MSC Poesia / Kraje Nadbałtyckie z Petersburgiem
Rejsy / Morze Bałtyckie /

MSC Poesia / Kraje Nadbałtyckie z Petersburgiem

Dodaj do schowka Konsorcjum Biur Podróży
pełne wyżywienie autokarem

Nr WAK531558

First Minute 3 637 zł 7 dni / os.
REZERWUJ

Rezerwacja jest w 100% darmowa
i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Kod oferty

WAK531558

Kraje Nadbałtyckie Z Petersburgiem

Niemcy - Szwecja - Estonia - Rosja - Dania][Statek

Msc Poesia

1 Nied. 31.05 WARNEMUNDE, NIEMCY --- 19.00

2 Pon. 01.06 DZIEŃ NA MORZU --- ---

3 Wt. 02.06 SZTOKHOLM, SZWECJA 09.00 16.00

4 Śr. 03.06 TALLINN, ESTONIA 09.00 16.00

5 Czw. 04.06 ST. PETERSBURG, ROSJA 07.00 19.00

6 Pt. 05.06 DZIEŃ NA MORZU --- ---

7 Sob. 06.06 KOPENHAGA, DANIA 09.00 18.00

8 Nied.07.06 WARNEMUNDE, NIEMCY 08.00 ---

Msc poesia

MSC Poesia oferuje gościom 2 główne restauracje, Il Palladio i Le Fontane oraz restaurację a la carte, L?Obelisco. Każda z nich szczyci się szerokim wyborem najwyższej klasy dań, dzięki produktom I składnikom wysokiej jakości, od gamy szczegółowo kontrolowanych włoskich mięs, po świeże owoce. Każdy produkt jest świeży, a chleb wypiekany na pokładzie z pasją i umiejętnościami dorównującymi najwyższej klasy piekarniom. Menu obejmuje dania od tradycyjnej kuchni Śródziemnomorskiej, po najbardziej wyrafinowane przepisy międzynarodowe. Na szybki lunch zapraszamy do Villii Pompeiana, oferującej najwyższej jakości szeroki wybór tradycyjnej włoskiej, a także międzynarodowej kuchni.

Zewnętrzne kabiny z balkonem

Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) można zestawić w podwójne, za wyjątkiem łóżek w kabinach dla niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 15m2 do 18,7m2

Zewnętrzne kabiny

Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) mogą zostać złączone w podwójne łóżko, za wyjątkiem łóżek w kabinach dla niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 15m2 do 18,7m2.

Wewnętrzne kabiny

Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) mogą zostać złączone w podwójne łóżko, za wyjątkiem łóżek w kabinach dal niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. Interaktywny TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 14m2 do 21m2.

Cena obejmuje

Zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii; serwis bagażowy i kabinowy, przejazd autokarem na trasie Wrocław - Warnemunde - Wrocław (wyjazd dzień wcześniej przed zaokrętowaniem na statek około godziny 15:00 - na potwierdzenie), opiekę polskiego pilota podczas całej trasy, pełne wyżywienie na statku - do dyspozycji restauracja bufetowa, działająca ok. 20h dziennie (śniadanie, lunch, przekąski, podwieczorek, obiadokolacja, nocny bufet) oraz restauracja a la carte (śniadanie, lunch, obiadokolacja); napoje z dystrybutorów w restauracji bufetowej - kawa, herbata, woda oraz soki do śniadań; korzystanie z urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, centrum fitness, boiska wielofunkcyjne); korzystanie z ręczników basenowych i leżaków; udział w imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, nauka tańca, animacje); Ubezpieczenia KL, NW, CHP i bagażu, obowiązkowa składkę na TFG w wysokości 10 zł/os.

Cena nie obejmuje

Obligatoryjnych opłat portowych w kwocie 140 Euro/osoba płatne w biurze przy dopłacie, ewentualnych noclegów w hotelu przed i po rejsie oraz transferów, napojów zamawianych do posiłków, napojów w barach, w tym napojów gazowanych i alkoholowych, napiwków obowiązujących dla obsługi statku, pasażerowie pow. 2 r.ż. - 5 €/dobę/os., pasażerowie od 12 r.ż. - 10 €/dobę/os., wycieczek fakultatywnych, wydatków osobistych (salon piękności i odnowy biologicznej, fotograf, Internet, itd.), kosztów wymaganych wiz, transferów na statek w przypadku spóźnienia się na godzinę wypłynięcia). Istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL-INCLUSIVE EASY w kwocie 29 €/dzień/os. dorosła, dzieci od 3 r.ż. do 17 r.ż. - 14€/dzień.

Uwagi

1. Możliwość płatności zarówno w PLN, jak i EUR na konto do wpłat w EURO Trade & Travel Company.

2. Istnieje możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 3,2 % wartości świadczeń

3. Istnieje możliwość dopłaty do kabiny 1-osobowej (na zapytanie)

4. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

5. Podana cena dotyczy osoby w kabinie 2-os. i jest najniższą dostępną na dany rejs. Ceny różnicują się w zależności od pokładu, na którym znajduje się dana kabina.

6. Dzieci w wieku do 17 lat z dwoma osobami dorosłymi w kabinie płacą jedynie opłaty portowe

7. Koszt 3 i 4 osoby w kabinie na zapytanie

8. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa