Opinie o hotelu Princess Sun
Grecja / Rodos

Princess Sun: obiekt, basen

• Położony w spokojnym miejscu, na obrzeżach miejscowości Kiotari.
  • Ok. 5 km do urokliwej miejscowości Asklepio, ok. 18 km do pięknego miasteczka Lindos.
  • Dla najmłodszych gości: miniklub, plac zabaw, basen ze zjeżdzalniami.
  • Dla aktywnych: tenis ziemny oraz stołowy, sala fitness, siatkówka, aerobik, waterpolo.

• Zalety Wszystko
    • Wady ,animacje po francusku

Niespotykane widoki super plaża oraz obsługa polecamy

Łukasz

• Zalety - pyszne drinki; - miła obsługa; - widok z balkonu
    • Wady - słabej jakości posiłki (ciasta i owoce ok, natomiast jedzenie czasem tak słabe, że jedliśmy same warzywa); - animacje tylko dla francuzów (polacy omijani szerokim łukiem)

Opinia właściwie opisana w wadach i zaletach. Następnym razem zdecydowanie będziemy szukać hotelu z większą ilością atrakcji ma terenie hotelu i przede wszystkim w języku polskim, albo przynajmniej angielskim.

• Zalety jedzenie, obsługa, piękne widoki
    • Wady daleko od większych miejscowości - na zwiedzanie trzeba pożyczyć samochód

Hotel jest wspaniały, jedzenie boskie, obsułga cudowna. Zdecydowanie polecam!

michal

• Zalety mila obsluga
    • Wady Nie bylo zadnych wad

Wszystko perfekcyjnie dograne :) Bardzo dobre jedzenie :) No i oczywiscie piekny kurort :)

Justyna
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety Czysto, zadbanie, nowocześnie. Cześć w której byłam jest nową, dobudowaną, z pięknym widokiem na morze i skaly. Dano nam apartament 4-osobowy choć byliśmy we dwójkę. Dużo miejsca, klimatyzacja, codziennie świeża woda butelkowana i sprzątnie. Jedzenie pyszne, owoce morza, greckie przysmaki. Wieczor grecki organizowany przez hotel był świetny. W basenach ciepła woda, animacje świetne - po francusku i angielsku (cieszy fakt, że były po angielsku, bo partner nie mówi po polsku).
    • Wady Brak :-) ewentualnie zachowanie niektórych Polaków niefajne, ale tacy zawsze się trafiają.

Bart

• Zalety miły personel dobre animacje
    • Wady fatalna lokalizacja jedzenie jak w Bułgarii, niskiej jakości mielonki, panga! generalnie syf alkohole w all incl. najgorsze z jakimi mialem do czynienia woda w basenie zmieniana 1 na miesiąc, żółta piana w rogach basenu

nie polecam nikomu, za te pieniądze można kupić sieć Aldemar a pomiędzy tymi dwoma jest przepaść

Lucyna

• Zalety Położenie na górce, piękny widok na morze, wszędzie czysto, super.
    • Wady nie ma

Byłam z mężem w maju 2018 i chętnie bym tam jeszcze wróciła. Obsługa hotelu bardzo miła, w hotelu swój stolik miała Pani z wypożyczalni samochodów, z czego skorzystaliśmy i dzięki temu zwiedziliśmy całą wyspę. Najbardziej urzekło mnie miejsce na samym cyplu, gdzie spotyka się Morze Egejskie z Morzem Śródziemnym, wspaniały widok, zwłaszcza z góry. Pokój mieliśmy w bungalowie z dużym tarasem i przepięknym widokiem na morze. Polecam ten hotel.

• Zalety Piękne widoki, cisza, spokój, bardzo czysto i bardzo miła obsługa. Pyszne różnorodne jedzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Same plusy. Polecam
    • Wady Mało animacji chociażby w języku angielskim.

Wspaniałe wakacje. Hotel położony na wzgórzu dzięki czemu z pokoju mieliśmy widok na morze. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Pokoje piękne czyste teren wokół hotelu bardzo zadbany. Hotel nastawiony na turystów z Francji ma to swoje plusy i minusy. Baseny czyste ilość leżaków wystarczająca nie trzeba było wstawać o 6.00 rano żeby zająć miejsce. Brak kolejek w restauracji. Jedzenie przepyszne i różnorodne. Jedynym minusem dla rodzin z małymi dziećmi może być brak animacji w języku polskim czy chociażby polskim. Jeśli ktoś szuka spokojnego komfortowego miejsca to ten hotel idealnie się do tego nadaje. Nie ma problemu ze zwiedzaniem w hotelu można wynająć auto i jeśli ktoś bardzo chce może zwiedzić całą wyspę w jeden dzień. Polecam Lindos i Stare Miasto w Rodos. Dolina Motyli przereklamowany w naszej skromnej opinii.

Sylwia

• Zalety Świetne jedzenie, przemiła obsługa, bardzo czysto i bezpiecznie.

Pobyt udany, byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru hotelu, świetne jedzenie, szczególnie kolacje. Dobre też jedzenie na basenie i na plaży. Plaża ładna, żwirkowa.

Paulina

• Zalety Bardzo ładny widok z hotelu na morze. Pyszne jedzenie, różnorodne.
    • Wady Kiepska jakość drinków przy basenie, jak również barmani nie za bardzo przyjemni. Animacje tylko pod francuskich turystów.

Hotel nawet przyjemny, lecz drugi byśmy go nie wybrali, wieczorami nie było co robić oprócz hoteli nic nie ma. Animatorzy tylko po francusku, jedzenie za to było pyszne