Opinie o hotelu Xidas Garden

Xidas Garden: obiekt, teren hotelu, basen

Darek
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Dobra lokalizacja
    • Wady Pokoje czyste ale ruszone zębem czasu

Hotel może byc jeśli nastawiamy sie na zwiedzanie. Nikt chyba nie leci na Korfu aby spędzać czas w hotelu.

Grzegorz Subicki
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety Miły personel.Dobre jedzenie. Cicha okolica.
    • Wady Wadą pokoju jest mała łazienka.

Dobra baza wypadowa do zwiedzania Krety. Wynajęcie samochodu około 35 euro i zwiedzamy. Pozoztały czas na plaży. Komunikacja autobusowa z najbliższymi miastami kłopotliwa i zawodna . W okolicy hotelu jedynie restauracje i sklepiki.

BG - 1O7
    Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety ladny,zadbany,czystosc,cisza,spokoj,fajny basen i bar przy basenie,pyszne posilki, ciasta,wino,piwo,mocna kawa,dzemy i miody-rewelacja !!!!nie dla dzieci,wszedzie blisko,w malej miejscowsci,ladna,zadbana plaza,duza,

DAREK
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety kameralny i przytulny hotel, wszędzie blisko, w pobliżu trzy zatoczki, mila atmosfera, pokoje troszkę słabe, nie za duże zwłaszcza te na parterze, ale kto w Grecji spędza czas w pokoju. Polecam zwłaszcza te, których okna wychodzą na basen. Fajny widok szczególnie wieczorem. Okna na tyle szczelne, że praktycznie nic nie słychać. W ciągu 7 dni 3 razy wymieniano ręczniki i 1 pościel. Oboje z żoną byliśmy bardzo zadowoleni. Naprawdę można odpocząć. Byliśmy co prawda pierwszy raz w Grecji i nie mamy punktu odniesienia, ale naprawdę nie ma co narzekać. Posiłki też smaczne i wcale nie monotonne. Tych co narzekają spytałbym czy tak samo mają w domu?
    • Wady Troszkę małe łazienki. Sprzątano codziennie, ale umywalki nie ruszano

Polecam osobom, które chcą sobie odpocząć. Można też wyskoczyć do fajnych knajpek czy tawern z grecką muzyką na żywo. Wyspa Bali bardzo przyjemna, teren zróżnicowany. Dookoła góry i fantastyczne morze z piaszczystymi plażami. Szkoda tylko, że w opisie hotelu biuro turystyczne podaje, że między posiłkami dostępne są przekąski. Nie powiem żeby mi tego brakowało, naprawdę chodziłem \\"obżarty\\" ale jeśli biuro umieszcza taką informację to ludzie tego oczekują. Poza tym wypoczynek super.

DAREK
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety kameralny i przytulny, wszędzie blisko, w pobliżu trzy zatoczki, mila atmosfera, pokoje troszkę słabe nie są może duże , ale kto w Grecji spędza czas w pokoju. Polecam zwłaszcza te, których okna wychodzą na basen. Fajny widok szczególnie wieczorem. Okna na tyle szczelne, że praktycznie nic nie słychać. W ciągu 7 dni 3 razy wymieniano ręczniki i 1 pościel. Generalnie my z żoną byliśmy bardzo zadowoleni. Naprawdę można odpocząć. Byliśmy co prawda pierwszy raz w Grecji i nie mamy punktu odniesienia, ale naprawdę nie ma co narzekać. Posiłki też smaczne i wcale nie monotonne. Tych co narzekają spytałbym czy tak samo mają w domu?
    • Wady Troszkę małe łazienki. Sprzątano codziennie, ale umywalki nie ruszano.

Polecam osobom, które chcą sobie odpocząć. W pobliżu fajne piaszczyste plaże, czysta woda. Można też wyskoczyć do fajnych knajpek czy tawern z grecką muzyką na żywo. Wyspa Bali bardzo przyjemna, teren zróżnicowany. Dookoła góry i fantastyczne morze z piaszczystymi plażami. Szkoda tylko, że w opisie hotelu biuro turystyczne podaje, że między posiłkami dostępne są przekąski. Nie powiem żeby mi tego brakowało, naprawdę chodziłem "obżarty" ale jeśli biuro umieszcza taką informację to ludzie tego oczekują. Poza tym wypoczynek super.

Liściu
    Pobyt: Sierpień 2012

Hotel nieduży, wręcz kameralny. Położenie dogodne, blisko 4 plaże, choć ta ostatnio (ok. 2km odległości) najlepsza. Liczne knajpki wzdłuż wybrzeża. Atrakcje (na wspomnianej ostatniej plaży) typu: rowery wodne, kajaki, skutery wodne. Jedzenie w hotelu urozmaicone z wyjątkiem śniadań: przez bite 7 dni (jajko, mielonka, ser, pomidor, ogórek, dżem i oczywiście feta). Poza tym w wersji all inclusive jedzenie nie to przejedzenia. Jednak polecam wybrać się do tawerny nad morzem najlepiej w Chani, Heraklionie. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co 2 dzień, pościel raz na tydzień. Klimatyzacja sprawna - dawała radę przy największym sierpniowym upale. Kameralnie rozwiązany lobby bar, w którym do 23.00 można raczyć się alkoholami, oglądając w moim przypadku olimpiadę na tv lub słuchając muzyki. Jeżeli chodzi o gości - przeważają Francuzi, później Polacy trochę Niemcy i oczywiście Rosjanie.

Sylwia
    Pobyt: Czerwiec 2012

Właśnie wróciliśmy z Krety było cudownie .Piękna malownicza okolica chodzi mi tu o Bali piękne plaże ciepła woda możliwość wypożyczenia łódki,roweru wodnego i nurkowania po prostu bajka.Szczególnie polecam wyjazd do woter city koszt przejazdu i wejścia to 55 euro ale opłaca się bardzo.Moje ogólne wrażenia co do okolicy i hotelu xidas garden bardzo dobre polecam.Sylwia i Wojtek

Brt1
    Pobyt: Sierpień 2009

Olga Kapuśińska

zgadzam się z innymi opinaimi ale oprócz tego trzrba dodać ,że ciszę nocną zakłóca pianie koguta i uciążliwe ujadanie psów

Tomek
    Pobyt: Lipiec 2010

Hotel jest dość kameralny. W pobliżu dwie piaszczyste plaże (niezbyt duże, ale i (koniec sierpnia) niezatłoczone), zastawione płatnymi leżakami. W hotelu - dość przytulne, niezbyt duże pokoje (telewizor, klimatyzacja, lodóweczka, dodatkowo płatny sejf). Łazienka może niezbyt przestronna, ale higieniczna. Basen - niezbyt duży, dość płytki, leżaki dookoła basenu bezpłatne. Posiłki wystarczająco (jak na tygodniowy pobyt) urozmaicone, smaczne. Samo Bali - małe, raczej ciche, spokojne, konglomerat hoteli, pensjonatów, restauracji i tawern.