WAKACJE TRWAJĄ DO PAŹDZIERNIKA

Z NAMI

  • przedłuż sobie lato
  • wypoczywaj i zwiedzaj bez tłumów wokół
  • skorzystaj z okazji Last Minute
Zaplanuj urlop po sezonie

Wakacje po sezonie

Przełom późnego kalendarzowego lata i początku jesieni jest znakomitym okresem na udany wypoczynek zagranicą.

Jest to świetna okazja do przedłużenie sobie lata. W czasie gdy w Polsce temperatury nie zachęcają już do plażowania a słońce coraz wcześniej chowa się za horyzontem, warto skorzystać z atrakcyjnych ofert wyjazdu w miejsca, gdzie wciąż jest jeszcze ciepło. Ponadto ruch turystyczny po zakończeniu głównego sezonu w znanych letnich kurortach jest już mniejszy. Łatwiej o dobrą okazję Last Minute i możliwość spokojnego wypoczynku lub zwiedzania bez tłumów turystów wokół

sprawdź gdzie lato wciąż trwa w najlepsze!

Lato trwa dopóki trwają promocje!

Tylko do 31 października rezerwując ofertę możesz zyskać nawet 800 zł rabatu na osobę!

Ponadto masz możliwość zmiany rezerwacji na inną wycieczkę bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Podróżuj bezpiecznie i wypoczywaj bez obaw dzięki ochronie ubezpieczeniowej w zakresie epidemii Covid-19, którą otrzymasz GRATIS!

oferty objęte promocją

Podróżuj wygodnie z lokalnego lotniska

Ważny jest nie tylko cel podróży ale również podróż sama w sobie. Dla każdego może to oznaczać coś innego. Większość z nas pragnie skrócić czas dojazdu do niezbędnego minimum, aby jak najszybciej znaleźć się w wymarzonej wakacyjnej destynacji. Są i tacy, którzy rozpoczynają swój urlop już w momencie wyjścia z domu z walizką w ręce. Niezależnie od indywidualnych upodobań miejsce wylotu jest ważnym elementem planowania dłuższych i krótszych wakacji.

Wybierz ofertę z wylotem z konkretnego lotniska

Polecane oferty Last Minute

Ceny wyjazdów do znanych kurortów we wrześniu i październiku są tradycyjnie niższe niż latem. Wybierając ofertę z wylotem w najbliższych dniach możesz liczyć nie tylko duże rabaty ale również atrakcyjne bonusy.

sprawdź najbliższe wyloty

Koniec sezonu to również idealny moment na zwiedzanie

Niewysokie a jednocześnie nadal bardzo przyjemne temperatury po sezonie sprzyjają zwiedzaniu a lista europejskich kierunków, oferujących warte uwagi atrakcje turystyczne jest bardzo długa.

Niezależnie od tego czy interesują Cię antyczne zabytki, czy wolisz podziwiać zapierające dech widoki, aktualnie możesz to wszystko mieć prawie wyłącznie dla siebie a przy okazji załapać się na posezonowe zniżki.

sprawdź oferty wycieczek objazdowych