Opinie o hotelu Globales Palmanova Palace
Hiszpania / Majorka

Globales Palmanova Palace: basen

• Do przepięknej, malowniczej piaszczystej plaży ok. 250 m.
  • Atrakcje i rozrywka dla dzieci: brodzik, mini disco, animacje.
  • Świetne możliwości komunikacyjne: ok. 200 m do przystanku autobusowego.
  • Dogodne położenie: do centrum miasta ok. 250 m, zaś lotnisko ok. 25 km od hotelu.

Pola

• Zalety hotel czysty, pełny profesjonalizm w zakresie serwisów sprzątających; obsługa hotelowa przystępna i pomocna, jedzenie pyszne i urozmaicone, obfite
    • Wady nie mam uwag

wybrzeże, kultura społeczna, nastrój nie do zastąpienia Grecją, Turcją, czy Hiszpańskim kontynentalnym wybrzeżem. Polecam!

Emilia

• Zalety Blisko plaży Widok na morze/basen Obszerna karta ALL
    • Wady Brak animacji Płatny sejf/Internet

Hotel znajduje się 300m od piaszczystej pięknej plaży. W hotelu nie ma animacji ani atrakcji natomiast okolica jest spokojna więc hotel jest dobrze przystosowany dla osób starszych oraz rodzin z dziećmi. Pokoje są przestronne i jasne wraz z ładnymi łazienkami. Do piątego piętra pokoje mają widok na basen, powyżej widok na morze. W pokojach jest płatny sejf oraz Wi-Fi.

Justyna

• Zalety Jedzenie, wybor alkoholu, barmani, obsluga hotelowa, lokalizacja - 3 plaze polozone blisko hotelu.
    • Wady Nie za duzy basen, nie ma malzenskich lozek, dwa dosuwane, rozjezdzajace sie, ale gdy materce polozy sie w szerz, to problem rozwiazany :P.

Pani rezydent Basia z Exim Tours bardzo pomocna, telefony rowniez odbiera od razu. W pakiecie all inclusive jedzenie przepyszne, roznorodne, swieze, mnostwo deserow, drinkow, alkoholu i napojow do wybory. W hotelu rowniez pizzeria/bar z przekaskami, gdzie jedzenie rowniez pyszne. Pokoj sprzatany codziennie, reczniki rowniez codziennie wymieniane. W hotelu wiekszosc turystow to Niemcy i Anglicy w podeszlym wieku, bardzo malo mlodych osob. Blisko plazy, 5 minut spacerkiem, po drodze mnostwo sklepow, blisko polaczenia komunikacji miejskiej, ktora dociera do stolicy - Palmy. Plaze natomiast zadbane, woda cudownie ciepła, czysta, cieplejsza niz w hotelowym basenie, z ktorego korzystalismy z chlopakiem tylko raz. Lokalizacja hotelu na 5+, pobyt jak dla mnie bardzo udany.

Asia

• Zalety Położenie, posiłki, animacje

Hotel zdecydowanie godny polecenia. Pokoje czyste, posiłki smaczne i różnorodne, położenie bardzo dobre.

• Zalety Bardzo miła obsługa, różnorodne i pyszne jedzenie, codzienne sprzątane pokoje, bliskość lotniska
    • Wady mała winda, beznadziejne animacje

Hotel na bardzo przyzwoitym poziomie, dobre jedzenie, miła obsługa. Z basenu korzystaliśmy tylko raz przez około 2 godziny, woleliśmy spędzać czas na pięknych plażach niedaleko hotelu. Polecam wypożyczenie auta na 3-4 dni i samemu objechać wyspę oczywiście dobrze się przed tym przygotować. Nie polecam wycieczek z Exim tours, są nudne i małowartościowe. Pani rezydent była pomocna i bardzo życzliwa. Polecam hotel i miejscowość Palmanova.

Bartosz

Jedzenie jest bardzo różnorodne natomiast brakuje wyrazistych smaków.

Ola

• Zalety Tylko położenie
    • Wady Hotel dla emerytów, basen to niczym brodzik dla dzieci, jedzenie wstrętne, monotonne, na stołówce brudno, ogromne kolejki wieczorem przy barze

Hotel w fajnym położeniu-blisko lotniska i centrum sklepików. Sam hotel przeznaczony dla geriatrii 70+ . Na stołówce sztućce i talerze brudne. Jedzenie okropne robione pod anglików jedzących mega ilości tego wstrętnego "coś"! Stołówka zdecydowanie za mała na taką ilość turystów. Kelnerzy nie byli w stanie nadążać z przygotowaniem czystych stolików do posiłków. Animacje to porażka typu bingo też tylko dla wieku 70+. Do plaży też kawałek spacerkiem jakieś 8-10 min. Plaża duża ale brudna. Basen bardzo bardzo mały (chociaż w ofercie na zdjęciu wyglądał na duży). Bar jest 1 przy basenie czynny do 18 a drugi w hotelu i tu porażka. Po godz. 21 ogromne kolejki po alkohol jak za komuny. Żeby napić się wieczorem drinka trzeba było stać w 20-30 osobowej kolejce bo barmani nie wyrabiali z obsługą. Ogólnie nie polecam. Byliśmy już kilkanaście razy w różnych krajach i tu zdecydowanie hotel nas zawiódł. Hotel to na pewno nie 4* ale co najwięcej 3.

Irek

• Zalety lokalizacja - blisko do plaż, sklepów, przystanku, miła obsługa
    • Wady jedzenie!, brak spokoju, szalejący anglicy

Hotel wybieraliśmy m.in. na podstawie opinii o jedzeniu. Te były bardzo dobre, ale po pobycie zastanawiamy się, kto je wystawiał. Rozmawialiśmy prawie ze wszystkimi Polakami z naszego "turnusu" i tylko dwie pary mówiły, że im smakuje, ale pod koniec już im się znudził repertuar. Reszta raczej narzekała. My niestety też. Posiłki typowo pod Anglików. Wybór niby duży, ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Nawet ziemniaków nie potrafili upiec. Albo były surowe, albo zbyt suche. Ryby były znośne i głównie nimi się żywiliśmy z braku lepszych opcji, ale po tygodniu mieliśmy już ich dość. Normalne mięso tylko 2 razy było względnie dobre, a próbowałem praktycznie codziennie. Już od połowy wyjazdu marzyliśmy o polskim jedzeniu. Obsługa jadalni też mogłaby się nauczyć, że jak rozkłada się sztućce to chwyta się je za rękojeść, a nie z drugiej strony. Same sztućce i szklanki były często brudne - wyglądało jak niedomyte po zmywarce, ale nikt tego nie weryfikował, tylko wszystko szło na stół. "Raj" dla tych co lubią higienę przy jedzeniu. Pokoje pamiętają chyba lata 90, na szczęście było dość czysto, ale ściany papierowe (wszystko słychać od sąsiadów). Ich standard też pozostawia wiele do życzenia i odbiega od tych ze zdjęć. Pewnie te lepsze dostają, wyraźnie tam faworyzowani Anglicy, a nam zostają ochłapy. Skoro już o Anglikach, to jest ich tam sporo, zdecydowana większość hotelu (i nie tylko - w ogóle w okolicy) i niestety nam trafili się niezbyt spokojni. Często było głośno, czasami nawet w nocy, jak wracali z imprez, a obsługa nie interweniowała. W kwestii basenu i animacji nie mamy zdania, bo dla nas jedno i drugie mogłoby nie istnieć - ani razu nie byliśmy na basenie, więc nie oceniamy. Ogólnie Majorka podobała nam się bardzo, zwiedziliśmy sporą część wyspy i byliśmy zachwyceni, ale hotel był zdecydowanie słabym ogniwem. W Polsce chyba wszystkie 3-gwiazdkowe, w których byliśmy biją na głowę ten pod względem zarówno standardu wykończenia jak i jedzenia.

Alicja

• Zalety Świetne położenie , blisko dwóch plaż . Wyśmienite jedzenie i miła obsługa
    • Wady mały basen

Hotel ma świetne położenie, 5 minut pieszo do jednej z plaż i 8 minut do drugiej tej ładniejszej . Przy plażach mnóstwo sklepików i barów. Jedzenie w hotelu bardzo dobre, dużo ryb, różnego rodzaju mięs oraz warzyw i owoców do każdego posiłku. Jedyną wadą jest trochę mały basen, ale nam to nie przeszkadzało, ponieważ i tak z niego nie korzystaliśmy. Piękne piaszczyste plaże położone blisko hotelu, czyste i ciepłe morze w zupełności nam to rekompensowały.

• Zalety pyszne jedzenie i drinki, bezproblemowy presonel hotelu-kazda prosba uwzgledniana natychmiastowo
    • Wady mały basen

Hotel położony w pobliżu sklepów i restauracji, blisko miejskiej plaży-plaża nigdy nie była zapełniona, niestety czasem brudna woda-śmieci (papierki, folie itp.), cudna promenada aż do Magaluf na wieczorne spacery. W hotelu bardzo miła obsługa, uśmiechnieta i uczynna, pokoje nieduze, podobnie łazienka, ale wszystko czyste, klimatyzacja sprawna. Jedzenie w opcji all inclusive bardzo dobre: codziennie rózne rodzaje ryb, 2 razy krewetki i 3 razy kalmary-bardzo dobrze przyrządzone, oprócz tego kurczak, wołowina, kaczka-mnóstwo miesa, frytki, sałatki, ciasta, ciastka,lody i owoce. Sniadania-cóz, jajka 3 rodzaje, parówki, bekon, fasolka (nie próbowałam), świeże pieczywo, nalesniki, tosty....Nie mozna narzekać, jedzenie dokładane od razu, kawa dość dobra, a drinki naprawdę porządne i do 24.00 :) Restauracja duza a do tego posiłki można jeść tez na tarasie, w cieniu. Jedyny minus to mały basen, ale i tak sporo ludzi go wybierało zamiast pobliskiej plaży. Bardzo mało dzieci, sporo starszych ludzi, ale to uważam za zalete-spokój, cisza i miła atmosfera. Bardzo blisko hotelu był przystanek autobusowy do Palmy- w 25 min mozna dojechać do stolicy, bilety (3 euro) kupowane u kierowcy. Pobyt bardzo udany, temp.35 stopni, słońce, palmy, cudowne towarzystwo.