3 014

za osobę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyRejsyMorze ŚródziemneMalta, Sycylia i Płd. Wlochy
Dobro naszych klientów to dla nas priorytet

Malta, Sycylia i Płd. Wlochy

Rejs

Kod oferty: WAK565417

Dostępne kabiny

Kabina dwuosobowa

wewnętrzna
2 dorosłych
6 028 zł
za kabinę

Kabina dwuosobowa

zewnetrzna
2 dorosłych
6 874 zł
za kabinę

Kabina dwuosobowa

balkon
2 dorosłych
11 278 zł
za kabinę

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
1330
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

18.07.2020 Sobota

Wykwaterowanie

25.07.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK565417Region: Morze ŚródziemneOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

Wypłynięcie Z Barcelony

Statek

Sovereign

Trasa rejsu

Przypłynięcie Wypłynięcie

DZIEŃ 1 Barcelona (Hiszpania) -- 17.00

DZIEŃ 2 Na morzu -- --

DZIEŃ 3 Valletta (Malta) 13.30 20.00

DZIEŃ 4mesyna (Włochy) 09.00 18.00

DZIEŃ 5 Salerno (Włochy) 08.00 18.00

DZIEŃ 6 Civitavecchia (Włochy) 08.00 19.00

DZIEŃ 7 Na morzu -- --

DZIEŃ 8 Barcelona (Hiszpania) 08.00 --

Dzień 1

Barcelona (Hiszpania)

Stolica Katalońskiej Wspólnoty Autonomicznej jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych i dynamicznie rozwijających się miast w kraju, z niesamowitym klimatem i unikalnym urokiem. Miasto jest pełne kontrastów i niespodzianek. Wspaniała architektura, kultura i rozrywka składają się na codzienne życie mieszkańców Barcelony. Znajduje się tam również prężnie rozwijające się centrum przemysłowe oraz port, który będzie okazja odkryć podczas rejsu z Pullmantur.

Dzień 2

Na morzu

Dzień 3

Valletta (Malta)

Stolica Malty jest malowniczym, połozonym na północnym brzegu wyspy miastem, w którym każdy turysta z pewnością znajdzie coś dla siebie. Miejsce to jest połączeniem niezwykle bogatego dziedzictwa historycznego i architektonicznego z pięknymi widokami. Jest to miasto niewielkie - długie i szerokie na niecałe 2km, co powoduje, że kondensuje się w nim wiele kontrastów. Z pewnością nie można przegapić głównej promenady miasta, gdzie mieści się wiele sklepów, oraz główne atrakcje turystyczne.

Dzień 4

Mesyna (Sycylia)

Mieści się na północno-wschodnim wybrzeżu Sycylii. Na każdym kroku widać tam wpływ kultury greckiej oraz normańskiej. Mesyna, oddzielona od Kalabrii kanałem o tej samej nazwie, usytuowana jest wśród pięknych naturalnych krajobrazów. W pobliżu znajduje się słynny, czynny wulkan Etna. Można tam równiez zwiedzić lodową jaskinię Drotta del Gelo, w której znajduje się wewnątrz lodowca. Średnia temperatura w ciągu roku wynosi tam 6 stopni celsjusza, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Dzień 5

Salerno (Włochy)

Leżące w Kampanii Salerno, położone jest na zachodnim wybrzeżu półwyspu Apenińskiego. Łączy bogate wpływy kultury Normanów z pięknymi widokami. W tutejszej katedrze znajduje się grób św. Mateusza Ewangelisty.

Dzień 6

Civitavecchia (Rzym)

Tego dnia zwiedzanie portu Civitavecchia, który został wzniesiony w drugim stuleciu naszej ery. Dziś jest to jeden z kluczowych portów, z uwagi na swoją bliską odległość od jednego z najpiękniejszych miast świata - Rzymu. To unikatowe miasto, które przecina rzeka Tyber, jest światowym centrum religii chrześcijańskiej, z uwagi na mieszczącą się w nim Stolicę Apostolską, będącą siedzibą głowy kościoła katolickiego. Watykan jest obecnie najmniejszym państwem świata i jedną z najczęściej wybieranych przez turystów lokalizacji na świecie.

Dzień 7

Na morzu

Dzień 8

Barcelona (Hiszpania)

Statek sovereign

Z możliwością zabrania na pokład 2733 pasażerów, Sovereign jest jednym z najbardziej kultowych statków floty Grupy Pullmantur. Na 9 pokładach pasażerskich można znaleźć liczne udogodnienia takie jak kawiarnie, kafejkę internetową, dyskotekę, bibliotekę, odkryte baseny, jaccuzi, sklepy i butiki wolnocłowe oraz restauracje z widokiem na morze, w których będziesz mógł delektować się wspaniałymi kulinarnymi kreacjami stworzonymi przez pokładowych szefów kuchni.

Rok budowy

1988

Renowacja

2008

Długość (m)

268

Pasażerowie

2733

Załoga

820

Napięcie (v)

110/220

Kabiny pasażerskie

Statek posiada 1162 kabiny o różnej wielkości i standardzie. Większość kabin to kabiny wewnętrzne (bez okna), zewnętrzne (z oknem) oraz zewnętrzne posiadające balkon.

Kabina zewnętrzna z prywatnym balkonem

Wyposażona w łóżko małżeńskie (lub zamiennie dwa pojedyncze łóżka), dodatkowo rozkładaną sofę lub podwieszane łóżko, własną łazienkę, toaletkę, TV, mini-sejf, minibar, suszarkę do włosów.

Kabina zewnętrzna (z oknem)

Wyposażona w łóżko małżeńskie (lub zamiennie dwa pojedyncze łóżka), dodatkowo rozkładaną sofę lub podwieszane łóżko, własną łazienkę, toaletkę, TV, mini-sejf, suszarkę do włosów.

Kabina wewnętrzna (bez okna)

Wyposażona w łóżko małżeńskie (lub zamiennie dwa pojedyncze łóżka), własną łazienkę, toaletkę, TV, mini-sejf, suszarkę do włosów. Możliwość dodatkowego podwieszanego łóżka.

Restauracje i bary

Guardiana restaurant

Jest to jedna z głównych lokalizacji kulinarnych na statku. Oferuje szeroką gamę potraw z różnych kuchni europejskich, eleganckie miejsce, zachęcające gości do spróbowania menu szefa kuchni.

El duero restaurant

Zawiera dania zarówno regionalne jak i te z kuchni międzynarodowej. Menu jest inspirowane kuchnią środziemnomorską.

Panorama buffet restaurant

Oferuje mnogość wspaniałych dań. Szwedzki stół gwarantuje, że nikt nie opuści lokalu z pustym żołądkiem, świetna obsługa zapewni miłą atmofserę podczas każdego posiłku.

Wu restaurant

Choć restauracja ta nie jest częścia standardowego pakietu allo-inclusive, z pewnością warta jest swojej ceny. Zawiera dania z najwspanialszych kuchni Dalekiego Wschodu, takich jak chińska, japońska, wietnamska czy tajska. Niektóre dania zawierają również przysmaki europejskie, w menu znajdują się ponadto ezgotyczne napoje, które zadowolą podniebienie nawet najbardziej wybrednych gości.

Te grill

To idealne miejsce jeśli nie chcemy spędzać wiele czasu w lokalu, oferuje bowiem jedzenie na wynos. Do wyboru przekąski na ciepło i na zimno, takie jak burgery, pizza oraz przekąski mięsne.

Cafe san marco

Kawiarnia orefująca dodatkowo likiery i inne napoje alkoholowe. Idealne miejsce do odwiedzenia przed udaniem się na spoczynek.

Cena obejmuje

7 noclegów na statku w kabinie w wybranej kategorii; serwis bagażowy i kabinowy; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, wyżywienie All inclusive podczas rejsu (dostęp do pełnego menu wyśmienitej kuchni przygotowanej z autentyczną hiszpańską esencją - 3 posiłki dziennie, soki, woda, kawa i herbata podczas posiłków, ekskluzywny wybór napojów, wybrane marki alkoholi lokalnych, wermutów, wódek oraz win (wybrane alkohole podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów), sprzęt sportowo-rekreacyjny, basen, udział we wszystkich imprezach na statku (przedstawienia, animacje, koncerty, kino, dyskoteki), ubezpieczenie KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os

Cena nie obejmuje

Biletu lotniczego Polska - Barcelona - Polska, transferów, noclegu przed lub po rejsie, opłat i podatków portowych 230 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), opłaty serwisowej 77 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), 24h serwisu kabinowego, wycieczek fakultatywnych, korzystania z punktów usługowych na statku (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internet), wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie "cen zawiera"

Uwagi

1. Możliwość płatności zarówno w PLN, jak i EUR na konto do wpłat w EURO Trade & Travel Company.

2. Istnieje możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2 % wartości świadczeń

3. Istnieje możliwość dopłaty do kabiny 1-osobowej (na zapytanie)

4. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

5. Koszt 3 i 4 osoby w kabinie na zapytanie

6. Dla dzieci z dwoma dorosłymi osobami w kabinie zniżki. Kalkulacja indywidualna na zapytanie

7. Ceny podane za osobę w kabinie 2 osobowej

8. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych.

9. Ofertę przeliczono wg kursu sprzedaży EURO Banku PeKaO SA. Impreza zostanie ostatecznie rozliczona wg aktualnego kursu sprzedaży EURO banku PeKaO SA z dnia dopłaty.

10. Możliwość rezerwacji świadczeń dodatkowych jak przeloty, hotele i transfery, wycieczki fakultatywne (na zapytanie)

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00