Opinie o hotelu Acacia

• 10 Urozmaicenie
  • Różnorodne menu

cupercola
    Pobyt: Lipiec 2013

• Zalety przemila obsluga, okolica piękna, jedzienie bardzo urozmaicone, duza plaża - ważne dla rodziny z dziećmi :)

Wakacje bardzo udane choć nie najtańsze jeśli chodzi o rodzinny urlop dwutygodniowy. Hotel ładny, czysty, pokoje w miare duże i ladnie umeblowane, ogulnie mówiac wszystko na duży plus. okolica ciekawa do wieczornych specerów. Polecam :)

J
    Pobyt: Lipiec 2012

Wróciliśmy z wyjazdu tydzień temu.Wyjazd bardzo sie nam podobał.Hotel położony jest w małym miasteczku typowo sezonowym o nazwie Akyarlar,ok. 15min drogi dolmuszem od Turgutreis,2h od Bodrum.Wyjazd dobry dla ceniących spokój. Minusy najpierw: Na miejscu 1 market-15min drogi na nóżkach i 1 kebabownia z okropnie drogimi kebabami(6euro a w Turgutreis palce lizać-kebab za 3dinary czyli 1,5euro). Brakowało nam tego że wieczorem nie było gdzie wyjść-co najwyżej do marketu oddalonego o 15min drogi od hotelu.I jeszcze plaża.Nic więcej .Animator-szt 1- bardzo sympatyczny ale przy tej ilości ludzi-sam nie dawał rady. W ciągu dnia sporty,wieczorem zabawy(łącznie z zabawą na "najsympatyczniejszą parę turnusu". Wyjazd organizował Neckermann-pomoc przedstawicielki na miejscu TYLKO I WYŁĄCZNIE sprowadzała się do oferowania wycieczek Neckermanna.Nawet gdy poprosiliśmy aby zapytała na recepcji o telefon do portu w Turgutreis(aby zapytać o rejsy na Kos)-to oczywiście nie mogła tego zrobić.Fajna wycieczka do Efezu całodzienna(przez Neckermanna 50euro, przez lokalne biuro podrózy z polskim pilotem-25euro).Serio! Plusy: 1.Jedzenie pyszne-szwedzki stół-zawsze dużo i codziennie inaczej,dużo regionalnych potraw.Kelnerzy śmigają. W opcji All Incl. napoje gaz,lekkie wina i cienkie piwo bez limitu.Przekąski, ciastka w ciągu dnia także.Wróciliśmy obżarci jak bąki. 2.Plaża kamienista z pomostem,w drugiej częsci hotelu piaszczysta z cieplutką wodą. 3.Codziennie posiłki zjadane na dużym tarasie z widokiem na gr. wyspę Kos. 4.Codziennie z Turgutreis można popłynąc statkiem na Kos-całodzienne wycieczki-fajna sprawa-koszt 15euro w 2 strony(przez Neckermanna tez 15e) 4.Plaża kamienista z pomostem,w drugiej częsci hotelu piaszczysta z cieplutką wodą. Bary przy plaży. 5.Pokoje prosto urządzone-ale w końcu nie o to chodzi by siedzieć w pokoju. 6.Nie było upałów, przy 34st. wiał orzeźwiający wiater,woda ok 24st 7.1 z chlopaków z recepcji mówił po polsku,a reszta w j. ang i ros. 8.1 wieczór turecki Ogólnie fajnie, jak za tydzień za 1600 PLN