Opinie o hotelu Lake River Side Spa

Lake River Side Spa

• Ok. 750 m do piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza (bezpłatny bus hotelowy kursujący kilka razy dziennie).
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik z minizjeżdżalniami ze słodką wodą, plac zabaw, miniklub (4-12 lat (9.00-12.00 i 14.30-17.00).
  • Bogata oferta rekreacyjna: basen z 3 zjeżdżalniami, boccia, siatkówka plażowa, piłka wodna, aerobik, step, centrum fitness.
  • Rozbudowana infrastruktura: 3 restauracje a la carte (włoska, turecka, meksykańska), 5 barów, bistro, disco bar, minimarket.
  • Wylot z Katowic All Inclusive Ultra 24 h
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive Ultra 24 h

Henryk

• Zalety bez zastrzeżeń
    • Wady zimne jedzenie , niedojrzałe owoce brak wyboru dań oraz importowanych alkoholi po godzinie rozpoczęcia pracy restauracji

Hotel nie zasługuje na 5* najwyżej na 3* . Zostałam zatruta daniem w restauracji a la carte( cztery pełne dni postu) następnego dnia uległ zatruciu mąż .Wysoka cena nie polecam tego hotelu chyba że obniży kategorię . Najwięcej zastrzeżeniem mam do posiłków tylko na początku jest wybór dań , dni tematyczne dań wystarczy na pół godziny . Owoce niedojrzałe ( nawet brzoskwinie)

Ewelina

• Zalety internet, klimatyzacja, lokalizacja, jedzenie, czystość, obsługa

Wszystko bez problemu, jedzenie ok, w pokojach czysto i miło, klimatyzacja działa, internet również, udany wypoczynek. Polecam

• Zalety - all inclusive ultra 24h, - importowane alkohole, np ballantines, - zjeżdżalnie, - cieplutka woda w basenach,
    • Wady -odległość od plaży, - na uboczu, tz. ok 500 m do miasteczka, - sprzątanie na plaży, - uzupełnianie mini baru w pokoju

Pobyt sierpień - wrzesień 2019 r. (tydzień) dwoje dorosłych i małe dziecko (3 lata) - pogoda piękna, codziennie 35 stopni, pokój przestronny, czysty- przydałby się zestaw kawowy, balkon ze stolikiem i 2 krzesła- my mieliśmy widok na basen (jesteśmy bardzo zadowoleni), jedzenie smaczne i urozmaicone. Barze importowany alkohol. Basen z super zjeżdżalniami, woda w basenach cieplutka, plaża dość daleko - dojazd bezpłatnym autobusem. Pobliskie miasteczko oddalone ok 0,5 km dojście chodnikiem. Do Side można dojechać busikami 1euro/osoba. Polecamy na spokojny wypoczynek

MONIKA

hotel bardzo słaby, jeden basen, słabe animacje jedzenie może być, mało urozmaicone, plaża daleko od hotelu

Ewa z rodziną

• Zalety Hotel bardzo fajny, obsługa miła. Pokoje czyste, super duży basen, 1.4m głębokości, dla kogoś kto nie za dobrze pływa idealny???? świetne animacje przy basenie, jedzenia bardzo dużo, każdy znajdzie coś dla siebie. Pewnie, że dla tych bardzo wymagających zawsze można byłoby się do czegoś się przyczepić...ale po co?
    • Wady Może odległość do plaży, ponad 1km, ale jeżdżą bezpłatne busy, więc to też nie problem. Przy hotelu 1 tylko sklep z pamiątkami, kawałek trzeba iść, by zrobić jakieś zakupy albo pojechać do Side.

Bardzo fajny hotel, obsługa miła. Bardzo się starają żeby gość był zadowolony. Dbają o czystość, cały czas sprzątają, biegają że szczotką, zbierają puste talerze, szklanki... przynoszą pełne ????????utrzymują porządek na wysokim poziomie a hotel naprawdę duży, jest co ogarniać

renata

• Zalety Super posiłki,przemiła obsługa ,duże czyste pokoje,codziennie sprzątane szczerze polecam.

Wszystko suuuper baradzo fajny hotel.Wrócilismy zadowoleni.Zorganizowano specjalnie dla nas kolacje z okazji rocznicy ślubu. Kocham Turcję jadę tam ponownie w tym roku.

Elżbieta

• Zalety bardzo dobre położenie, w cichej spokojnej okolicy. Hotel położony pomiędzy rzeką a jeziorem, gdzie można sobie pospacerować.Nad morze 20 min spacerkiem, lub busem, który jeździ co 30min. Wyżywienie bardzo dobre. Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu, polecam!!!!!!!!!!!

Henryk

• Zalety dobry hotel, spokojna okolica
    • Wady kolejki w barze to wada i nie zawsze obsługa dość grzeczna /ale to wyjatki/

ogolnie hotel zasługuje na ocene pozytywną ,choc do 5 ciu gwiazdek daleko mu jeszcze ,

• Zalety Jedzenie
    • Wady Wifi nie działa nigdzie poza lobby a i tam nie ma rewelacji, bar przy basenie to okienko wydawcze, gdzie serwują tylko burgery, frytki a pizza wciąż w piecu. Nie wspomnę o czystości toalet na plaży - TRAGEDIA lepiej pójść w krzaki!!!

Wifi nie działa nigdzie poza lobby a i tam nie ma rewelacji, bar przy basenie to okienko wydawcze, gdzie serwują tylko burgery, frytki a pizza wciąż w piecu. Nie wspomnę o czystości toalet na plaży - TRAGEDIA lepiej pójść w krzaki!!! Leżaki na plaży wołają o pomstę do nieba!!! Gdy są wieczory tematyczne, można zapomnieć o tym, że spróbujesz czegoś nowego, ponieważ ilość jest znikoma. Ogólnie szału nie ma, na pewno nie zasługuje na 5*, przeszliśmy się do hotelu PORT RIVER z tej samej sieci, oprowadziła nas recepcjonistka, te dwa hotele to dwie różne historie. Gdybyśmy wiedzieli, że tak różnią się jakością kosztując praktycznie identycznie, na pewno nie wybrałabym Lake & River. Nie polecam!!!

Sebastian

• Zalety Jedzenie Obsługa (za wyjątkiem recepcji)
    • Wady Lokalizacja Cięcie kosztów na każdym kroku Zbyt mało ręczników plażowych do wypożyczenia, brakowało

Na Bazarze w Manavgat przyszło mi do głowy dobre porównanie - jak tania podróbka Rolexa. Niby wygląda dobrze, ale widać że coś szwankuje i że jest podrobiony.