Opinie o hotelu Aegean Park

Aegean Park

• Różnorodne menu

Grzegorz Polak
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety Położenie blisko centrum, miła obsługa młodego personelu, codziennie sprzątane pokoje. Dużo wesołej młodzieży narodowości rosyjskiej.
    • Wady Położenie blisko ruchliwej ulicy (większość hoteli w Marmaris są tak zlokalizowane). Przy dużym obłożeniu, napoje podawane w plastikowych kubeczkach.

Witam, przyjechaliśmy we czwórkę i byliśmy przez dwa tygodnie jedynymi Polakami w hotelu, mogłem super odpocząć od pesymistycznych rozmów i narzekania naszych rodaków (oczywiści z małymi wyjątkami- pozostała przecież jeszcze trójka). Pogodę mieliśmy wspaniałą (jednego dnia pokropił ciepły deszczyk- był czas na zrobienie zakupów). Hotelowi goście to przede wszystkim młodzież rosyjska i miejscowi, jeśli chodzi o jakośc świadczonych usług to hotel daje sobie radę w swojej klasie (nie wymagajmy od hotelu *** cudów). Pierwsza połowa pażdziernika 2015r. Grzegorz Polska.

Katarzyna Wolniewicz

Uwaga! Zdjęcia nie przedstawiają obecnego stanu hotelu. Mieści się przy głównej ulicy, dlatego jest bardzo głośno do wczesnych godzin porannych. Polecany dla młodzieźy, ponieważ w koło są same dyskoteki.

Ewa Maćkowiak

jako 3 * hotel uważam, że jest niezły,połozony w centrum Marmaris, jedzenie tureckie dobre rekompensuje brak wieprzowiny, stół szwecki obfity, obsługa sympatyczna, przemiła dla polaków, morze 50 m. Wyjazd uważam za udany i polecam Wszystkim ten kurort. W Marmaris, każdy znajdzie coś dla siebie: spokój, wycieczki, rozrywkę cało nocną, dobre tureckie jedzenie i miłą obsługę. Planuje ponowną wycieczkę pod warunkiem zakwaterowania w Aegean Park

Adrian

Pokoje średnie, ale wszystkie z balkonami. Hotel czysty, prosty, zadbany. Obsługa miła i uśmiechnięta. Ocena według mnie - słabe 3*.