Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Univers

Kod oferty: WAK537539
Kod oferty: WAK537539
1/15

Promocja

SnowTrex - NARTY 2022/2023Oferta promocyjna z bezpłatną zmianą rezerwacji do 42 dni przed wyjazdem i bezpłatną rezygnacją (do 30.09.2022 r. możesz zrezygnować z wycieczki bez ponoszenia kosztów pod warunkiem, że do wyjazdu zostało nie więcej niż 14 dni).

Opis oferty

Region: GrandvaliraOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK537539

Miasto

Encamp

Kraj

Andora

Położenie

Rustykalny 3-gwiazdkowy hotel Univers położony jest zaledwie 200m od centrum Encamp. Wejście do terenu narciarskiego Grandvalira i następnej górskiej kolejki Telecabina Funicamp d'Encamp jest oddalone o ok. 750m.

Wyposażenie

Ogólne wyposażenie obiektu obejmuje recepcję z sejfem (w razie potrzeby, za opłatą), windę, bezpłatne Wi-Fi, bar, kawiarnię, restaurację, salę telewizyjną, bilard (za opłatą) oraz przechowalnię sprzętu narciarskiego. Miejsca parkingowe są do bezpłatnej dyspozycji gości (ograniczona dostępność).

Wyżywienie

W cenę wycieczki wliczone jest wyżywienie HB, które obejmuje śniadanie w formie bufetu i kolację z menu. Hotel oferowany jest również w wariancie ze śniadaniami.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

BilardSejf (w recepcji)

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Dzieci do 5. roku życia włącznie nie otrzymują własnego vouchera na karnet narciarski. Na korzystanie z wyciągów dzieciom do 5 lat włącznie należy zakupić na miejscu w kasie wyciągu karnet dla dzieci. Seniorzy po 65 roku życia nie otrzymują vouchera na karnet narciarski. Osoby w wieku 65-74 lat mogą zakupić na miejscu w kasie wyciągu karnet narciarski dla seniora, a osoby od 75 roku życia otrzymują w kasie wyciągu bezpłatny karnet.

Pokój 2-osob., prysznic/wc, hb

Pokój z podwójnym łóżkiem, TV i telefonem

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon

WI-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

Pokój z podwójnym łóżkiem, TV i telefonem

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon

WI-Fi

Pokój rodzinny prysznic/wc, hb

Pokój z podwójnym łóżkiem, dwoma łóżkami pojedynczymi, TV i telefonem

2 pomieszczenia połączone drzwiami

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon

WI-Fi

Pokój 3-osob. prysznic/wc, hb

Pokój z 3 pojedynczymi łóżkami, TV i telefonem

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon

WI-Fi

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

Pokój z pojedynczym łóżkiem, TV i telefonem

Łazienka z wanną lub prysznicem i WC

Balkon

Wi-Fi

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 25km), La Tour de Carol (ok. 40km)Przelot: Tuluza (ok. 180km), Barcelona (ok. 205km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski grandvalira

Maks. wysokość: 2640mMin. wysokość: 1710mWys. miejscowość: 1300mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210kmTrasy zielone/niebieskie: 100kmTrasy czerwone: 77kmTrasy czarne: 33km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i datę zakwaterowania

Nowość

Pokój 2-osob. prysznic/wc

2 dorosłych

Dwa posilkiPrysznicWC
Zakwaterowanie2022-12-03
Wykwaterowanie2022-12-10
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osob., prysznic/wc

2 dorosłych

Dwa posilkiPrysznicWC
Zakwaterowanie2022-12-03
Wykwaterowanie2022-12-10
Aktualizujemy cenę

Pokój 3-osob. prysznic/wc

2 dorosłych

Dwa posilkiPrysznicWC
Zakwaterowanie2022-12-03
Wykwaterowanie2022-12-10
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osob., prysznic/wc

2 dorosłych

Dwa posilkiPrysznicWC
Zakwaterowanie2022-12-03
Wykwaterowanie2022-12-10
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Pogoda

2°C
-4°C
12°C
4

Przed podróżą

Dokumentem uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Andory przez okres 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

Paszport powinien być ważny minimum 3 miesiące dłużej niż planowany okres pobytu.

Wiza nie jest wymagana.
Na terytorium Andory nie ma zastosowania Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) uprawniająca turystę do korzystania w krajach Unii Europejskiej z bezpłatnej opieki medycznej w sektorze publicznym.