnice czasu nawet 30 min.-koszmar), przez co na niektóre osoby czekaliśmy pół godziny, natomiast inne czekały na nas (do rezydenta nie mogły się dodzwonić-tragedia) , na lotnisko odwoził nas bułgarski kierowca. Pan rezydent nie znalazł czasu ??? Z oferty biura może jeszcze skorzystam, natomiast żadnych wycieczek fakultatywnych.

Sama Bułgaria nie podoba nam się.Ale to co miało być było tak jak oferowali. Hotel o.k.Jedzenie nie bardzo. Rezydent pomocny, od strony biura wszystko pozytywnie. Jak ktoś lubi centrum i tłumy to polecam hotel Atol w Słonecznym Brzegu ale bez wyżywienia.Dla rodzin spokojnych i z dziećmi nie polecam.

Robert

Pobyt: Luty 2018

Nieuczciwi, nieprofesjonalni, aroganccy (to delikatne określenia) ? poczynając od egipskich przedstawicieli: Mohammeda, który odbierał nas na lotnisku poprzez Mahmooda (rezydenta), polskich pracowników biura w Warszawie, a na właścicielce biura kończąc. Na lotnisku w Hurgadzie odebrał nas Mohammed, udzielił podstawowych informacji. W pewnym momencie jeden z polskich gości nie zrozumiał co do niego mówił, więc powiedział mu, że jak nie rozumie po polsku to może mu to powtórzyć po angielsku? I dalej było już tylko gorzej. Na wycieczkę do Kairu, podstawili autokar bez ogrzewania, temperatura na zewnątrz była ok. 15 st.C (byliśmy w lutym), i po chwili w wewnątrz autokaru również, a może nawet mniej. Biuro wiedziało o uszkodzonym ogrzewaniu kilka dni wcześniej?, autokar śmierdzący wymiocinami, kierowcy palący podczas jazdy papierosy, fotele bez pasów, bez możliwości rozłożenia Ok 8-9h ( w jedna stronę) w podróż w nocy z 7 letnim dzieckiem przez pustynie, horror, zimno, brudno, smród ? A potem cały czas biegiem, bo przewodnik się spieszył do domu? Po tej ?wycieczce? wszyscy się rozchorowaliśmy choć byliśmy dobrze przygotowani (bluzy, softshele) i na reklamację odpisali wklejonym tekstem, że im przykro i generalnie to ?olali? i zaproponowali zniżkę na kolejne wakacje. NIDY WIĘCEJ z nimi nawet za darmo ! Hotel Royal Lagoon nie zasługiwał na 5 gwiazdek - brudno i personel traktuje Cię jak intruza. Nie wierzcie, że musicie TYLKO od BEST REISEN kupować wycieczki itp. Ubezpieczenie nie traci ważności - co też potwierdził potem rezydent. Pozytywy: w lutym spokój, mało turystów, słońce, temperatury pow 25 st C.

Polecam biuro podróży Best Reisen. Wycieczka bardzo dobrze zoorganizowana. Hotel w Egipcie z fantastycznym aqua parkiem. Rezydent M. Ramadam dobrze mówi po polsku, dzięki czemu bez problemu można się dogadać. Dodatkowym plusem było to, że w razie potrzeby rezydent od razu odpowiadał na nasze wiadomości. Wycieczka fakultatywna na wyspę Paradise SUPER! również na niej był opiekun rozmawiający polsku. POLECAM.

Katarzyna Olszewska

Wszystko zgodnie z ofertą podróż na Malediwy uważam za zorganizowaną perfekcyjnie w każdym calu mogę z czystym sumieniem polecić w 100% od transferu na lotnisku po cały pobyt w wybranym hotelu

Justyna

Wyjazd do Bulgarii totalna porażka. Hotel Andalusia w mniemaniu biura 4* nie zasługuje nawet na 2*. Takiego brudu nie widziałam jeszcze nigdy w żadnym hotelu. Pokoje z bardzoooo wysłużonymi meblami i śmierdzącą łazienką...przez tygodniowy pobyt nie sprzatnięty ani razu. Personel leniwy i udający nieznajomość zadnego języka obcego. Jedzenie fatalne co skutkowało masowymi zachorowaniami na biegunkę, wymioty i gorączkę. Gigantyczne kolejki po jedzenie przy upale wewnątrz jadłodajni. Okradane pokoje.Windy wyłączane kilka razy dziennie z użytku. Toaleta ogólnodostepna jedna na cały hotel dla wszystkich. Pierwszy i ostatni raz w Bułgarii. Może są dobre hotele, ale ten trzeba omijać szerokim łukiem.

Edyta

Nasze pierwsze wczasy z best reisen, uważamy za udane. Wszystko przebieglo sprawnie, mimo różnych opóźnień (taki był nasz pech :)). Polecany !

MONIKA

Wczasy w BUŁGARII uważam za udane. Wszystko zgodnie z ofertą. Rezydent P CZAREK pomocny, konkretny, rzeczowy. POLECAM