Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyRejsyMorze NorweskieZenith - Fiordy Północy

Zenith - Fiordy Północy

Rejs

Last minute
Kod oferty: WAK559631

Dostępne kabiny

Kabina dwuosobowa

wewnętrzna
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Kabina dwuosobowa

zewnetrzna
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Kabina dwuosobowa

balkon
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

22.08.2020 Sobota

Wykwaterowanie

29.08.2020 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK559631Region: Morze NorweskieOrganizator: Konsorcjum Biur Podróży

Statek

Zenith

Rok budowy 1992(remont 2013)

Maks. liczba pasażerów 1828

Liczba członków załogi 620

Dzień Port

Przypłynięcie

Wypłynięcie

1 Malmo / Szewcja --.-- 20.00

2 Dzień na morzu --.-- --.--

3 Norwegia / Stavanger 09.00 19.00

4 Norwegia / Bergen 09.00 17.00

5 Norwegia / Flam 07.00 18.30

5 Norwegia / Hellesylt 20.00 21.30

6 Norwegia / Geiranger 12.00 18.30

7 Norwegia / Alesund 08.00 17.00

8 Norwegia / Trondheim 08.00 --.--

Dzień 1

Malmo

To trzecie największe miasto w Szwecji znajduje się w sasiedztwie Kopenhagi, oba miasta łaczy imponujący most Oresund. Pomimo swojego rozmachu, Malmo jest miastem spokojny, gdzie nie czuć wczechobecnego pędu. Oferuje wiele atrakcji kulturowych oraz duży wachlarz restauracji z całego świata, z uwagi na swój multikulturowy charakter. Duża ilość kawiarni, centrów handlowych i lokali usługowych gwarantuje przyjemny pobyt.

Dzień 2

Na morzu

Dzień 3

Stavanger

Jest to bez wątplienia jedno z najbardziej zachwycających miast w Norwegii. Czwarte co do wielkości miasto w kraju, zamieszkuje 123 tys. mieszkańców. Posiada prężny przemysł refineryjny a także istotny dla regionu port przeładunkowy.

Dzień 4

Bergen

Podczas podróży do Bergen będzie można ujrzeć majestatyczne, norweskie fiordy. W Bergen znajduje się Muzeum Hanzeatyckie, zawierające tradycyjne, hanzeatyckie malowidła z okresu XIII-XVIIw. Najwiekszym skarbem miasta jest unikatowa, jedyna w Europie drewniana Starówka - Bryggen.

Dzień 5

Flam

To urokliwe miasteczko położone jest u podnóża fiordu Aurland. Swój początek ma tutaj słynna trasa pociągowa - The Falm Railway, która przyciąga co roku miliony turystów. Mozna podziwiać tu piękne krajobrazy, fiordy z zaśnieżonymi szczytami i spadające do nich strumyki. Zwiedzający będą mieli przejechać się 20-km częścią trasy kolejowej, uchodzącej za jedna z najbardziej stromych na świecie, zawierającej dużą ilość zakrętów i tuneli.

Dzień 6

Geiranger i Hellesylt

Geiranger, oraz pobliskie Hellesylt są jednymi z najbardziej malowniczo położonych miasteczek na norweskim wybrzeżu. Są to niewielkie wioski, z których rozpościerają się imponujace widoki na pobliskie cuda natury, w tym Geiranger Fiord.

Dzień 7

Alesund

Miasto połozone jest w pobliżu fiordów Sunnmore, u podnóża Geirangerfjorden. Roztacza się z niego widok na niezwykłe urody fiordy, oraz wysepki, którymi usiane jest pobliskie wybrzeże.

Dzień 8

Trondheim

Na koniec wycieczki wizyta w Trondheim - najstarszym mieście i pierwszej stolicy kraju. Z miasta roztacza się widok na rzekę Nid, wpadającą do fiordu Trondheim.

Cena zawiera

7 noclegów na statku w kabinie w wybranej kategorii; serwis bagażowy i kabinowy; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, wyżywienie All inclusive podczas rejsu (dostęp do pełnego menu wyśmienitej kuchni przygotowanej z autentyczną hiszpańską esencją - 3 posiłki dziennie, soki, woda, kawa i herbata podczas posiłków, ekskluzywny wybór napojów, wybrane marki alkoholi lokalnych, wermutów, wódek oraz win (wybrane alkohole podawane w szklankach/kieliszkach lub z dystrybutorów), sprzęt sportowo-rekreacyjny, basen, udział we wszystkich imprezach na statku (przedstawienia, animacje, koncerty, kino, dyskoteki), ubezpieczenie KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os.

Cena nie zawiera

Biletu lotniczego Polska - Malmo/ Trondheim - Polska, transferów, noclegu przed lub po rejsie, opłat i podatków portowych 220 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), opłaty serwisowej 77 EUR/os. (płatne w biurze przy dopłacie), 24h serwisu kabinowego, wycieczek fakultatywnych, korzystania z punktów usługowych na statku (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internet), wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie "cen zawiera"

Uwagi

1. Możliwość płatności zarówno w PLN, jak i EUR na konto do wpłat w EURO Trade & Travel Company.

2. Istnieje możliwość wykupu dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2 % wartości świadczeń

3. Istnieje możliwość dopłaty do kabiny 1-osobowej (na zapytanie)

4. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności miejsc na statku.

5. Koszt 3 i 4 osoby w kabinie na zapytanie

6. Dla dzieci z dwoma dorosłymi osobami w kabinie zniżki. Kalkulacja indywidualna na zapytanie

7. Ceny podane za osobę w kabinie 2 osobowej

8. Trasa rejsu może ulec zmianie w przypadku nagłej zmiany warunków pogodowych.

9. Ofertę przeliczono wg kursu sprzedaży EURO Banku PeKaO SA. Impreza zostanie ostatecznie rozliczona wg aktualnego kursu sprzedaży EURO banku PeKaO SA z dnia dopłaty.

10. Możliwość rezerwacji świadczeń dodatkowych jak przeloty, hotele i transfery, wycieczki fakultatywne (na zapytanie)

11. Przy wypłynięciu 27 lipca zamiast do Flam statek przybija do Nordfjordeid

12. Przy podpisaniu umowy obowiązuje zaliczka 30% wartości świadczeń, dopłata do całości na 2miesiące przed rejsem

Ubezpieczenie zawarte w ofercie

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

Gwarancja niezmienności ceny

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba

3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba

Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba

Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00