Opinie o hotelu Astor Beach

Astor Beach: obiekt, basen

• Tylko 20 m do publicznej, piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: animacje i zajęcia w miniklubie, 2 place zabaw, brodzik.
  • Bogata oferta rekreacyjna: siłownia, siatkówka plażowa, aerobik, łaźnia turecka, tenis stołowy, szachy.

Wojciech

• Zalety lokalizacja ok. tylko zmiana personelu od samej góry to zmieni
    • Wady brudno,brak wymiany ręczników zero sprzątania pokoi,posiłki katastrofa ,zdarzyło sie makaron ,obiad,ten sam makaron kolacja,na śniadanie było czuć smrodkiem napisałem reklamacje dotyczące pokoju i kubków jednorazowych mytych otrzymałem odpowiedz zrozumiałem że sam mam sobie myć.

brudno,nie widziałem nikogo by sprzątał pokoje a nawet klatki schodowej ,brak wymiany ręczników zero sprzątania pokoi,posiłki katastrofa ,zdarzyło się makaron ,obiad,ten sam makaron kolacja,na śniadanie było czuć smrodkiem napisałem reklamacje dotyczące pokoju i kubków jednorazowych mytych otrzymałem odpowiedz zrozumiałem że sam mam sobie myć nie polecam nawet odradzam

Lukasx

• Zalety Nic
    • Wady Nic

Witam zamierzam jechac di tego hotelu w wrzesniu prosze o jakies realistyczne informacje prosze pisac na email lukasz.21.st@gmail.com

Roman

• Zalety Ładna promenada i blisko żwirowa plaża.
    • Wady Wad jest zbyt wiele.

Nikomu nie polecam takiego hotelu- podobno 3-gwiazdki , pokoje sprzątana jeden raz w tygodniu , brak ciepłej wody wieczorem , jedzenia brakuje po 10 min po otwarciu stołówki , nadzorca hotelu zabrania dolewania napoi alkoholowych , po 23,00 gasną światła w restauracji więc to sygnał że trzeba iść już spać . Po interwencji rezydenta nic się nie zmieniło - stwierdził że to taki hotel i standard 3-gwiazdek jest w całej Turcji. Grupa turystów ze Słowacji poinformowała że z pokoju , konkretnie z portfela skradziono pieniądze , więc to już szczyt tych gwiazdek. NALEŻAŁOBY ZABRONIĆ WYPOCZYNKU W TAKI HOTELU. PORAŻKA

Violetta

• Zalety Hotel blisko morza.
    • Wady Wi-fi tylko blisko recepcji. Pokoje bardzo rzadko sprzątane, ręczniki wymieniane dopiero po interwencji, brak ciepłej wody.

Właśnie 24.10.2018r. wróciliśmy z wakacji z tego hotelu. Wrażenia tragiczne. Brak ciepłej wody (po interwecji leciał jakiś ciurek przez pół godziny i na tym koniec), jedzenie fatalne. Raz było coś co miało przypominać kurczaka,, raz była ryba, a resztę dni odsmażana kiełbasa z rana, jakaś martadela, wątróbka, fasolka, rozgotowane warzywa i jakieś nie zjadalne breje. Wszystko ledwo ciepłe. Z owoców były jabłka i raz mandarynki. Mało tego okazało się , że mi zginęło 100 dolarów, czeszce 100euro i rosjance 100euro. Po zgłoszeniu incydentu przez czeszkę w recepcji stwierdzili, że nie odpowiadają za to. Inni polacy rozmawiali ze swoim rezydentem odnośnie złego jedzenia, na co rezydent odpowiedział im, że w końcu jest to hotel 3*. Nie rozumiem tego . Pobyt w tym hotelu w okresie sierpień wrzesień jest droższy, więc w tym czasie hotel ma więcej gwiazdek? Byliśmy tam ze swoim wnukiem, który jadł tylko fasolkę. serce nam pękało więc żywiliśmy go na mieście. NA PEWNO więcej nie pojadę do tego hotelu. Wy zrobicie jak chcecie.

Szymon

• Zalety Położony blisko piaszyczysto - żwirkowej plaży, na której są najlepsze zadaszenia z liści palmowych, nie jak wszędzie parasolki.
    • Wady prysznice wymagają remontu, klimatyzacja działa w określonych godzinach.

Obsługa sympatyczna, nie nachalna. Jeżeli chodzi o drinki to nigdy alkoholu nie brakowało, a drinki można było pić z polską luksusową. Kolejny duży atut to Rosjanie, którzy dobrze się bawią i nie zaczepiają kobiet, ponieważ mają swoje piękne (czego nie można niestety powiedzieć o Niemcach) , są bardzo życzliwi i uczynni.Jeżeli ktoś chce spędzić wakacje w pokoju, nie polecam, dlatego powstaje pytanie po co jedziemy na wakacje? Jeżeli ktoś oczekuje dużego luksusu to musi wybrać inny hotel w zdecydowanie innej cenie. Dla mnie hotel jest miejscem, gdzie się myję i śpię.Polecam wycieczki fakultatywne.

Polka

• Zalety Położony blisko morza, blisko lotniska Gazipasa.
    • Wady Brud, smród i ubóstwo.

Zdecydowanie nie polecam. Pokoje duże ale bardzo zaniedbane, w dodatku brudne. W ciągu 10 dni pobytu raz przejechanie mopem. Łazienka ochydne, odpływ zapchany, o ręczniki i papier trzeba się upominać. Po trzech gwiazdkach za wiele się nie spodziewałam ale byłam w szoku. Jedzenie dno, skromne, niesmaczne i wydzielanie. "Mieso" wydzielanie jak w więzieniu, albo stołówce dla bezdomnych. Jak dali kurczaka to po jednej palce na głowę. Ciasta nieudane, u nas nazywamy to zakalcem. Biuro Wezyr powinno się wstydzić, że rodakom takie g... sprzedaje.

Elżbieta

• Zalety Blisko plaża.
    • Wady Fatalna obsługa, wyżywienie nie nadające się do jedzenia i nie mające nic wspólnego z all inclusive, pokoje obskurne i nie koniecznie mające działającą klimatyzację, basen nie czyszczony z unoszącą się na wierzch plamą olejków. Bardzo mało pomocna Pani rezydent biura Coral Travel dla której ważne jest to co mówią właściciele obiektu, a nie klienci. Zdarzyło się nawet zapomnieć przyjechać po klientów na wykupioną wycieczkę fakultatywną. Radzę omijać ten hotel!!!

Ryszard

• Zalety Położony nad morzem, w miarę tani. Do 2014 miał bardzo dobrą opcję All Inclusive
    • Wady Aktualnie wyżywienie jest fatalne, jest to All Inclusive reglamentowane, nawet serwetki do posiłków wydawano na sztuki. Jedzenie monotonne \"mielone\" raz okrągłe, raz kwadratowe, raz podłużne, rzadko kiedy coś innego. Z warzyw nikły wybór, owoce to tylko pomarańcze, desery praktycznie rzecz brak. Dojazd do hotelu to 3 godziny od lotniska w Antalyi.

W tym hotelu byłem już piąty raz, ten ostatni jest moim ostatnim. Hotel zmienił się fatalnie, szczególnie w formule wyżywieniowej, wszystko było reglamentowane dzięki temu tworzyły się duże kolejki w stołówce. Ciągłe przerwy w barze z napojami w zasadzie kwestionowały formułę All inclusive. Piwo dopiero od 11 z przerwą 15-16 na sprzątanie baru. Obsługa zajęta rozmową przez telefon komórkowy a nie nalewaniem napoi. Maszyna do kawy w ciągłym remoncie lub niedostępna z powodu sprzątania baru lub jadalni. Jeśli chodzi o ciasta kiedyś były pod dostatkiem i różnorodne a teraz jedynie jakaś maź której nawet nie miałem odwagi skosztować. Osobiście odradzam ten hotel każdemu. Kiedyś jechaliśmy do hotelu znacznie krócej niż w tym roku (3 godziny)

Za mała ilość jedzenia, monotonne posiłki, dodatkowo niesmaczne. Codziennie mortadela, rozgotowany ryż, kasza, makaron. Na śniadanie bułka paryska i pomidor. Raz w tygodniu jajka. Porcje wydzielane. Niemiła obsługa hotelu psuła atmosferę wakacji. Brudne naczynia, brak wymiany ręczników. Pokoje zaniedbane. Hotel nastawiony na turystów rosyjskich. Jedynym atutem była pewna pogoda.

Patryk

• Zalety fajna plaza ale za ulica
    • Wady bylismy na wakacjach we wrzesniu w zeszlym roku. hotel brudny i stary. zdjecia sa dobrze zmienione photo shopem. kupa w basenie. obsluga do bani. nie rozumie zbytnio angielskiego. barman rzuca butelkami o podloge, wykrzykuje cos w tamtejszym jezyku, obraza, daje cale butelki alkoholu. alkohol to woda... nagrywaja i robia zdjecia turystom jak siedza i sobie drinkuja. pokoje zniszczone, klimy nie dzialajace. odpadajace krany itp... ODRADZAM!! WEZYR IGNORUJE PRZYJECHAL POMOC I NIESTETY NIC NIE WSKURAL. BRAK WIFI TYLKO W LOBBY I TO BEZNADZIEJNE (wiekszy mam pokoj w domu niz ich lobby)