Borovets Hills

Kod oferty: WAK650818
Last minute
Kod oferty: WAK650818
1/10

Opis oferty

Organizator: ItakaKod oferty: WAK650818

Region

Bułgaria (narty) / Borovets

Opis oferty:

Elegancki, położony niedaleko stoku, w otoczeniu górskiego krajobrazu jest idealną propozycją dla ceniących komfort i bliskość przyrody. Dobrze wyposażone centrum wellness, kryty basen i grota solna to propozycje dla dorosłych szukających relaksu po aktywnym dniu na nartach, dla dzieci przygotowano pokój zabaw i animacje. Na miejscu są pokoje z dostępem do internetu, Goście mogą również korzystać z bezpłatnej przechowalni sprzętu i parkingu.

Położenie:

W górach Riła, u podnóża szczytu Musała (2925m n.p.m.), na wzniesieniu, ok. 100m od stoków narciarskich Yastrebets, ok. 3km od centrum BOROVETS ze sklepami i restauracjami; ok. 75km od lotniska w Sofii, ok. 130km od lotniska w Plovdiv.

Wyciągi narciarskie:

Ok. 800m od wyciągu krzesełkowego Yastrebets Express, dojazd bezpłatnym hotelowym skibusem, ok. 4km od wyciągu krzesełkowego Sitnyakovo Express, ok. 8km od wyciągu krzesełkowego Markudjik; w obrębie ośrodka narciarskiego Borovets: ok. 58km tras zjazdowych, 12 wyciągów (1 gondola, 4 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych), snowpark.

Hotel:

Pięciogwiazdkowy, 1 budynek, 63 pokoje, 5 pięter, 2 windy, całodobowa recepcja, lobby, restauracja - dania w formie bufetu i á la carte, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby; minimarket, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: opiekunka do dziecka, pralnia, wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

Standardowy:

2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30m², ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, minibar (płatny wg konsumpcji), sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon.

Sport i rozrywka:

Plac i pokój zabaw dla dzieci, animacje dla dzieci; centrum wellness: bezpłatnie: basen kryty, podgrzewany, ok. 144m², gł. 1,4-1,6m, jacuzzi, sauna, łaźnia parowana, grota solna, siłownia; za opłatą: masaże, solarium, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, kąpiele pielęgnacyjne.

Gratis:

Wi-Fi parking skibus

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
29.01.2022

Wykwaterowanie

Sobota
05.02.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

6°C
-1°C
6°C
2

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada certyfikat w języku angielskim potwierdzający przyjęcie pełnego cyklu szczepienia przeciwko COVID-19 (ostatnia dawka musi zostać przyjęta co najmniej 14 dni przed planowanym przylotem do Bułgarii) lub przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje..
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada zaświadczenie o przebytym COVID-19 w języku angielskim (może być pozytywny wynik testu RT-PCR lub antygenowego) w przedziale czasowym nie później niż 15 dni i nie wcześniej niż 180 dni przed przylotem do Bułgarii lub przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, wymagany negatywny wyniki testu przetłumaczony na język angielski lub unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim);
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Nie ma wymaganych dokumentów na wylot.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.
W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.