Opinie o hotelu Sultan Of Side

Sultan Of Side: basen, zjeżdżalnia

Magdalena

Jestem zadowolona, obsługa jest bardzo pomocna, są mili, uprzejmi. Hotel położony w dobrej lokalizacji, duży, przestronny. Pojechaliśmy bez dzieci więc odpoczęliśmy, przy hotelu czyste i zadbane baseny, niedaleko plaża. Jeśli chodzi, o posiłki, to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, jest mięso, ryby, zupy i różnorodność owoców i warzyw. Podają sery owcze i kozie, zsiadłe mleko , jogurty. Turecka kuchnia bazuje tylko i wyłącznie na produktach pochodzących z kraju i to jest ważne, a dla nas, jak mi się wydaje, to coś nowego. Torty, desery i ciastka typowo tureckie. Na pewno tam wrócę.

Arkadiusz

• Zalety Fjna plaża ,i bar na plaży ,beach boy bardzo pomocny ,basen y przy hotelu ok
    • Wady Woda w łaziece na podlodze ciezka do usuniecia ,lobby klimatyzacja słabo dzialajaca ,póżna kolacja to fikcja nigdy nic nie było na balkonach mocowane klimatyzatory halasują i grrzeją zjeżdżalnie wodne bolą plecy od zjazdu nikt nie korzystał

Odległość plaży od hotelu to 480 m Nie wszystkie zdjęcia były z sułtan of side . Pięć ***** to napewno nie zasluguje

• Zalety Hotel pięknie położony, wygodne duże pokoje, czysto, pyszne jedzonko, piękna plaża, miła obsługa
    • Wady do plaży spacerkiem ok.10-15 min.

Pobyt był cudowny, hotel piękny, czysty, wygodne przestronne pokoje, miła obsługa, duża oferta posiłków, dużo leżaków przy basenach i na plaży, pokoje codziennie sprzątane, woda w pokojach codziennie uzupełniana, dużo atrakcji w hotelu, codzienne animacje, ogólnie bardzo polecam!

Maja

• Zalety Dobra kuchnia, położenie.
    • Wady Dla nas brak.

Plecam ten hotel, jechaliśmy trochę sceptycznie nastawieni i niepewni wyboru po przeczytaniu opinii, ale na miejscu mile zaskoczeni. 2 pary + dziecko. Otrzymaliśmy ładne pokoje z widokiem na inbe hotele, fakt, że dopiero na drugi dzień. Pierwszą noc spaliśmy na piętrze - 2 w pokojach bez okien. Tzw. Przejściowe. Wyrazilismy na to naszą zgodę, zależało nam na tym, aby mieć pokoje obok siebie a po przyjeździe wieczorem już takich nie było. Do plaży nie jest aż tak daleko, nam spacerek nie przeszkadzal. Jedzenie dobre, pokoje czyste, otoczenie ładne. Wyjazd bardzo udany. Bywalysmy oczywiście w lepszych hotelach, ale i za cenę znacznie wyższą. To nasz trzeci pobyt w Turcji, a drugi w tym rejonie. Dziecko bardzo dobrze znioslo cały pobyt, bez przygód. Mogłabym powtórzyć ten wyjazd w to miejsce.

Arkadiusz

• Zalety Ładna plaża, beach boy rewelacyjny gość

HOTEL napewno nie zasługuje na 5*max 3* Pokoje ok klimatyzacja w kazdym działa serwis na bieżąco gożej z łazienkami poda potrafi wypływać z muszli klozetowej ciężko ją usuwac gdyż po każym płukaniu sytuacja się powtarza ,klimatyzacja w lobby hotelowym włączana i wyłączana (wydaje mi się że oszczędności ) główna i jedyna restauracja klima bardzo słabo chłodzi straszna duchota . zjeżdżalnie są ha ha małe dziecko może zjedzie wszystkie łłłłłłłłłączena czuć bardzo wyrażnie do bólu raczej nie da się bez podkładki której oczywiscie hotel nie zapewnia pokój z balkonem rewelka wentylator od klimy też tam jest dogżewa fajnie nie da się tam przebywać .Zimna kawa czy pazona kawa są oczywiscie tyle ŻE PŁATNE .OGÓLNIE NIE POLECAM póżna kolacja która jest ale jakobyjej nie było zupka troche ryżu przyjad do hotelu o godz 22 w pierwszy dzień i co jak masz kanapki to fajnie bo na kolację nic resztki ryż z kurczakiem pojednej łyżce dla każdego po ciemku .PANI Agnieszka fajnie opisała swoja opinie .

• Zalety 1) ładny taras z widokiem na góry w hotelowym lobby 2) bardzo ładna piaszczysta plaża 3) blisko przystanku busików (dolmuszy)
    • Wady 1) obsługa (nawet w recepcji) ma problem z językiem angielskim, 2) usterki w pokoju pomimo kilkurazowych próśb i interwencji rezydenta nie są usuwane (niezamykany balkon) 3) goście kwaterowani na początku pobytu w piwnicy w pokoju bez okien z uwagi na brak wolnych pokojów 4) bardzo niska jakość napojów alkoholowych (wino nie do wypicia, każdy rodzaj o smaku octu, alkohole mocne jak woda, napoje bezalkoholowe jak woda z cukrem ? bez smaku), do wypicia wyłącznie piwo i bardzo kwaśny szampan; niemożność zakupienia innej klasy trunków w barach, 5) godziny serwowania posiłków i animacji niezgodne z ulotką z recepcji, 6) restauracja główna: przy śniadaniu, dostępnym od godz. 7 rano, zdarza się, że o godzinie 7:45 niektóre posiłki nadal nie są serwowane, przy stanowiskach widnieją tylko etykiety (np. gofry, smażone ciastka), ale obsługi brak; w trakcie kolacji na ok. 40 minut przed końcem wynoszone są już potrawy i nie można z nich skorzystać; dodatkową atrakcją są latające mole, chłodne potrawy i brudne naczynia i sztućce. 7) bar na plaży: bardzo słaby wybór jedzenia, puste patery bez potraw, serwis sprząta sól, pieprz i serwetki 1 godz. (!) przed końcem lunchu, 8) hotel bardzo głośny, ciężko spać w hałasie, animacje i imprezy na pełny regulator do późnej nocy, 9) ręczniki w pokojach niejednokrotnie podarte i poplamione, 10) brak kosmetyków za wyjątkiem mydła all-in-one w starym pojemniku na ścianie, a byliśmy w ponoć 5***** hotelu, 11) pokoje sprzątane niedokładnie (kurz w rogach całe 2 tygodnie nieruszony).

Hotel Sultan of Side nie powinien być oznaczony jako hotel 5-gwiazdkowy w polskich biurach podróży. Zarówno jakość obsługi, kultura osobista jak i wachlarz dostępnych opcji plasuje ten obiekt na max. 3,5 gwiazdki. Hotel swoją wysoką renomę zawdzięcza poprzedniemu właścicielowi. Niestety w tym roku jakość pozostawia wiele do życzenia, co potwierdzili goście z Niemiec, odwiedzający ten obiekt od 5 lat.

• Zalety 1) ładny taras w hotelu z widokiem na góry 2) bardzo ładna piaszczysta plaża
    • Wady 1) niemożność porozumienia się w j. ang. (ok. 80% przypadków) 2) brak naprawy usterek w pokoju pomimo kilkurazowych prób i interwencji rezydenta (niezamykany balkon) 3) lokowanie klientów w piwnicy na początku pobytu w pokoju bez okien z uwagi na brak pokojów 3) bardzo tragiczne napoje alkoholowe (wino nie do wypicia, każdy rodzaj o smaku octu, alkohole mocne jak woda, napoje bezalkoholowe sam cukier), do wypicia wyłącznie piwo i bardzo kwaśny szampan 4) bardzo słaby wybór jedzenia w barze przy plaży, puste patery bez potraw, serwis sprząta solniczki, pieprzniczki i serwetki 1 godz. (!) przed końcem, to samo dotyczy kolacji w głównej restauracji na ok. 40 minut przed końcem wynoszone są potrawy i nie można z nich skorzystać, przestają jednocześnie być serwowane owoce cięte na miejscu, przy śniadaniu dostępnym od godz. 7.00 rano, o godzinie 7:45 nadal niektóre \"stacje\" są puste tylko podpisane co powinno na nich być, np. gofry, smażone ciastka 5) hotel bardzo głośny, ciężko spać w hałasie 6) ręczniki w pokojach niejednokrotnie podarte i poplamione

Uważam, że polskie biura podróży nie powinny oferować tego hotelu Polakom jako hotel 5-gwiazdkowy, zarówno jakość obsługi, kultura osobista jak i wachlarz dostępnych opcji zasługuje maksymalnie na 3,5 gwiazdki.

Agnieszka Pogorzelska

• Zalety Czysto, blisko do plaży, przemiła i pomocna obsluga, super posiłki na terenie całego obiektu!
    • Wady Zbyt małe miejsce wydzielone na plaży dla hotelu!.

Polecam!Hotel naprawdę 5* , jest czysto, pokoje codziennie sprzątane i uzupełniany barek! Posiłki wspaniałe ,aż do przesady nie do zjedzenia !Hotel luksusowy i komfortowy!.

Jadwiga

• Zalety czysto, wifi w pokojach bezpłatnie(ktore działało bez zastrzeżen), czajnik, szklaneczki ,herbata do parzenia, cukier woda w butelkach gazowana i niegazowana(codziennie uzupełniane) codziennie wymiana ręcznikow dobry bufet na plaży
    • Wady troszkę za daleko do plazy

Bylismy z męzem od 18.08.20018 - 25.08.2018 w hotelu, jesteśmy zadowoleni z pobytu, sniadania duży wybór, obiad ,kolacja z dużym wyborem jedzenia gotowane, smazone i grilowane, duzy wybór salatek owocow no i oczywiście ciast. kawa herbata mleko(piwo drinki ,wino, do obiadu i kolacji w restauracji) w barach rownież Troszkę daleko do plazy ale za to plaza z piaskiem nie potrzeba butow do wody ,chyba tylko po to żeby nie poparzyc stop idąc plaza po piasku, dobry bufet na plaży. Pokój mielismy z widokiem na basen, z ktorego było wszędzie blisko czysto, tv wifi w pokojach bezpłatnie (ktore działało bez zastrzeżen), czajnik, szklaneczki ,herbata do parzenia, cukier woda w butelkach gazowana i niegazowana(codziennie uzupełniane) codziennie wymiana ręcznikow . Ogólem sa trzy baseny jeden ze zjezdzalnią , czwarty w pomieszczeniu. Polacy którzy przebywali w tym samym czasie rownież byli bardzo zadowoleni a zwlaszcza wszyscy byli zafascynowani rezydentką ktora naprawdę swoją pracę wykonuje mozna powiedziec z powołania MONIKA AGDEMIR którą serdecznie pozdrawiamy. Czesto latamy z biurem Oasis i nigdy się nie zdarzyło zeby poszło coś nie tak. Przed samym wyjazdem chciałam zamienic hotel na lepsze warunki poprzedni *** zadzwoniłam do biura Oasis czy można zamienić hotel oczywiście z tego samego biura Pani MAGDALENA ZAKRZEWSKA- MYCZ (jezeli przekreciłam nazwisko przepraszam) bez żadnego oporu zamieniła hotel przy tym uprzejma miła i serdeczna .Bardzo dziekuję za zamianę na hotel z którego jestesmy zadowoleni.

JANUSZ

• Zalety brak
    • Wady hotel ledwo 4* jedzenie niby wszystko jest ,ale niczym nie powala smakuje przeciętnie animacje nijakie robione z musu , animatorzy odwalają robotę w pokojach odchodząca tapeta w porównaniu do innych hoteli 5* porażka

hotel ledwo 4* jedzenie niby wszystko jest ,ale niczym nie powala smakuje przeciętnie animacje nijakie robione z musu , animatorzy odwalają robotę w pokojach odchodząca tapeta w porównaniu do innych hoteli 5* porażka hotelu 3* drinki są lepsze