Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Samba
Hiszpania / Costa Brava

Samba: obiekt, basen

• Tylko 250 m do piaszczystej plaży Fenals.
  • Urokliwe położenie hotelu pozwala na solidny wypoczynek.
  • Tętniące życie centrum kurortu z klubami i dyskotekami ok. 650 m.
  • Cykliczne programy sportowo-animacyjne, sporty wodne na plaży.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive
    409 zł 3 dni / os. Sprawdź

• Zalety Wszystko na miejscu ok.
    • Wady Stary hotel ,ciasne windy i małe pokoje .

Wycieczka była wykupiona z firmy ATUR . Miałem wylot 12 wrzesnia o 21;10 samolot z Warszawy opóznił się prawie 3 godz. W Barcelonie byliśmy o godz.2;50 . I wtedy zaczął się horror bo na nas nikt nie czekał . Dzwoniliśmy do wszystkich do których mieliśmy telefony np.rezydentów itp.Byli zdziwieni że dzwonimy do nich w tej sprawie . Ktoś się dodzwonił i powiedział ze nas odbiorom o 5 rano . Więc czekamy na lotnisku w brudzie i kurzu ,huku bo lotnisko w Barcelonie w nocy było remontowane , strach przysnąć bo kręcili się obcy ludzie po prostu koszmar . Byli ludzie też z małymi dziećmi .Odebrali nas z lotniska o godz. 6.00 trafiliśmy prosto na śniadanie ,kolacja poszła w niepamięć .Zmęczeni poszliśmy spać i 1 dzień do tyłu . Spotkaliśmy się raz z rezydentką która proponowała wycieczki opowiedzieliśmy o całej sytuacji która nas spotkała to się migała że się nic nie stało . I WIĘCEJ REZYDENTKI NIE WIDZIAŁEM . PISALIŚMY REKLAMACJĘ TO NAS OLALI.

Swietny kameralny hotel.......piekna plaza,super knajpki przy plaży,pyszne ryby i owoce morza.

Piękna miejscowość i okolice. Wyżywienie bardzo dobre, jak na Hiszpanię przystało!. Miła obsługa. Uważam,że nie było powodu do narzekań.

• Zalety jedzenie ,blisko plaży ,obsługa , basen i taras
    • Wady pokoje

hotel ogólnie bardzo fajny pomijając pokoje bo są bardzo małe i łóżka niewygodne , przez ściany słychać na korytarzu każde słowo bo drzwi są z 'tektury' i w nocy czasem nie da się spać, to chyba jedyne minusy , poza tym jedzenie bardzo dobre , plaża 5 minutek od hotelu trzeba tylko zejść schodkami w dół , basen i taras bardzo ładny , duży wybór drinków w allinclusive , obsługa bardzo miła , jechałem z dziewczyną z biura REGOBIS i polecam to biuro , rezydentka Pani Agata bardzo miła i pomocna

Ogólnie hotel bardzo fajny i bardzo polecam. Obsługa zawsze uśmiechnięta i gotowa służyć pomocą. Hotel oferuje bardzo dobre posiłki oraz ich duży wybór, także jeżeli ktoś nie lubi np. owoców morza to bez problemu znajdzie coś dla siebie. Każdego wieczoru w barze hotelowym coś się dzieje, więc gdyby pogoda nie dopisała to zawsze można siąść, pogadać i pobawić się. Jeżeli ktoś miałby ochotę korzystać z basenu tam również czekają różne atrakcje prowadzone przez animatorów. Nie obędzie się również bez wad. Pierwszą wadą jest odpadnięty tynk z mniej więcej połowy sufitów balkonów co poniekąd zniechęca. Następna wada to "klimatyzacja" tylko z nazwy, w razie bardzo upalnych nocy pomóc może tylko zimny prysznic, bo klimatyzator nie schłodzi nam pokoju. Trzecią według mnie wadą jest płatne wi-fi, jak na taki hotel to trochę bez sensu ściągać z turystów pieniądze za połączenie.

• Zalety smaczne obiady i kolacje, dobre położenie
    • Wady duża ilość gości, kolejki do baru i po jedzenie, za mało wind!!!!

Oceniając HOTEL należy wziąć pod uwagę, że ma on tylko 3 gwiazdki i widać po nim upływający czas. Pokoje są małe, łazienka jest ok. Codzienne sprzątanie ogranicza się jedynie do wyrzucenia śmieci i pościelenia łóżka. Pierwsza noc nie do zniesienia - okropny smród chloru! Po wietrzeniu 24h smród minął. Bardzo duży minus za windy, na prawie 450 pokoi, a tylko 3 windy! Trzeba było sie ustawiać do nich w kolejce... POŁOŻENIE hotelu fajne, 7min. do plaży, 7 min. do stacji autobusowej, 7-10 min do części rozrywkowej. JEDZENIE smaczne, spory wybór dań, ale nie zawsze najlepszej jakości - najgorsze śniadania, niedobre jajka, mielonki itd. Obiady i kolacje bardzo dobre. Wszystkie owoce i warzywa bez smaku! Wkurzający system all inclusive (otrzymuje się jedną kartę wymianną na jedną szklankę) więc ciągle trzeba chodzić, albo z kartą albo ze szklanką. OBSŁUGA na plus, część z nich mówi pojedyńcze słowa po polsku - to po prostu miłe :) GOŚCIE z różnych częsci europy, sporo rosjan/białorusinów, polacy, anglicy, niewielu niemców. Średnia wieku nie wliczając dzieci to jakies 55+ BIURO ATUR - kompletna porażka. Transfer do hotelu (zwykłą firmą lokalną) po godzienie oczekiwania na kierowcę, a transfer na lotnisko ponad 6h przed planowanym lotem!!! (dojazd średnio zajmuje ok. 1h +2h odprawa). Atur nie ma rezydenta, korzysta z wynajętego, który niestety niezbyt uprzejmy. WSKAZÓWKI: polecam wybrać się do Barcelony (na własną rękę wychodzi 2x taniej niż przy wykupionej wycieczce fakultatywnej - bilet autobus+kolej 8 EUR w obie str) oraz do Tossa de Mar (3EUR).

Hotel z lat 70-tych, trąca starością. Mieliśmy pokój na 5-tym piętrze z pięknym widokiem, ale fetor z klimatyzacji był okropny u nas i tak samo w pokoju dzieci. Na ścianach zagrzybienie. Obsługa starała się zaradzić rozpryskując jakiś preparat w powietrzu i na ściany. To było straszne! Mieszkaliśmy w smrodzie :( Jedzenie bardzo smaczne.

• Zalety Blisko plaża bardzo miła obsługa czyste pokoje

Jestem pod wrażeniem tego hotelu pomimo że jest to hotel 3 gwiazdkowy dla mnie zasługuje na więcej , animację przy basenie , wieczorne występy naprawde polecam ten hotel jesteśmy zadowoleni z pobytu

• Zalety Świetna lokalizacja, blisko plaży ale dalej od nocnego życia, dzięki czemu rodziny z małymi dziećmi mogą spokojnie odpocząć
    • Wady małe pokoiki jednak nie jest to zupełną wadą gdyż są przytulne

Hotel zrobił na nas, spędzających urlop w sierpniu, ogromne wrażenie. Pokoiki co prawda bardzo malutkie, ale jadąc na urlop nie siedzi się raczej w pokoju. Basen przy hotelu bardzo duży i czysty, leżaków nie brakowało. Obsługa hotelu bardzo miła i posługująca się wieloma językami. Czysto i przyjemnie, jedzenie bardzo różne, urozmaicone i bardzo dużo. Do każdego obiadu i kolacji wino, napoje, woda - wszystko bez ograniczeń. Codzienne animacje wieczorne dla dorosłych w formie tańców, disco, pokazów, magia, egzotyczne zwierzęta itp. Również dla dzieci animacje w ciągu dnia oraz wieczorna dyskoteka. Animatorzy bardzo przyjemni. Polecam ten hotel dla wszystkich chcących spędzić czas przyjemnie, w ciszy i smakowicie.

• Zalety Dobra lokalizacja, pyszne jedzenie, czysto w pokojach
    • Wady Grupy zorganizowane, jednak wystarczy krzyknąć i jest spokój

Pobyt w czerwcu równał się z ogromną ilością koloni i innych grup zorganizowanych z Polski. Nie sprawiali zbytnio kłopotu, o 23 najpóźniej chodzili spać czyli tak jak my, a gdy raz zachowywali się głośniej wystarczy ich skrzyczeć i uciekali do swoich pokoi. Pokoje w sam raz dla pary, dwa osobne łóżka które można było połączyć, duża szafa przesuwna, mikro telewizorek ( tylko kto tam ogląda telewizje?) łazienka z wanną i prysznicem. Pokoik zadbany, codziennie były mte podłogi, wymienianie ręczniki i ścielone łóżka. Balkon w stronę wejścia do budynku, nie budziły nas żadne krzyki. Sprawna klimatyzacja dające przyjemny chłód. Hotel widać że dosyć stary ale miły dla oka, przyjemna obsługa z którą można dogadać się bez kłopotu w języku angielskim oraz znają polskie słówka i zwroty. Posiłki, pyszne, dużo i zróżnicowane. Pierwszy raz w życiu jadłam owoce morza i o ile kalmary i krewetki bardzo mi smakowały tak wiem że małże pozostawiam dla osób które je lubią. Codziennie do wyboru były makarony z czymś tam, ryż, ziemniaki, frytki, mięso wieprzowe, kurczak ryby dwa rodzaje... wychodziło się z pełnym brzuchem. Dzbanek winka lub napoje do wyboru umilały czas spędzony na stołówce, która jest czysta a kelnerzy co chwile sprzatają stoliki. Duży wybór owoców i suchych ciast, czasami trafiały się całkiem smaczne wypieki. Planując pobyt cały dzień nad wodą czy na zwiedzaniu można zamówić sobie piknik, w którego w skład wchodzi butelka małej wody, owoce ciasteczka , dwie kanapki i deser. Z hotelu szybko można dostać się na przepiękną plaże i zameczek. Osobiście pieszo udałyśmy się do Tossa de Mar zwiedzać tamtejszy zamek i piękne wąskie uliczki. Za cenę jaką dałam oraz 3 gwiazdki uważam swój pobyt za udany. Nie jestem w stanie ocenić basenu czy atrakcji hotelowych, po prostu cały dzień albo zwiedzałyśmy miasto i miasteczka obok korzystajac z atrakcji lub spędzałyśmy całe dnie w morzu.