15 406

za osobę
ZAREZERWUJ

Paryz i Normandia

Rejs

Last minute

Dostępne kabiny

Kabina dwuosobowa

balkon
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Rezerwacja jest w 100% darmowa i nie zobowiązuje do zakupu wycieczki

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK549522Organizator: konsorcjum biur podróży

Dzień 1

Paryż - Przylot - Zaokrętowanie

Odprawa bagażowo-paszportowa na lotnisku na 2 h przed wylotem. Przylot do Paryża.

Zaokrętowanie na statku.

Dzień 2

Les Andelys

Odkryj historię Château Gaillard, dawnej twierdzy Ryszarda Lwie Serce, położonej na kredowych klifach wysoko nad Sekwaną, podczas porannej wycieczki. Lub, jeśli wolisz bardziej aktywną przygodę, możesz wędrować tam od brzegu Sekwany, podziwiając malownicze widoki po drodze. Dla tych, którzy wolą zwiedzić okolicę na dwóch kołach, wycieczka rowerowa z przewodnikiem przez urocze miasteczko Les Andelys. Pod koniec dnia, popłyń dalej wzdłuż meandrów Sekwany.

Dzień 3

Le Havre

Do wyboru kilka różnych opcji wycieczek, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych, w zależności od zainteresowań. Możesz wybrać całodniową wycieczkę do nadmorskiego miasteczka Honfleur, znanego z malowniczego portu i inspirującego miejsca dla malarzy impresjonistów; lub skorzystać z półdniowej wycieczki, która obejmuje wizytę na rynku i czas wolny. Możesz także podzielić dzień pomiędzy Honfleur i region Pays d'Auge w Normandii, słynący ze znakomitego jabłkowego cydru, Calvadosu i Pommeau. Wybierz się na przejażdżkę przez Beamont-en-Auge i Pont l'Eveque i weź udział w degustacji sera i Calvadosu. Po południu można wziąć udział w zwiedzaniu Le Havre, miasta objętego patronatem UNESCO. Dla aktywnych - możliwość odwiedzenia Etretat, gdzie przyroda wyrzeźbiła bajeczne kształty z białych klifów i była inspiracją dla wielu malarzy impresjonistów. Miłośnicy jazdy na rowerze mogą wybrać się na wycieczkę rowerową do Le Havre.

Dzień 4

Caudebec-en-caux - Plaże Normandii

Poznaj Normandię podczas jednej z trzech wycieczek- Dla chcących odwiedzić amerykański sektor historycznego lądowania na plażach Normandii, zwiedzanie cmentarza w Colleville-sur-Mer, plaży Omaha, baterii artyleryjskiej w Longues-sur-Mer i wioskę Arromanches, gdzie znajdują się pozostałości po pływającym porcie wyładunkowym używanym podczas II wojny światowej.

Jeśli wolisz, możesz zwiedzić plaże Gold i Juno w sektorach brytyjskim i kanadyjskim, odwiedzając cmentarz w Ranville, most Pegasus, kanadyjski cmentarz w Beny-sur-Mer, muzeum II wojny światowej w Courseulle i wreszcie Arromanches. Jeśli interesują cię zabytki innego rodzaju, romański Szlak Klasztorny w Normandii zabierze Cię do jednego ze wspaniałych historycznych opactw w regionie. Możesz też odbyć podróż w czasie dzięki interaktywnym eksponatom i statkom w Muzeum Sekwany.

Dzień 5

Rouen

Spędź poranek podziwiając średniowieczne Rouen. Do wyboru kilka wycieczek. Dołącz do pieszej wycieczki do imponującej katedry Notre Dame, wielokrotnie namalowanej przez Moneta; zobacz plac, gdzie zginęła Joanna d'Arc, a także średniowieczną starówkę z wielkim zegarem. Masz również możliwość zwiedzania żydowskiej dzielnicy Rouen; wybierz się na wycieczkę "Smaki Normandii", w której będziesz mógł się cieszyć pysznymi smakami regionu, w tym czekoladą, macarons, Normandzkimi serami i cydrem; lub dla aktywnych - wycieczka rowerowa z przewodnikiem.

Dzień 6

VERNON.

W Vernon do wyboru 3 wycieczki w zależności od zainteresowań. Odwiedź dom i ogrody Claude Moneta w Giverny - miłośnicy sztuki natychmiast rozpoznają uwiecznione w płótnach Moneta lilie wodne, japońskie mosty i wdzięczne wierzby lub poznaj XVIII-wieczny pałacyk Château de Bizy, inspirowany bogactwem Wersalu. Weź udział w oprowadzanej wycieczce po pałacu i ogrodach. Dla aktywnych - rowerowa wycieczka z przewodnikiem.

Dzień 7

CONFLANS - PARYŻ.

Odwiedź Château Malmaison, dawny dom Napoleona i Józefiny Bonaparte. Dowiesz się, jak wyglądało życie Bonapartów i jak Józefina starała się przekształcić posiadłość w najpiękniejszy i najciekawszy ogród w Europie. Opcjonalnie, podróż do Auberge Ravoux w samym sercu Auvers-sur-Oise, ostatniego domu artysty Vincenta van Gogha. Jego duch wciąż pozostaje w jego dawnych pokojach na poddaszu w gospodzie Ravoux. Van Gogh spędził tu zaledwie 70 dni, w ciągu których przed śmiercią namalował ponad 70 dzieł. Dla aktywnych wycieczka rowerowa po mieście Conflans. Pod koniec dnia, powrót statkiem do Paryża.

Dzień 8

Paryż - Wyokrętowanie

Wyokrętowanie ze statku, transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

Cena zawiera

7 noclegów na luksusowym statku rejsowym w kabinie z widokiem na rzekę - większość kabin posiada balkon (francuski lub zewnętrzny), Rozrywka na żądanie we wszystkich kabinach z bezpłatnym szybkim dostępem do Internetu, filmami, biblioteką muzyczną i anglojęzycznymi stacjami telewizyjnymi, Wykwintne posiłki, w tym nieograniczone, bezpłatne, ręcznie wyselekcjonowane wina, piwo i napoje bezalkoholowe z obiadem i kolacją na pokładzie, Lokale gastronomiczne, w tym restauracja na pokładzie, godzina koktajlowa "Sip & Sail" z bezpłatnym winem, piwem i napojami bezalkoholowymi, powitalny koktajl, kolacja powitalna, kolacja La Chaîne des Rôtisseurs, koktajl kapitański i kolacja galowa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu na pokładzie, wycieczki z przewodnikiem po wybrzeżu w każdym porcie, w tym specjalne wycieczki po okolicy, piesze i rowerowe, rozrywka na żywo, kolacje tematyczne, demonstracje gotowania i inne, Bezpłatne rowery i kaski, Program Wellness na pokładzie, ćwiczenia sportowe pod kierunkiem trenera, Usługi profesjonalnie wyszkolonego Cruise Managera podczas całego rejsu i pobytu na lądzie, ubezpieczenie ŚWIAT MultiTravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, opiekę przedstawiciela lokalnego kontrahenta na miejscu, zestaw informacyjny, obowiązkową składke na TFG w wysokości 10 zł/os.

Cena nie zawiera

Przelotu na trasie Warszawa - Paryż - Warszawa, wydatków własnych, opłat i świadczeń nie ujętych w "Cena zawiera", opłaty portowej 182 USD/os.

Uwagi

1. Podczas rejsu i wycieczek fakultatywnych obowiązującym językiem jest angielski. Brak możliwości oprowadzania w języku polskim.

2. Podano cenę za osobę w wybranej kabinie 2-os.

3. Możliwość rezerwacji kabin w innej kategorii na zapytanie.

4. Dopłata do kabiny 1-os. w zależności od kategorii.

5. Dla dzieci z dwoma dorosłymi osobami w kabinie zniżki. Kalkulacja indywidualna na zapytanie.

6. Możliwość wykupienia rozszerzonego programu zwiedzania przed lub po rejsie z noclegami w hotelu.

7. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

8. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych.

9. Możliwość rezerwacji świadczeń dodatkowych jak przeloty, hotele i transfery, wycieczki fakultatywne (na zapytanie)

10. Ofertę przeliczono wg kursu sprzedaży USD Banku PeKaO SA. Impreza zostanie ostatecznie rozliczona wg aktualnego kursu sprzedaży USD banku PeKaO SA z dnia dopłaty.

11. Dom i ogrody Moneta są zamknięte dla zwiedzających w listopadzie. W razie braku wstępu zostanie zrealizowana alternatywna wycieczka.

12. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Statek amalyra

Ten luksusowy 144-osobowy statek oferuje przestronne kabiny wyposażone w charakterystyczny francuski balkon, restauracje, basen z podgrzewaną wodą, dostęp do Internetu, siłownię, sklep z pamiątkami i wiele innych atrakcji.

Warunki uczestnictwa
Zobacz szczegóły

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 300 16 61