Wakacje po sezonie

PRZEDŁUŻ SOBIE LATO

  • idealny czas na zwiedzanie
  • ceny niższe nawet o 43%
  • słoneczna pogoda
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

NAJLEPSZY SPOSÓB NA JESIEŃ

URLOP PO SEZONIE

Wybierając się na wakacje po sezonie, możesz cieszyć się ciszą i spokojem, które pozwolą Ci się odstresować i naładować akumulatory na długi czas. Wrzesień i październik to idealny czas dla miłośników aktywnego wypoczynku i wszystkich tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, bo choć w Polsce sezon wakacyjny dobiega końca, południe Europy jeszcze przez kilka tygodni zagwarantuje wysokie temperatury i pełne słońce. Rezerwuj już dziś i zaplanuj przygodę, bez nadwyrężania Twojego budżetu.

Sprawdź polecane kierunki

TO SIĘ OPŁACA!

Wyjazd po sezonie to okazja na niższe ceny

Wyjazd poza sezonem letnim to jeden ze sposobów, aby za wakacje zapłacić mniej. W dniach 24-30.07.2023 r. porównaliśmy średnie ceny wszystkich ofert w naszym serwisie dla wyjazdów w lipcu z tymi z pobytem we wrześniu i październiku. Różnice w cenach w zależności od kraju docelowego to nawet 43%.

Sprawdź, gdzie i ile możesz zaoszczędzić
infografika
*Podane kwoty są średnią ważoną ceny ofert dla 2 osób, w przeliczeniu na 1 osobę.
Sprawdź oferty wyjazdów we wrześniu

ZAINSPIRUJ SIĘ

CZAS RELAKSU

Wakacje po sezonie to nie tylko okazja na spokojne zwiedzanie i komfortowy wypoczynek, ale także możliwość zgłębienia kultury i poczucia autentycznej atmosfery odwiedzanych miejsc. Odkryj wyjątkowe smaki, poznaj historię i ciesz się niepowtarzalnymi chwilami, z dala od tłumów turystów. Wybierz swój wymarzony kierunek i zanurz się w pełni w cudownym świecie podróży

Sprawdź oferty wyjazdów w październiku

ZAREZERWUJ TERAZ

Zapłać później lub w ratach

Nie trać okazji na wymarzony wyjazd na urlop! Rezerwując na Wakacje.pl, możesz zapłacić za swój wyjazd później lub rozłożyć jego koszt na wygodne raty. Dzięki szybkiej weryfikacji możesz zarezerwować ofertę już dziś i spłacić tak, jak Ci najwygodniej.

wakacje na raty