Opinie o hotelu Al Jazira Beach
Tunezja / Djerba

Al Jazira Beach: basen

• Zalety Bardzo czysty,pokoje sprzątane codziennie, bardzo fajna animacja, pomocni pracownicy, nie ma się do czego doczepić.
    • Wady NIe ma

Wyjazd z grupą przyjaciół oceniam bardzo pozytywnie miła atmosfera , ciekawe animacje kurde kurde pozdrawiam,bardzo dobre jedzenie każdy wybierze coś dla siebie,blisko do plaży,wspaniała atmosfera .Dwa tygodnie zleciały bardzo szybko.

xxxx

• Zalety czysto, dużo zajęć, miła obsługa, dobre jedzenie
    • Wady słaby zasięg wifi

Hotel czysty, pokoje sprzątane codziennie, hotel nawet kilka razy dziennie z tego co widziałyśmy, jedzenie dobre, miła obsługa, dużo zajęć na basenie i na plaży, bezpiecznie ze względu na ochronę która chodziła po plaży przy hotelu, dużo rozrywek dla dzieci, które właściwie nie były uciążliwe.

Aleksandra

• Zalety Blisko plaży, bardzo miła obsługa, codziennie sprzątane pokoje, super animacje, fajne baseny, duża ilość serwisu plażowego, blisko do sklepów, blisko do centrum
    • Wady śniadania dość monotonne

Hotel zasługuje na 4*,a nie na 3*. W hotelu sporo się dzieje, animacje są bardzo fajne i dobrze zorganizowane. Obsługa jest niesamowicie sympatyczna, cały czas zajmują się Gośćmi. :) Na plaży jest bogaty wybór ofert sportowo-rekreacyjnych.

Miki

• Zalety hotel ladny w tunezyjskim stylu z prywatna plaza.
    • Wady za duzo animatorow a za malo kelnerow w restauracji,kiepskie jedzenie,bardzo monotonne,tlumy w restauracji,leżaki zarówno na plazy jak i basenie rezerwowane bardzo wczesnie rano.

Moj pobyt w tym hotelu byl niezbyt udany a to za sprawa pewnego kelnera,ktory wypraszal ludzi ze stolikow w restauracji,twierdzac,ze stoliki sa rezerwowane.Jedzenie bardzo monotonne.Ale pozostala obsluga naprawde spoko.Pokoje sprzatane codzienne.Polecam wycieczki dookola wyspy i na Sahare-super przewodnik.

Patrycja

• Zalety położenie hotelu, plaża, baseny

Idealny przykład tego, że nie zawsze warto kierować się ilością gwiazdek. Atmosfera oraz obsługa w hotelu jest bardzo sympatyczna. Prywatna plaża znajduję się bezpośrednio przy hotelu. Hotel zlokalizowany jest na rozległym, zadbanym terenie. Przede wszystkim polecam rodzinom z dziećmi ze względu na bardzo przestronne pokoje. Jedzenie w hotelu na wysokim poziomie, ciepłe i różnorodne. Odwiedzając ten hotel byłam nastawiona na standardowe 3* a zrobił na mnie ogromne wrażenie. Polecam!

EWELINA

• Zalety Duży teren, animatorzy, miła obsługa w recepcji, piękna plaża, ciepłe morze, czyste pokoje

To nasz drugi pobyt na Djerbie, w zeszłym roku byliśmy w 4 gwiazdkowym hotelu, ale proszę Państwa w Tunezji liczą się opinie nie gwiazdki. Hotel fantastyczny! Na basenie głównym jest imprezowo, ale na drugim basenie jest już błogi spokój. Leci nastrojowa muzyczka, można tam jeść obiady z pięknym widokiem na morze. Obsługa hotelu bardzo miła, zawsze warto ich ciężką pracę wynagrodzić napiwkiem. Pokoje fakt nie są najnowsze, ale nie jest to najważniejsze będąc w tak pięknym miejscu. Śniadania są monotonne, ale da się przeżyć, obiady i kolacje są smaczne i jest spory wybór. O 16:00 podają przekąski w barze: pizza, rogaliki, ciasto, owoce. Program animacyjny kapitalny, a sami animatorzy to fantastyczni i zabawni no i dobrze tańczą ???? Pamiętajcie, że tam nie ma przemysłu (na szczęście) oni żyją z turystyki i będą nagabywać na różnego rodzaju płatne atrakcje, to normalne w takich krajach. Z naszej strony możemy polecić ten hotel i życzyć wybierajacym się tam niezapomnianych wspomnień.

Natalia

• Zalety -możliwość zakwaterowania 4+1 -dobre jedzenie
    • Wady - duży teren, daleko do restauracji z niektórych pokojów - wąska plaża - ręczniki za kaucją za 10 dinarów dodatkowo płatne 2 dinary za dzień

Hotel polecany dla rodzin, możliwość zakwaterowania 4+1, sala gier, mini klub oraz bogaty program animacyjny. Pokoje zadbane, ale nie najnowsze. Plaża bezpośrednio przy hotelu, lecz trochę wąska. Duży teren z zadbanym ogrodem.

Mariusz

• Zalety wszystko
    • Wady kiepska muzyka

wszystko na najwyższym poziomie, jedzenie, atmosfera, pokoje, bardzo miła obsługa w barach.

• Zalety piekna piaszczysta plaza, bardzo zyczliwa obsługa, baseny
    • Wady brak suszarki w pokoju ( jesli dla kogos to istotne)

z brakujacych opinii dodam tylko zeby pamietac o zabraniu recznikow plazowych, reczniki plazowe hotelowe to nie tylko depozyt jak zazwyczaj na swiecie ale rowniez oplata codzienna, ktora przepada. Pozaty same plusy, koniecznie trzeba wybrac sie do Djerba Explore Parku do ktorego z Aljaziry jest 12 min taxowka- 5 dinarow

Igzi

• Zalety Pyszna kuchnia, animatorzy, obsługa
    • Wady Monotonne śniadania

Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu w hotelu, nie mam się naprawdę do czego przyczepić, może jedynie do monotonnych śniadań, poza tym obiady i kolacje pyszne każdy coś znajdzie dla siebie jak i dla dzieci. Pokoje czyste, zadbane, sprzątane codziennie z wymianą ręczników. Obsługa bardzo miła i pomocna, animatorzy na 6. Według mnie hotel zasługuje na gwiazdkę więcej.