Lato 2021

Wczesna rezerwacja się opłaca

  • NISKA ZALICZKA
  • DOPŁATA DOPIERO PRZED WYJAZDEM
ZAREZERWUJ

Letni urlop z dojazdem własnym

Jeśli wolisz podróżować własnym samochodem, to również możesz wybierać pośród szerokiej oferty hoteli, pensjonatów i kwater w topowych letnich miejscowościach z klimatem.

Ty wybierasz!

Dopasuj wakacje do swoich potrzeb

Udane wakacje dla każdego mogą oznaczać coś innego. Jedni marzą o luksusowym hotelu, inni chcą zakosztować słodkiego lenistwa a są i tacy którzy do pełni szczęścia potrzebują pustej plaży i sporej dawki słońca. A Ty czym kierujesz się dokonując wyboru wakacyjnej oferty? Chcesz wyszaleć się w hotelu z aqua parkiem a może potrzebujesz chwili spokoju i pragniesz, by ktoś w tym czasie zajął się dziećmi? A może cenisz dobra kuchnię i wypoczynek w sprawdzonym ośrodku? Chcesz spędzić urlop w kraju czy zagranicą? Cokolwiek wybierzesz - mamy to!

Lato w Polsce

Mówią, że kapryśne, narzekają, że za krótkie. Polskie lato jest piękne takie jakie jest i nie brakuje miłośników wypoczynku nad Bałtykiem, w naszych górach czy nad jeziorami. Zaś różnorodna oferta rodzimych hoteli i ośrodków wypoczynkowych zapewni udane wakacje, nawet jeśli czasem pogoda nie dopisze.

SPRAWDŹ OFERTY

Najpopularniejsze kierunki zagraniczne

Zmiana klimatu i możliwość odkrywania nowych miejsc wraz z ich unikalna kulturą i kuchnią to jedne z głównych atutów zagranicznych podróży. Poczuj hiszpańska manianę, poznaj greckie smaki, wygrzej się w egipskim słońcu albo podziwiaj turecką kulturę.

SPRAWDŹ OFERTY

Wszystkie oferty na lato 2021

BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE PANDEMII

Sprawdź wytyczne i najważniejsze informacje przed podróżą

Aktualne zasady podróżowania

Szczepienia na COVID-19

Ubezpieczenie podróżne