Opinie o hotelu Papillon Lagoon Reef
Kenia / Wybrzeże Mombasy

Papillon Lagoon Reef: basen, sport i rekreacja

• Plaża bezpośrednio przy hotelu - publiczna, najładniejsza na południu Mombasy - z białym piaskiem, łagodnie opadająca do morza.
  • Udogodnienia dla dzieci: miniklub, brodzik zintegrowany z dużym basenem.
  • Smaczna i urozmaicona kuchnia międzynarodowa oraz lokalna.
  • Rozbudowana infrastruktura: sklep z pamiątkami, fryzjer, pralnia, punkt wymiany walut.

Krzysiek i Paulina
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Małpy obsługa animacje wieczorne występy jedzenie lokalizacja czystość w pokojach jak również na terenie całego hotelu basen drinki dostęp do leżaków

Hotel kameralny. Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Animatorzy dbali o atrakcje sportowe (siatkówka wodna i plażowa, aerobik w wodzie zumba, bowle). Na plaży beach boys jednak dzięki nim mozna było poznać podwodny świat roślin i zwierząt. Hotel można śmiało polecić rodzinom z dziećmi jak również osobom które chcą odpocząć i zrelaksować się. Obsługa baru dostosowana do pomysłów klientów. Jedzenie codziennie inne i bardzo smaczne szczególnie owoce takie jak ananas arbuz marakuja pomarańcza która przypominała limonke mango. Smak zupełnie inny niż u nas w Polsce. Wycieczki na safari i do Mombasy i Haller parku wykupilismy u Polak w tropikach. Bardzo fajna przesympatyczna obsługa która mówi częściowo w języku polskim.

Danecka

• Zalety same zalety

Super hotel, super ludzie, mega obsługa, przepiękne położenie basenu, człowiek czuje sie jak w dżungli. czysciutki ocean, codziennie wielki banan na twarzy. bardzo polecam.

Barbara

• Zalety wszystko

zaczynając od początku nie zgadzam się z opiniami że dbają tylko o niemców aby mieć lepszy pokój trzeba wykupić z widokiem na morze tam jest lodówka klima działa nie tylko w nocy woda dostarczana w butelkach codziennie , telewizja co prawda brak polskich kanałów pokój w tym wypadku znajduje w budynku przy plaży .Pokoje przy recepcji są ekonomiczne .Sam hotel pięknie położony codziennie biegają małpki .obsługa przemiła zawsze uśmiechnięta i pomocna . jedzenie jak dla nas wyśmienite .Kawa do każdego posiłku i o 15 przy podwieczorku . plaża śliczna dla nas beach boys nie byli problemem w pierwszy dzień próbowali coś sprzedać ale jak widzieli te same twarze w kolejny dzień to już odpuszczali .Przy basenie nie ma muzyki ale za to areobik w basenie odbywa się przy śpiewie animatorów bardzo klimatycznie . co wieczór animacje różne pokazy i disco . Safari z ogutu z fb 3dni 400$ jeppem w 5 osób rewelacja . chłopak taki miły że jeszcze na naszą prośbę w drugi dzień do hotelu dostarczył nam kartę do internetu jeśli ktoś potrzebuje więj informacji basiunia.sawicka@gmail.com

• Zalety Hotel wspaniale położony, w zadbanym ogrodzie, przy pięknej plaży. Miły, uśmiechnięty personel. Cisza, brak głośnej muzyki przy basenie. Przepyszne jedzenie.

Wakacje w tym hotelu będziemy bardzo dobrze wspominać. Spotkaliśmy tam wielu otwartych i miłych ludzi - zarówno gości hotelu jak i personel. Niewielki hotel sprzyja zawieraniu wakacyjnych znajomości, a wszyscy turyści i personel odnosili się do siebie z niebywałą uprzejmością, której trudno szukać w hotelowych molochach. Spokój, cisza, różnorodne i pyszne posiłki, wspaniała pogoda i szmaragdowy ocean - istna idylla. Na zawsze w pamięci pozostaną wrażenia z dwudniowego safari oraz z wyprawy na Wasini w towarzystwie delfinów. Polecam ten hotel.

Malgorzata

• Zalety Położony tuż przy plazy
    • Wady Nie dają lanczboxow na safari

Hotel jak na 3* to spełnia swój standard , przemiła obsługa ,bardzo dobre jedzenie .

Paula

• Zalety obsługa, wspaniali ludzie, piękny basen, czystość , smaczne posiłki, ciekawe animacje, disco time 6 razy w tygodniu
    • Wady beach boys, którzy okrążali turystów od razu po przekroczeniu schodów z hotelu na plażę, brak muzyki przy basenie w ciągu dnia

Wakacje w Kenii okazały się być wakacjami życia. Kenijczycy są cudownym narodem, a obsługa w hotelu jest na poziomie hotelu pięciogwiazdkowego, albo i wyżej. Nie rozumiem opinii, gdzie ktoś napisał, że nie są pomocni. W życiu nie spotkałam się z bardziej pomocnymi ludźmi niż oni. W większości zapamiętują imiona turystów, zwracają się do nich po imieniu, a bez odpowiedzenia kilkanaście razy w ciągu dnia czy oby na pewno everything is fine, dzień się nie liczy :). Co wieczór na terenie hotelu organizowane są animacje, a po nich tzw disco time. Jeśli mowa o animacjach - najlepsi i najcudowniejsi animatorzy na świecie! Jedzenie w restauracji smaczne i raczej każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje sprzątane codziennie. Polecam ten hotel z całego serca. Na pewno wrócicie zadowoleni i uśmiechnięci, a hakuna matata stanie się maksymą życiową ;)! Ja w Kenii i tym hotelu, a przede wszystkim ludziach jestem bezgranicznie zakochana.

Izii
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety Dużo zieleni i małpy
    • Wady Brak automatów z kawą, jedyny na stołówce. Brak dzbanka w pokoju. Hotel nastawiony głównie na Niemców, dla Polaków pokoje z dala od wszystkiego.. przy recepcji :w nocy budzą ciagane walizki a rano serwis sprzątający.. Zabierają rano ręczniki a donoszą czyste często i po 16ej.Obsluga na recepcji nie sympatyczna, w barze nie lepsza. Ogólnie bardzo słaby hotel.

Wybraliśmy ten hotel sugerując się dobrymi opiniami.. Miały to być wakacje życia a okazało się, że szału nie było. Nie polecam..nie za takie pieniądze.. 14tys.i wielkie rozczarowanie.

Ola

• Zalety Pięknie położony baaardzo przyzwoity hotel. Miła obsługa, czysto, schludnie. Jedzenie w porządku, drinki i wino (czerwone) super. Piękne wakacje, wszystkim bardzo polecam.

Polecam wszystkim Kenię (ale zorganizowany wyjazd) i ten hotel. Naprawdę cena do jakości jest super. Nie jest to najlepszy hotel przy tej plaży, ale bardzo dobry. Sierpień super na Kenię, choć ze 3 razy padało.

• Zalety Czysty i zadbany hotel, miła obsługa, leży przy plaży.
    • Wady Nie ma

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Obsługa miła, jedzenie dobre, zadbany i czysty, położony zaraz przy plaży więc parę kroków od oceanu gdzie są przepiękne widoki. Super basen na terenie hotelu, świetne animacje wieczorem.

Pobyt: Listopad 2017

• Zalety Cichy i kameralny.Bardzo miła i uśmiechnięta,oraz pomocna obsługa.
    • Wady Brak lodówki

Byliśmy w tym hotelu w listopadzie 2017roku.Hotel zadbany i czysty obsługa miła i pomocna .Można odpocząć.Napewno wrócimy,Kenia nas zachwyciła.Polecam ten hotel