Opinie o hotelu Akbulut Spa
Turcja / Wybrzeże Egejskie

Akbulut Spa

Jarosław

• Zalety czysto blisko do plaży i miasteczka dużo zieleni
    • Wady Trochę mały basen Monotonne śniadania Obsługa biura podróży, które co innego mówi przed wylotem a co innego leniwa pani rezydentka Agnieszka (Tui) Słabe wi fi

Cichy i kamelarny hotel, w którym niczego nie brakuje, no może słabe animację i słabe wi -fi. bliskość do plaży leżaki na piasku lub trawie, zejście do morza kamienie = przydatne buty ochronne. W hotelu i na basenie czysto. Dużo zieleni. Leżaków nie brakuje dla nikogo na basenie i na plaży Jedzenie dużo ale trzeba wziąć pod uwagę inne inne niż nasze polskie, ale głodny nie chodziliśmy. byliśmy w lipcu i temperatura nie doskwierał mocno. polecam wycieczki statkiem oraz sklep z pamiątkami i ubraniami w hotelu obok prowadzonego przez Zenka. Podczas naszego pobytu było dużo Polaków. Obsługa miła i sympatyczna, no może poza szefową, która sprawiała wrażenie nie kontroli nad personelem a podsłuchiwaniem rozmów gości.

Robert byliśmy we trójkę

• Zalety Czysty hotel, basen nie za duży ale zadbany
    • Wady Daleko od Kusadasi, słabe bardzo wifi, tv tylko turecka i rosyjska, alkohol tylko do 23 i mały wybór, mało animacji

Ogólnie hotel czysty, mało atrakcji wewnątrz hotelu, położenie daleko od Kusadasi, bardzo dużym plusem jest pyszne jedzenie, pobyt jeśli się wyjeżdża większą ekipą może być wesoły ponieważ brak animacji

Danuta Pochlopien

• Zalety Czysto pyszne jedzenie przyjaźni ludzie spokojnie super masażysta

Jestem bardzo zadowolona można wypocząć dobry punkt wypadowy dobre jedzenie przemiła obsługa blisko morza czysto kameralnie czego chcieć więcej

• Zalety Czysto spokojnie blisko morza miła obsluga
    • Wady Słabo wyposażona silownia

Polecam osobom ceniącym spokój chętnie tam wrócę za rok

Małzenstwo w srednim wieku

• Zalety Bardzo dobre jedzenie czyste pokoje blisko morze
    • Wady Nie znalazłam

Bardzo dobre jedzenie, czyste pokoje, codziennie starannie sprzątane,wymieniane codziennie ręczniki, położony przy morzu,blisko przystsnki bus,dobre miejsce wypadowe do zwiedzania.Miła i przyjazna obsluga.

Patrycja

Hotel wspaniały, Pięknie położony, cichy, idealny zarówno dla par, osób starszych jak i rodzin z dziećmi. Wieczorem ciekawe animacje. Do plaży 3 kroki. Busem spod hotelu 15 minut do centrum Kusadasi. Warto jednak zaznaczyć w ofercie, że hotel nie znajduje się w miejscowości Kusadasi, tylko w miejscowości Guzelcamli i do Kusadasi można dojechać busikiem, który kursuje spod hotelu. Na minus jedna rzecz - niezwiązana z hotelem , a mianowicie CAŁKOWITY BRAK KONTAKTU Z PANIĄ REZYDENT - EWĄ. Pojawiła się 2 dnia, zebrała pieniądze za wycieczki i ślad po niej zaginął. Nieodbierała telefonu, nie odpowiadała na smsy. Porażka

Mateusz

• Zalety Blisko parku narodowego, blisko plaży z lezakami.
    • Wady Monotonne jedzenie a czasem jego brak, Wifi praktycznie nie istnieje, wszędzie obserwująca i biesiaduja a rodzina właścicieli.

Hotel w miarę świeży, czysty położony blisko pięknego Parku Narodowego ale niestety nie zasługujący na cztery gwiazdki. Wifi praktycznie nie działające nawet przy recepcji, basen mały, obsługa niekiedy arogancka. Za duży minus uważam wyżywienie - wszystkim polecam udać się do restauracji tuż po podaniu posiłków ponieważ niestety później obsługa nie dokłada i można wyjść głodnym, po za tym jedzenie monotonne i powtarzające się. Jako, że wyjazdzalismy ok piątej rano nie zalapalismy się na opłacone śniadanie, obsługa przygotowała nam "lunch pakiet" i tu przydało by się załączyć zdjęcie tego "posiłku". Zawierał bowiem jabłko, kromke chleba tostowego i malutkiej ilości dodatków - wszystko zawarte w dużym opakowaniu.

• Zalety kameralny, blisko parku narodowego, czysty, dobre jedzenie, wieczorne atrakcje, darmowe ręczniki na basen, dostępność leżaków
    • Wady bardzo słabe wi fi (praktycznie jego brak), mało alkoholi do wyboru w wersji all inclusive (wódka, wino, piwo, drinków brak), daleko do centrum miasta (ok. 25 min busem)

Hotel położony w spokojnej dzielnicy, 1km do od parku narodowego, plaża piaszczysto-żwirkowa - zejście do morza kamieniste lub z molo. Na plaży brak baru z napojami - dostępna tylko ciepła woda. Hotel bardzo czysty, smaczne jedzenie ale wi fi praktycznie nie działa. Jeśli chodzi o napoje w wersji all inclusive - whisky brak, dostępna wódka, piwo, wino, z drinków np wódka ze spritem... Do plaży ok 5 min spacerkiem. Do centrum Kusadasi ok 25 min busem. Reszta ok.

Marika

• Zalety cisza i spokój
    • Wady w ofercie basen kryty tylko że płatny, spa - za dużo powiedziane wszystko dodatkowo płatne, siłownia- jeden rowerek, rezydentka nie widoczna, czy uprzejma? - mało powiedziane, wszędzie daleko

Hotel dla odpoczywających od miasta i zgiełku, ale bez jakiś specjalnych wygód

Krystyna

• Zalety Maly starry hotel z lat 70
    • Wady Stolowka. Z lat 70

Wilkie rozczarowanie. Hotel bardzo bardzo skromy. Polozony bardzo daleko. Nie zasluguje na 4 gwiazdki jedynie 1 gwiazdka Basen. Bardzo Malutki. Plaza localna pelno smieci brodno Obsluga w hotelu arogancka ignorowala wszystkie uwagi Brak brak brak jedzenie. Na sniadanie. Jajecznica z proszku. Kolejki dlugie aby cos nalozyc na talerz Brak wyboru. 7 dni meki liczylismy kazdy dzien Daleko od lotniska 2godz 30 Pani rezydentka Ewa nie pomocna gruboskorna przyzyczajona na te uwagi Nie polecam Nikomu