SBH Taro Beach
Hiszpania / Fuerteventura

SBH Taro Beach

• Atrakcje dla najmłodszych: brodzik dla dzieci, mini klub (4-12 lat), plac zabaw w zacisznym miejscu na plaży, zajęcia sportowe.
  • Hotel położony tuż przy plaży Sotavento - szerokiej i piaszczystej, uznawanej za jedną z najpiękniejszych na wyspie.
  • W pobliżu centrum handlowe, bary i restauracje, ok. 70 km do portu lotniczego w Puerto del Rosario.
  • Idealne rozwiązanie na aktywne wakacje.
  • Wylot z Katowic All inclusive
  • Wylot z Wrocławia All inclusive

• Zalety Najlepszy dotychczasowy wybór

Najlepszy hotel,miła obsługa zawsze czysto i świeżo, posiłki urozmaicone Polecam wszystkim tym którzy chcą odpocząć

• Zalety BRAK TURYSTÓW Z ROSJI :D Położenie-hotel jest przy piaszczystej plaży. Jedzenie bardzo dobre. Czystość, pokoje sprzątane codziennie. Hotel leży w spokojnej dzielnic.
    • Wady Hotel nie ma swoich leżaków na plaży, leżaki są płatne.

• Zalety blisko piekne jplazy, mało polaków i ruskich. jedzenie ok
    • Wady duże odległości i przewyższenia

typowe 4 *. animTORZY SIE STARAJĄ, . restauracja fajna, dużo możliwosci i wydzielone stanowiska ciekawych propozycji. Costa Calma= spokojne wybrzeże- to prawda, wiatrów praktycznie się nie odczuwało. hałaśliwych polskich grupek ( nielicznych) udało się uniknąć. Na szczęście coraz rzadsze są sytuacje, gdy wstyd mi sie przyznać do znajomości języka polskiego. ogólnie wrazenie bardzo pozytywne

• Zalety Hotel leży przy ładnej piaszczystej plazy. Byliśmy z Narzeczoną juz w kilku krajach i hotelach od 3* do5* wiec mamy porównanie. Obsługa twgo hotelu jest na dobrym poziomie zawsze uśmiechnięci nadrabiaja za wady hotelu.
    • Wady Jedzenie tragedia:(. Wokół hotelu nie ma co robic. Pokoje male meble stare. Podczas deszczu w pokoju mozna pływać kajakiem( pokoje w przejsciach i z widokiem na ocean po lewej stronie hotelu nr. Od 50.) Ale po interwencji zamieniono nam pokój( duza ilość turystów miala ten sam problem).

Hotel nie zasługuje pod żadnym wzgledem na 4*(chyba ze 1,5* za plaze). Hotel jest nastawionym na Niemieckich emerytów 65+ wszystko jest pod nich. Pokoje Stare przy basenie ani na plazy brak muzyki(nasz pobyt 11-18.12.2017). Wiadomo ze cena byla przystępna bo 2.2tys od osoby w all wylot z Katowic pokoj z widokiem na ocena. Dla młodych nie polecam Costa Calmy brak jakichkolwiek rozrywek barów knajpek itd...

• Zalety Miła obsługa, przy samej plaży, dobre jedzenie, fajne animacje
    • Wady standard 3*, zamiast 4.

Byliśmy w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Kolacja świąteczna na wysokim poziomie, owoce morza, sushi itp... Pokoje z lat 80-tych., ale codziennie sprzątane. Obsługa bardzo miła, pomocna, uśmiechnięta. Dobre miejsce na windsurfing, obok baza szkoleniowa z Polskim instruktorem -Szymonem. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, ale jak ktoś się nastawia na luksusy, to będzie zawiedziony

• Zalety Pyszne jedzenie, miła obsługa, położenie blisko oceanu, Pani Ola w recepcji.
    • Wady Brzydkie pokoje, brak atrakcji dla młodych ludzi

Wróciliśmy właśnie z podróży poslubnej i mamy mieszane uczucia. Na pewno nie polecilabym tego hotelu osoba młodym ponieważ będą tam czuć się jak w sanatorium. Hotel niby 4 gwiazdkowy, jednak pokoje ocenilismy na co najwyżej 2 gwiazdki. Stare meble, niemiły zapach w szafie, niewygodne łóżka, odpadajacy tynk ze ścian itp.. nasze wakacje uratowała tylko restauracja hotelowa gdzie duży wybór pysznych dań oraz przemiła obsługa wszystko rekompensowala. Świetne zejście z hotelu na plażę która zmienia się z godziny na godzinę z powodu przyplywow i odplywow zrobiły na nas ogromne wrażenie. 80% gości hotelu to emerytowani Niemcy o czym też warto wspomnieć gdyż języka hiszpańskiego nie usłyszycie już nie wspominajac o polskim. Wszystkie atrakcje organizowane pod Niemców niestety.

• Zalety Położenie i jedzenie
    • Wady Kiepskie pokoje, obiekt wymaga kapitalnego remontu, obsługa uniemożliwia kontakt w z menadżerem. Kiepskie animacje.

Piękne położenie i piękna plaża, przypływy i odpływy oceanu extra, super jedzenie, kelnerzy pracują na pełnych obrotach, ale... Pokoje o bardzo różnym standardzie, wiele poniżej poziomu powierzchni ziemi. W sierpniu w całym hotelu nie działała przez kilka dni klimatyzacja. All Inclusive nie działa tak jak w innych hotelach na wyspach kanaryjskich czyli od momentu wejścia do opuszczenia hotelu, tylko: zaczynasz kolacją to kończysz obiadem. Opuszczasz pokój o 12:00 obcinają ci opaskę. Czekasz na transfer do wieczora, ale nie masz się gdzie wykąpać, no może przy basenie w zimnej wodzie. Kiepsko. Nie można przedłużyć puszczenia pokoju, nie można wynająć pokoju na godziny do transferu. W innych hotelach dają konsumpcję i ręczniki, pokoje jak nie gratis to za niewielką opłatą. Tu nie ma takiej możliwości. Ponoć wszystkie pokoje są zajęte. Kłamstwo - sprawdzałem. Recepcja kłamie i uniemożliwia kontakt z menadżerem. A sam hotel wymaga kompleksowego remontu, więc życzliwość recepcji byłaby wskazana. Animatorzy nie działają. Ładnie tańczy ten młody człowiek, ale nic poza tym. Hotel nie dla ludzi z dziećmi bo jest tylko brodzik i nic poza tym. Barmani w ramach all inclusive robią kiepskie drinki. Kawa z expresu kiepska, można kupić za 1 Euro i to nawet smaczną.

• Zalety super obsługa, pyszne jedzenie
    • Wady pokoje do remontu

Pomocna i miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre. Położenie przy plaży. Czysto.

• Zalety położenie przy samej plaży, długa piękna, szeroka z piaseczkiem jedwabnym plaża,woda czyściutka i ciepła, jedzenie rewelacyjne, duży wybór, pokoje czyste, basen czysty, jedzenie przy basenie super.
    • Wady żadne

Byłam w tym Hotelu już 2 razy i jeszczeę chce tam wrócić. Polecam ten hotel ze względu na okolicę, położenie przy samej plazy, jedzenie, można spacerować plażą kilometrami po mięciutkim, milutkim i czystym piasku. Nie zatłoczona zupełnie plaża. Woda w oceanie ciepła. Jak dla mnie wszystko pozytywne jedynie Polacy (mężczyźni), którzy za grosz nie maja kultury i szacunku do gospodarzy i lekceważą wszelkie uwagi dotyczące długich spodni do kolacji. Ja bym wszystkich wyrzucała to by sie nauczyli.

• Zalety położenie, plaża, wyzywienie

Wróciliśmy było super,fajna pogoda, hotel bardzo miły i kameralny dla ludzi ceniących ciszę i spokój. Miła i sprawna obsługa. Piękne i duże pokoje, sprzątane codziennie. Teren hotelu bardzo czysty i zadbany. Wyżywienie smaczne. Bardzo urokliwe położenie przy plaży i faktycznie można odpocząć Polecamy.