Opinie o hotelu Blue Star

Blue Star: basen, zjeżdżalnia

• Najpiękniejsza plaża w regionie - plaża Kleopatry - oddalona niecałe 500 m od hotelu.
  • Świetne położenie - do centrum miasta ok. 1,5 km.
  • Dla dzieci: miniklub, minidyskoteka, plac zabaw, brodzik.
  • Sport i wellness: sauna fińska, sauna parowa, hammam, sala fitness.

Jan

• Zalety Personal, posilki
    • Wady Byc może jakosc Wi Fi,

Jednoznacznie poliecam jak dla mlodych taik i osob w wieku starszym

Jarosław

obsługa hotelu swietna .przepyszne jedzenie swietny basen ze zjeżdzalnią

Grzegorz

• Zalety Bardzo dobre jedzenie super animatorzy obsługa hotelu bardzo miła
    • Wady w zasadzie brak wad chyba że odległość na plażę

Byliśmy z rodzina we wrześniu 2018 pogoda rewelacja sam pobyt tak samo miła pomocna obsługa animatorzy zapewniaja super rozrywkę polecamy dla rodzin z dziećmi . Dość daleko do plaży ale jak dla nas to nie był problem poniewaz preferujemy pobyt przy basenie . Cena rewelacja 1350zł od osoby termin 28 wrzesień i srednia temperatura 32 stopnie rewelacja

Dorota

• Zalety Pokoje ok czyste
    • Wady Prosilismy o lunch box dostaliśmy splesniale jedzenie. Lot był raniutko więc śniadanie nam jakby się należało niestety musieliśmy wyrzucić do śmieci Masakra wstyd. Mogli nie dawać wcale

Ja już nikomu nie polecę tego hotelu 5 raz w Turcji I najgorszy hotel

• Zalety Dobra obsługa, dobry stosunek jakości do ceny. Ogółem pozytywnie.
    • Wady Jedyna jaka widzę to czystość schodów przy zjeżdzalniach.

Ogółem polecam hotel. Jedzenie zróżnicowane, codziennie coś innego, fajni animatorzy i wieczorne atrakcje. Blisko do miasta.

Xrzycho

• Zalety obsługa, czystość, dużo Polaków
    • Wady to na pewno nie 4 gwiazdki

Byliśmy 2tygodnie 20-10 do 4-11 to nas trzeci pobyt w Turcji. Nie mamy wielkich wymagań, nie wiem skąd tak wysokie oceny za wyżywienie, bylo fatalne , codziennie to samo, pozostałości wystawiane z dni poprzednich nie nadające się do spożycia, póżniej przestaliśmy jak większość chodzić na posiłki w hotelu. Brak dyskotek, jak w poprzednich hotelach proponowano imprezy wyjazdowe oczywiście odpłatne. Obsługa baru sympatyczna serwuje drinki we właściwej proporcji. Ogólnie na tle poprzednich wyjazdów do Turcji hotel najsłabszy na tle poprzednich ocen mam wrażenie że byliśmy w innym hotelu

Ryszard

• Zalety blisko do centrum , fajny spacerek na plażę i przyjemny powrót oczywiście pieszo , nie było kolejek do garnków , hotel czysty , zadbany - ogólne wrażenie czwórka z plusem , plaża super , wróciłem bardzo zadowolony , pogoda nie zawiodła - pierwsza połowa października temperatura 28 - 33 stopnie. WRÓCĘ TAM!!!!!-TURCJA JEST PIĘKNA A LUDZIE BARDZO PRZYJAŹNI I UCZYNNI
    • Wady MAŁO MUZYKI NA ŻYWO - A URLOP JEST PO TO ŻEBY SIĘ BAWIĆ

LOKALIZACJA SPOKO - ZNAŁEM HOTEL Z OPOWIADAŃ I INTERNETU -NIC NIE ZAWIODŁO MOICH OCZEKIWAŃ. NIE POJECHAŁEM TAM PO TO ŻEBY SZUKAĆ DZIURY W CAŁYM , TYLKO PO TO ŻEBY ODPOCZĄĆ , WYGRZAĆ SIĘ W SŁOŃCU I KĄPAĆ W CIEPŁYM MORZU.TO WSZYSTKO MIAŁEM.WRÓCIŁEM ZADOWOLONY.

Olga

• Zalety dwa baseny, blisko centrum, kawałek od plaży

Hotel jest duży więc polecam osobom które lubią jak coś się dzieje . Dwa baseny, jeden spokojniejszy bo dzieci są głównie na basenie przy którym jest zjeżdżalnia. Zjeżdżania otwarta w konkretnych godzinach - w sumie mogłaby być dłużej ale to drobiazg. Z kluczowych rzeczy: 1. pokój czysty z balkonem, klimatyzacja dosyć cicha - mnie nie przeszkadzała spać, w TV głównie kanały niemieckie - ale kto na wakacjach ogląda tv... :) łazienka czysta, duży przeszklony prysznic, suszarka do włosów . 2. Posiłki obejmowały bardzo duża ilość sałat, warzyw, także dla mnie na plus. Czasem była ryba, mięsa głównie pieczone - też na plus że nie w grubej i tłustej panierce. Duży wybór oliwek/sosów. Ciasta raczej nie w moim guście, ale może komuś innemu by podpasowały. Z owoców głównie melon i arbuz - bardzo dobre. Na kolacji dostępne lody - byłam sceptyczną czy będą dobre ale okazało się że to algida i naprawdę polecam :) kawa z automatu z mlekiem z proszku - ale na śniadanie można się poratować mlekiem do płatków. Jajecznica wyglądała średnio, natomiast przy basenie jest miejsce gdzie według życzenia robią jajka sadzone czy omlet z warzywami - polecam. Parówki odradzam. Z rozrywek - na wieczór są animacje ale szału nie ma. Można posiedzieć i spić drinka. Kluby w centrum. Niecałe 10 min autem. taxówki za 5 EUR od kursu do centrum. Na głównej ulicy strasznie nachalni pracownicy klubów i barów. Trzeba być bardzo asertywnym. Ceny wysokie za piwo 30 lirów - ale targujcie się o shishe bo warto spróbować a to dla nich nie duży koszt więc może dorzucą gratis ;) Obok hotelu dwa biura podróży - wycieczki już od 15 euro np. rafting, rejs wzdłuż wybrzeża. Polecam chociaż jeden wypad żeby rozprostować kości od leżenia :) W hotelu przez organizatorów wycieczki bardzo drogie, więc idźcie do miejscowych biur. Do plaży jakieś 10 min spacerem. Przy plaży bar więc z pragnienia nie uschniecie :) na plaży leżaki płatnej ale piasek bardzo przyjemy więc można poleżeć (ale na pewno nie w sezonie bo będzie bardzo gorący, na koniec września był gorący ale można było się położyć). wejście do wody skaliste, wiec trzeba bardzo uważać lub mieć odpowiednie buty. Gwałtowne obniżenie dna więc uważajcie! nie daleko hotelu meczet, więc słychać nawoływania - dajcie klimat turecki :) Ogólnie polecam. Warunki atrakcyjne jak na ten koszt wycieczki. Zakup 3 m-ce wcześniej na wrzesień -1500 zł. W porównaniu z warunkami czy kosztami w Grecji - bez porównania :D - zdecydowanie Turcja. Ja na pewno jeszcze tam wrócę. ps. dużo Polaków więc można znaleźć jakąś grupę do wspólnych wieczorów lub wypadów na miasto. Zwiedzać też można - niedaleko zamek czyli w centrum. Można przejechać się na targ - w pt pełne wydanie razem z warzywami i owocami. sprzedawcy również nachalni jeśli coś się ogląda. Polecam melasę do shishy - al fakher - mnie się udało kupić 0,5 kg za 10 eur, u nas 2,5 raz drożej.

• Zalety dwa baseny, obsługa w restauracji
    • Wady 1) Pokoje 2) hałas w hotelu 3) obsługa baru i sprzątające 4)all inclusive to żart 5) zatrucia pokarmowe

Zastanawia mnie zaskakująca dobra ilość opinii o tym hotelu. Część wad opisuję poniżej: 1) Pokoje- małe, nieładne, tragicznie wyciszone- słychać wszystko przez ściany i z zewnątrz (wliczając mycie zębów w łazience za ścianą- masz wrażenie, że goście zza ściany są w twoim pokoju(!!!)), łazienka miniaturkowa (ale czysta), klimatyzacja wisi centralnie nad łóżkiem, lodówka nie chłodzi, a grzeje (to nie żart!) 2) hałas w hotelu nawet nocą, co przy fatalnym wyciszeniu powodowało, że nie dało się spać, 3) obsługa baru traktowała Duńczyków i Niemców inaczej niż pozostałych gości hotelu (przykład- podchodzisz zamawiasz piwo- dostajesz w plastikowym ordynarnym kubku- podchodzi Duńczyk, kalecząc angielski zamawia to samo- dostaje w szkle, czasem 4)all inclusive- brak choćby 1 drinka- tylko piwo, wódka i coś co kolorem przypominało whisky. To nie jest all incl znany z innych hoteli w Turcji. Hamburger z przekąsek pomiędzy obiadem, a kolacją to sucha bułka z kawałkiem mięsa (zero dodatków). 5) zatrucia pokarmowe - nie mylić z "zemstą sułtana"- sam 1 dzień przeleżałam plackiem w łóżku. Cały pobyt brałam probiotyk z ostrożności- inna flora bakteryjna, ale dopadło mnie za to zatrucie pokarmowe. 6)obsługa sprzątająca- zostawiałam napiwki, które znikały, ale ręczniki zmieniono nam tylko 1 raz w czasie 7dniowego pobytu, a sprzątane było "na odwal". Kilka zalet- 2 fajne baseny, obsługa w restauracji, która była przesympatyczna, animatorzy, którzy naprawdę starali się jak mogli. Dodam jeszcze, że TUI zmieniło godziny wylotu w taki sposób, że zamiast przylecieć do Turcji wieczorem, dotarliśmy do hotelu o 5.30 rano dnia następnego, a wieczorny wylot ostatniego dnia, został zmieniony na wylot wczesnoporannny (wyjazd z hotelu przed 6.00 rano)- łącznie skrócono pobyt o około 18h- będę pisała reklamację. Generalnie najsłabszy hotel w jakim byłam w życiu (wliczając 3.5* hotele w Grecji) - NIE POLECAM !!!

Viola

• Zalety blisko plaży pieszo przy okazji po drodze sklepy
    • Wady jedzenie tragedia , all tylko z nazwy, powinno się nazywać 3 razy jedzonko, kelnerzy niemili no chyba że dostali łapówkę to wtedy przez jeden dzień pamiętali o tobie

ogólnie super za wyjątkiem obsługi i jedzenia. ogólnie dobre miejsce