Opinie o hotelu Hacienda Beach
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Hacienda Beach: obiekt, basen

• Przestronne, dwupokojowe apartamenty rodzinne.
  • Hotel położony tuż przy piaszczystej plaży.
  • W bliskiej odległości od hotelu druga, publiczna plaża.
  • Wylot z Łodzi All Inclusive

• Zalety Goście hotelu to przeważnie Polacy z dziećmi, dzięki temu nasze dziecko miało kolegów do zabawy. Właściwie na tym kończą się zalety tego miejsca.
    • Wady Śmierdząca, nieumyta po poprzednich gościach łazienka!! Brud i mało jedzenia w restauracji. Desery - porażka, mini torciki, wszystkie tak samo smakowały. Muzyka przy basenie tylko przez kilka godzin w ciągu dnia i tylko do 22. Sprzęt zepsuł się któregoś dnia i nie było muzyki w ogóle. Brak strefy wieczornej, po kolacji nie było gdzie usiąść, tylko kilka stolików obok basenu. W pool barze przekąski to popcorn (maszyna zepsuła się w trzecim dniu pobytu i nie została naprawiona), oprócz tego fornetti (ciasteczka głęboko mrożone) pieczone, okropne. Drinki niesmaczne.

Śmierdząca, nieumyta po poprzednich gościach łazienka!! Nawet po zwróceniu uwagi została umyta na odczepnego. Szok, nigdy nie spotkałam się z taką łazienką i generalnie całe sprzątanie pokoju było okropne. Restauracja.. masakra, właściwie całość na zewnątrz, niezbyt czysto, niewygodne metalowe krzesła i stoły, palacze. Rezerwację na dania z karty (bo nie można tego nazwać osobną restauracją - kilka wydzielonych stolików) można było zrobić tylko i wyłącznie o 8-ej rano u jednej pani, po trzecim dniu pobytu. Byłam już w kilku hotelach w różnych krajach i nigdy się z podobnym idiotyzmem nie spotkałam! Staram się nie oceniać ludzi po wyglądzie, ale nie da się ie skomentować, kucharza przy stacji, gofry dociskał dłonią aby okroić brzegi a potem wrzucał je do miski, mięso skubał palcami, itd Na basenie brak obsługi, żadnych ręczników, ratownika, zjeżdżalni itp. Nie polecam tego hotelu. Lepiej za te pieniądze jechać nad Bałtyk!

Patrycja i Tymek

• Zalety Położenie ok, 4 km od sozopolu. Plaża super, basen ok, pokoje ok, ogólnie rzecz biorąc polecam.
    • Wady Brak wad

Dla osób chcących odpocząć hotel jest w sam raz. Imprezowni mało, choć są, ale mało uciążliwe.

Arkadiusz

• Zalety 1. blisko plazy, 2. zamkniety teren (plus dla rodzien z malymi dziecmi), 3. przestronne apartamenty, 4. codzienna zmiana recznikow, 5. blisko lotniska (ok 40-50 min autokarem). 6. animacje, fajnie prowadzone, animatorki sie dobrze ogarnialy z Rainbowa
    • Wady 1. nie dopracowane np kabel zle zaizolowany przy basenie- nie zabezpieczony (niebezp. dla dzieci)2. slabej jakosci wysposazenie pokoi, 3. w apartamanetach 2 syp przy basenie wszystkie okna fix, tylko wyjscie na balkon, 4. brak łazienki przy basenie (masakra z małymi dziecmi, bo trzeba latac na siku do pokoju) 5. przechowalnia bagazu przed odlotem w pokoju w ostatnim budynku patrzac od recepcjji (kompletny koniec kompleksu), do tego z walizkami po schodach w ta i z poworotem- slabe. 6. nie ma podjazdu autokaru przy transferze z/ do lotniska pod hotel czyli z walizkami ok 250-300m do recepcji po klucz (niby nie daleko, ale jak dojechalismy o 1 w nocy z dwoma walizkami i 3 spiacych malych dzieci to jednak robia roznice) 7. zewnatrzna siłownia- troche zbyt latwy dostep do sprzetu dla dzieciakow, bo tuz obok placu zabaw i wogole nie zabezpieczony (na naszym turnusie wieczorem jedno dziecko na siebie sztange zrzucilo.... mozna w sumie zarzucić rodzicowi ze nie dopilonowal, ale silownia obok placu zabaw slaby pomysl. 8. gładkie płytki na basenie- słabe rowiazanie przy basenie (slizko, zwlaszcza dla dzieciakow)

Pobyt generalnie ok. Hotel dla rodzin z dziecmi (wokol nie ma glosnych imprez i klubow) Dla mlodych ludzi to minus bo na impreze trzeba taxa jechac (choc koszty sa niskie- do centrum Sozopolu 11 EUR w obie strony). Połozenie przy samej płazy niemalze, wiec super. Jakosc hotelu srednia, choc taki jest znany mi standard hoteli w Bułgarii wiec tego sie troche spodziewalismy zwlaszcza za niska cene (rozwiazania techniczne/ budowlane w BG jeszcze sa daleko od naszych krajowcyh hoteli pod katem jakosci)

Beata Wierzbicka

• Zalety Bardzo blisko plaży
    • Wady Brak kibelka przy basenie

Fajny hotel położony blisko plaży, ułożenie budynków , basen przy hotelu też niczego sobie wadą tego hotelu to brak toalety przy basenie trzeba biegać do pokoju dla dzieci powyżej 5 roku nie przyszkadza tolata tylko w pokojach ale z dzieckiem 3 letnim nie zawsze zdazalam dobiec do pokoju oraz brak podjazdów do klatek schodowych mimo że budynek ma pokoje na parterze i tak najpierw musisz wejść do góry żeby później wejść w ala piwnice żeby być w pokoju mieszczącym się na parterze

Łukasz

• Zalety Bliskość plaży, animacje w języku polskim, miła obsługa
    • Wady Zbyt mała restauracja

Pobyt w Bułgarii oceniam bardzo dobrze, hotel też na plus, skrojony pod rodziny z dziećmi, dzieciaki zadowolone z animacji w języku polskim, animatorki maja fajny kontakt z dziecmi(Rainbow), miła obsługa z Ukrainy zarówno w restauracji-stołówce jak i pool barze,mówią trochę po angielsku trochę po polsku, nie ma żadnego problemu z dogadaniem się,pokoje ok chyba że ktoś od 4 gwiazdek w Bułgarii oczekuje standardu podobnego do Hiltona w LA to może być rozczarowany.Bardzo blisko na plażę, jedzenie raczej nie wyszukane ale ok, każdy powinien znaleźć coś dla siebie, choć niezbyt lekkie. Trochę zbyt mała restauracja, przy pełnym hotelu czasem trzeba chwilę poczekać na stolik, albo wybierać mnie popularne godziny ich spożywania. Polecam rodzinom z dziećmi, raczej niekoniecznie parom i osobom szukającym wrażeń, życie kończy się tu wraz zamknięciem pool baru czyli o 23 :)

Polak na wakacjach

• Zalety Obecnie właśnie tu przebywam z żoną i dziećmi po jutrze niestety wracamy do domu. Odnośnie jedzenia bardzi dobre i codziennie jest coś nowego. Nie wiem co na co dzień jedzą Janusze i Grażyny Polsce ale my osobiście jesteśmy zadowoleni. Pokoje duże przestronne dwupokojowe z klimatyzacją. Ci do jakości wykonania to bułgarskie trzy gwiazdki to polskie dwie ale nie ma tragedii w pokojach jest czysto i są nabieżącico sprzątane. Bardzo blisko do plaży około 150m Woda czysta przejrzysta piaszczyste dno rewelacja!!!
    • Wady Mogła by być troszkę większą stołówka bo czasem trzeba troszkę poczekać na stolik ale nie ma tragedii Brak ubikacji przy basenie Nie polecam jedynie wycieczki "rejs katamaranem szkoda pieniędzy marne atrakcje kiepskie jedzenie"

Polecam bardzo udany urlop!!! Super miejsce dla rodzin z dziecmi!!!

• Zalety Duże pokoje blisko płazy ładna plaża
    • Wady Okropne jedzenie obsługa na stołówce basen brak łazienki przy basenie

Pokoje są ok duże przestronne plaża tez jest ok piaszczysta leżaki ok ale płatne to jedyne plusy tego hotelu , jedzenie okropne które nie nadaje się do jedzenia szklanki kufle i kubki płukane ręcznie przez pracownika gofry robione przez pracownika hotelu starego Bułgara z brudnymi paznokciami bez rękawiczek woda nalewana z dystrybutora poprostu kranówka nie polecam męczarnia każdy kto tu przyjechał myśli tylko o powrocie do domu odradzam z czystym sumieniem ten hotel !!!!nie ma łazienki przy basenie wiec każdy załatwia się do wody dziwie się rainbow jak może sprzedawać taki syf!!

• Zalety 100 metrów od plaży duży basen brodzik dla dzieci Dużo leżaków i parasoli przy basenie
    • Wady brak toalety przy basenie mała stołówka

Witam Już na zakwaterowaniu nas oszukali bo mieliśmy mieć pokój z widokiem na ogród a dostaliśmy z ładnym widokiem na morze :-) Hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Duży basen, czysta woda. Dużo leżaków przy basenie więc o 9 a i 10 znajdzie się miejsce. Płytki na basenie myte codziennie po 18 więc albo ktoś kłamie w komentarzach albo jakiś wypadek przy pracy. Z jedzenia zawsze dało się wybrać coś smacznego do jedzenia. Pyszne i soczyste warzywa i owoce. Grażyny i Janusze co w opiniach narzekają na jedzenie niech się pochwalą co jedzą u siebie a dopiero później kręcą nosem. Alkohol w hotelu jak to w hotelu, regionalny.Stołówka trochę mała i czasami trzeba poczekać 5 minut aż się zwolni stolik. Obsługa mało zna j. angielski ale zawsze chce pomóc. Jak człowiek chce to się dogada. Do plaży 100m co jest świetnym plusem. Za 20 Lewa można kupić parasol na plaże u Pana w sklepiku obok stołówki. W pokoju lekkie niedociągnięcia tzn. źle docięty dekor, ale to nie wpływało dla mnie na jakość wypoczynku. Cztery animatorki w tym (dwie Polki) zabawiały dzieci. All przy barze do 23:00. Barmani nie żałują alkoholu w drinku, warto dać mały napiwek by docenić ich prace. My z żoną i dzieckiem (6lat) możemy spokojnie polecić hotel bo właśnie z niego wracam i chętnie wybrałbym się tam jeszcze raz.

• Zalety Jestem w tym hotelu obecnie zaczynamy z rodziną 2tydzien naszego pobytu... I chciałbym już teraz napisać opinie Położenie, pokoje i hotel wszystko na duży plus. Posiłki każdy zawsze znajdzie coś dla siebie, alkohole jak wszędzie można się napić a że kolejki są kilka osób od 7do 10 i wielkie pretensje?! Po południu zawsze przy basenie popcorn ciastka lody pączki itd. Basen czysty zadbany(prysznic jest nowy) więc nie widzę problemu o którym piszą w ostatnich komentarzach typu mnóstwo piasku itp. Obsługa jak na stołówce, barach stara się jak może i zawsze uśmiechnięta Polecam ten hotel.
    • Wady Jedyną wadą jest to że hotel nie ma swojej prywatnej plaży tzn plaża jest zaraz obok hotelu są leżaki(płatne) miejsce zawsze jest do wykupienia a obok na plaży jest strefa free gdzie można śmiało rozłożyć koc, parasol namiot itp czysto ale to chyba nie aż taki duży minus Hotelu. Prawdziwa wada to pijani i narzekajacy Polacy! Wstyd mi jest jak patrzę na to Co robią!

Polecam ten hotel,Sozopol piękny plaża i morze czyste.Zgodny stosunek ceny do jakości oferty

Kuba

• Zalety Bliskość morza, basen, duże pookoje
    • Wady Beznadziejne allinclusive, obsługa bułgarska niekompetentna (ogrniali jedynie Ukraińcy), stołówka a nie restauracja, najtańsze alkohole, ciagle braki, pleśń na chlebie, brak sztućców i miejsc do siedzenia, niesprzątanie pokoi, brak papieru toaletowego. Absolutnie odradzam.

Absolutnie odradzam!!! Hotel nastawiony na maksymalne wydojenie klienta najniższym kosztem. Wiele usług niezgodnych ze zdjęciami i opisami. (Alll inc do 23 a nie do 24 itp). Jakość posiłków i napojów absolutnie poniżej krytyki.