Opinie o hotelu Akropoli
Albania / Riwiera Albańska

Akropoli: teren hotelu, basen

• Dużo udogodnień dla dzieci

Sebastian, Magda i Martyna

• Zalety Przewspaniali ludzie zarządzający hotelem. Znakomite położenie oraz ładne i czyste pokoje. Bardzo smaczne jedzenie. Cisza i spokój.

Albanię odwiedziliśmy już po raz trzeci, tym razem Golem i były to dla nas najlepsze wakacje na jakich byliśmy, a trochę świata już zwiedziliśmy :) Po prostu wszystko było dokładnie tak jak chcieliśmy. Niewielki i bardzo spokojny hotel usytuowany blisko plaży, którym zarządza przesympatyczna albańska rodzina, mająca u swego boku najmilszy personel jaki można sobie tylko wyobrazić :) Plaża ogromna i piaszczysta, a leżaki dla gości z Akropoli zawsze dostępne, niezależnie od pory dnia. Do większego miasta jakim jest Durres, gdzie można wybrać się na większe zakupy, jest tylko 6 kilometrów, ale zdecydowanie polecamy dłuższe trasy w celu delektowania się pięknem Albanii. Warto w tym celu wypożyczyć auto, o które należy pytać w hotelu, Remiego :) /Pozdrawiamy Remi!/ i koniecznie odwiedzić takie miejsca jak Kruja, czy Berat, nie wspominając już o Sarandzie i Ksamilu. Im więcej odkrywamy i poznajemy ten kraj, tym coraz bardziej się w nim zakochujemy. Przepiękne krajobrazy, niesamowite masywy górskie, niesamowite przestrzenie, morze jońskie, adriatyckie, bardzo smaczne jedzenie, no i na co składa się ogólny bardzo przyjazny klimat, to najserdeczniejsi ludzie pod słońcem :) Tak więc My tutaj niebawem wrócimy, oczywiście do Akropoli i być może będzie to już w przyszłe wakacje... tak bardzo nam się podobało :) Pozdrawiamy całe Akropoli! :)

Żaklin

• Zalety Przestronne pokoje, blisko plaży, przyjazna atmosfera
    • Wady Łazienki wymagają odświeżenia, brak atrakcji.

Hotel polecam dla osób które cenią rodzinną atmosferę. Jest to mały hotel położony w drugiej linii brzegowej (ok 200 m od plaży). Z restauracji można wyjść bezpośrednio na basen. Posiada przestronne pokoje. Raz w tygodniu zamiast standardowej obiadokolacji organizowany jest grill przy którym można zapoznać się z pozostałymi turystami i właścicielami hotelu.

Stanisław

• Zalety Miła obsługa. Bardzo czysto.
    • Wady Monotonne śniadania -mało warzyw i owoców. Twarde mięso.

Mimo że w umowie mieliśmy pokój z widokiem na morze, rezerwacja prawie z rocznym wyprzedzeniem, dostaliśmy od strony odwrotnej. Mocno słychać pobliską autostradę. urozmaiceniem były piejące w nocy koguty. Pokój ładny nr. 110. malutki balkonik, słońce tyko przez godzinę rano, śmieszny prysznic. Poza tym wszystko OK!

Marcin Rawiak

• Zalety Rodzinny interes prowadzony przez przemiłych ludzi.Śniadanie dobre,obiadokolacje jeszcze lepsze.Basen czysty i nie przepełniony jak w innych hotelach.Dziennie badanie wody w basenie.Dziennie sprzątany pokój i wymiana ręczników.Blisko morza i głównego deptaka.Chcę tam wrócić

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany i tylko do czego mogę się doczepić,to jest to że wykupiliśmy tylko tygodniowy pobyt.Pozdrawiam właścicieli hotelu,bardzo pomocni i przyjemni

Krystyna Jesionek

• Zalety Do plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolem ok. 300 m. Świetne jedzenie. Miła obsługa. Codzienne sprzątanie i codziennie wymieniane ręczniki. Częsta wymiana pościeli. Duży pokój i balkon. Wycieczki prowadzone przez pana o imieniu Flobens niezapomniane!!! Dopytujcie z kim wycieczka. Jeśli z nim to zawsze warto. Wiedza i ilość ciekawie przekazywanych informacji, dowcip, kultura. Super!!! Dziękujemy.
    • Wady Nieładny zapach w łazience, czuć pleśnią. Brak światła i stolika na balkonie.

Za tę cenę warto. Trzeba nie zapominać, że wykupiony hotel ma trzy gwiazdki.

Oliwia

• Zalety Sympatyczna atmosfera, czysto
    • Wady Monotonne śniadania

Brak negatywnych opinii. Wszystko fajnie, polecam serdecznie. Hotel super.

gość

• Zalety darmowe leżaki na plaży
    • Wady pokój nr 108 z widokiem na pralnie i kuchnie.Balkon o wymiarach 1,5x1,śmierdząca łazienka.Śniadania przez cały tydzień to samo,czyli jajka sadzone,jajecznica, dzem, wedlina, parówki, wyschnięty chleb.Brak owoców do wyboru, brak deserów, brak ciast

Jak na hotel 3 gwiazdkowy -masakra pokój nr 108 z widokiem na pralnie i kuchnie.Balkon o wymiarach 1,5x1,śmierdząca łazienka.Śniadania przez cały tydzień to samo,czyli jajka sadzone,jajecznica, dzem, wedlina, parówki, wyschnięty chleb.Brak owoców do wyboru, brak deserów, brak ciast. Obiadokolacje -zupy ok bardzo smaczne , bardzo mały wybów dań. . Brak owoców i ciast.Barmanki niekumate, nie można się z nimii porozumieć i nie wiedzą ile wydać pieniędzy. Brak karty-menu w kawiarni.Pobyt uważam za najgorszy z wszystkim moich wyjazdów. Nie polecam.

Piotr i Lidka.

• Zalety Hotel kameralny, położony blisko od plaży, Własne leżaki z parasolami, wydzierżawione w strefie prywatnej Hotelu Premium (dwa rzędy). Basen z brodzikiem, ilość leżaków wystarczająca. Właściciele oraz personel gościnni i pomocni. Posiłki smaczne w dużym wyborze i obfite.
    • Wady Stary, głośno pracujący klimatyzator w pokoju. Brak stolika na balkonie / tarasie. Stara mocno sfatygowana lódówka. Brak półek w szafie i biurku pełniącym funkcj|ę komody. Ogólnie umeblowanie raczej skromne. Brak klimatyzowanego lobby z recepcją przy wysokich upałach mało komfortowe przy oczekiwaniu na przygotowanie pokoju przez cztery godziny po przyjeździe.

Niewielki hotel o średnim standardzie, kameralne położony w niewielkiej odległości od morza. Zalety i wady wyszczególnione zostały powyżej. Miła atmosfera stworzona przez gospodarzy obiektu niweluje inne niedostatku.

• Zalety Super atmosfera, basen, bardzo gościnni właściciele, obok supermarket, personel pomocny w każdym momencie. Bardzo dobre jedzenie. Warto pojechać. Wszędzie blisko..
    • Wady Nie ma się co czepiać????

Gorąco polecam! W dniu urodzin córki właściciele przygotowali tort a z głośników 100 lat popłynęlo ????

Gosza

• Zalety Niewielki hotel rodziny z bardzo miłą obsługa. Pyszne jedzenie, śniadania podobne ale obiadokolacje zróżnicowane. Manager hotelu bardzo pomocny i sympatyczny. Pokoje codziennie sprzątane. Bardzo polecam dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Mały minus za łazienkę ale mają być wkrótce remontowane :-)