Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: plaża

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

Aga

• Zalety Pyszne jedzenie, piękne pokoje oraz ogród. Atrakcji mnóstwo od zjeżdżalni po animacje. Snack barów chyba 8 do niektórych kolejki. Ogólnie najwięcej czasu spędzaliśmy na Island - tam najwięcej atrakcji. Przy hotelu dość drogo jeżeli chodzi o gadżety lepiej pójść na Bazzar i się targować :D Jechać zwiedzać Delfinarium super.
    • Wady Kiedy przyjechaliśmy do hotelu, sprawiał wrażenie szopy, ale po wejściu emocje opadły i było ok. Daleko do lotniska 3 h

Marek

• Zalety Zadbany teren, zieleń, miła obsługa
    • Wady Wieczorami nudno, po 23.00 brak all, rozwodnione napoje

Pobyt zaliczam do udanych, byliśmy w trójkę dorosłych i dziewięciolatek + para naszych przyjaciół. Hotel wygląda na zadbany, pokoje czyste, chociaż przez tydzień tylko raz wymieniono nam ręczniki i pościel. Niestety wifi działa tylko w lobby, więc można sobie wyobrazić tłumy ludzi po posiłku w lobby. Po 23.00 wszystko płatne, nawet wodę usuwają z lodówek, brak animacji na terenie hotelu,alkohole 50/50 z wodą, całe życie rozrywkowe odbywa się na wyspie, dyskoteka raczej dla nastolatków, chyba że ktoś jest fanem techno. Posiłki w dość dużym wyborze, raz w tygodniu wieczór turecki i wtedy jest wypas: kebab, mięsa z rusztu i takie tam, Blisko na lokalny bazarek, i na przystanek, baseny są trzy z czego jeden najmniejszy jest cichy-18+, drugi typowy przy pool barze oraz trzeci z sześcioma zjeżdżalniami dla dużych i mniejszych. Plaża średnia ale woda dużo cieplejsza niż w basenach, jak się chwilę postoi to rybki gryzą w nogi. Źle nie było, ale raczej już tam nie wrócimy

BEATA

Wspaniały hotel na wakacje.Pokoje,obsługa,posiłki ok.Hotelowe sklepiki z przemiłą obsługą( Beniamin ze sklepu z pamiątkami ;) ).Mnóstwo zieleni,kwiatów i uśmiechniętych ludzi. Jedyny minus to konieczność powrotu do domu ...Gorąco polecam ten hotel.

Ewka

• Zalety Rodzinny, dużo atrakcji dla dzieci. Pyszne jedzenie, czysto.
    • Wady Dla mnie brak

Oczywiście jak wcześniejsi wczasowicze mieliśmy przygody z zakwaterowaniem. Od razu w autobusie rezydent zacheca do dopłaty 50 euro i zmiany hotelu na inny z ich oferty. Oczywiście że będzie exluzywniej itp. Większość turystów od razu na to przystala i zostali obsłużeni w doslowna minutę. My nie zgodzilismy sie wraz z 3 innymi rodzinami...no i czekaliśmy na klucze do pokoji dodatkowe 2 godziny. Nawet z nami rozmawiać nie chcieli...tylko proszę czekać i czekać...i tak kolejni turyści przyjeżdżali...a my nadal czekaliśmy na klucz do pokoju. Po kolejnych próbach uzyskania klucza...dostalismy je..ale oczywiście z obszernym "tureckim" komentarzem. My akurat dostaliśmy pokój ok, natomiast 2 pozostałe rodziny zglaszaly reklamacje i pokoje wymieniane były na drugi dzień. A tak ogólnie to na wypad z dzieckiem - bardzo fajny, czysty, zadbany, wszystkiego full.

Justyna

• Zalety pyszne jedzenie, bardzo dużo zjeżdżalni, super animacje, dostęp do aquaparku
    • Wady brak kolorowych drinków w all inclusive (dostępne bez ograniczeń piwo i wino i przy jednym barze w hotelu alkohol z pepsi, sprite, tonic)

Byliśmy w połowie września 2019, obawialiśmy się opinii które przeczytaliśmy o tym hotelu ale na szczęście nic takiego nas nie spotkało. W autokarze co prawda padła propozycja przeniesienia się do hotelu Eftalia Marin za 50 euro, i chcieliśmy z niej skorzystać ale jak już przyjechaliśmy propozycja była nieaktualna (ktoś przed nami skorzystał). Zaproponowano nam zamianę pokoju na większy za dopłatą 100 euro ale nie skorzystaliśmy i dostaliśmy pokój który mieliśmy kupiony. Pokój co prawda nie był duży ale był sprzątany codziennie, było w nim duże łóżko i dwa pojedyncze, całe dni i tak byliśmy na wyspie lub na basenach. Pani sprzątająca zostawiała dla dzieci soczki w kartonikach po posprzątaniu pokoju i robiła różne stworki z ręczników. Jeśli chodzi o jedzenie było tego naprawdę dużo. Zarówno na śniadanie, obiad i kolację było w czym wybierać. Mnóstwo owoców (winogrono, melony, arbuzy, gruszki, śliwki, pomarańcze),różne rodzaje ciast, mięsa, makarony, oliwki, ryby, gofry, naleśniki, jajka, sery, sałaty, pizza, chlebki tureckie... etc.. Na obiad nawet nie wracaliśmy do hotelu tylko zostawialiśmy na wyspie gdzie jedzenia było również bardzo dużo. Od 12-16 były lody i różne przekąski(pizza, kebab, makarony, hot dog, hamburgery, cukiernia z ciastami, gofry.... ) Kolejek raczej nie było po jedzenie, zdarzało się nam czekać do kolejki po lody ale to max 5 -10 min. Na zjeżdżalniach też tłumów nie było. Temperatura we wrześniu 33 stopnie, woda w morzu cieplutka, na plaży piasek, wzięliśmy buty do wody ale nawet ich nie użyliśmy. .Ludzi w hotelu było bardzo dużo, widać to było przy kolacji ale w ciągu dnia nie zauważaliśmy tłumów, zawsze znaleźliśmy leżaki przy basenie mimo iż przychodziliśmy ok. 10 -11 Każdego wieczoru mini disco dla dzieci, później świetne show, od 23 dyskoteka. W ciągu dnia przy jednym z basenów różne zajęcia, muzyka, dwa razy w tygodniu piana party. Dzieci zachwycone zjeżdżalniami, basenami, kilka razy byliśmy w mini clubie gdzie animatorki zajmowały się dziećmi. Byliśmy na stanowisku animatorów z Coral Travel ale nie było tam dzieci, wszystkie dzieciaki były w Kinder Clubie międzynarodowym i tam najwięcej się działo. Ogólnie bardzo polecam, my jesteśmy zadowoleni. Każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli ktoś potrzebuje spokoju to jest basen tylko dla dorosłych, obok hotelu są też dwa duże baseny jeden ze zjeżdżalniami, drug bez. Na wyspie też mnóstwo basenów, zjeżdżalni, park linowy, spa...etc..Bardzo dużo polaków i anglików, praktycznie nie było Rosjan :). Hotel w porównaniu do Marin czy Ocean na pewno jest mniej ekskluzywny, ma skromne ale czyste pokoje i jest kameralny, niskie budynki i dużo zieleni nie tworzą z niego ogromnego molochu. Polecam.

Sebastian

• Zalety AQUA PARK DYSKOTEKA
    • Wady Jeden bar z alkoholem ( wodka gin piwo) cała reszta płatne drinki 6 eur przy basenach ślisko

Byliśmy w Turcji 4 raz i był to najgorszy raz juz po przyjezdzie okazalo sie za niema pokoi trzeba doplacac do innego hotelu, po 2 godzinnej kłutni dostalismy pokuj i to byla 13 godz. naszego transferu z polski. Chcąc sie uspokoić poszliśmy do baru napić się drinka a tu kolejna niespodzianka drinki platne 6 euro bylismy juz w okolo 17 hotelach na swiecie i nigdzie nie placilismy za drinki w opcji all incl. Stołówka jedzenie oceniam na 3gwiazdki no i jak jesz na dworzu to jestes cały mokry i spocony , wiadomo kelnerzy wszystko za kase, Jedyny plus to aquapark i dyskoteka o 23 00. przy basenach wszedzie slisko sam wywrucilem sie z 7 razy. Z braku laku mozna odwiedzic ale za ta cene jest wiecej hoteli do polecenia.

Aneta Gaweda

• Zalety Piękna zielen
    • Wady Brak pokoi

Właśnie wróciliśmy z eftali ,to jest jakas masakra co tam się dzieje,nie wiem skąd pozytywne opinie ,hotel 5* a nie dala bym nawet 2,jak to jest możliwe że wykupujac wczasy w listopadzie po przyjeździe na miejsce brak pokoi!!!rezydentka ucieka ,mówiąc że to nie jej sprawa.Smieszny i prymitywny pan w recepcji pseudo chińczyk wysmiewny.Po wielkiej awanturze pokój się znalazł oczywiście za pieniądze.Najpierw chcieli 150,pozniej zeszli do 50euro.Jakim prawem wogole żądają pieniędzy za pokój który ja mam już oplacony!?byliśmy świadkami ,jak ludzie byli w takiej samej sytuacji co my.Jedzenie koszmarne,dobrze że chociaż frytki byly-bylo co zjeść,sniadania jedno i to samo codziennie-jajka!BRAK DRINKOW!!!! -Platne!....pierwszt raz spotkaliśmy się z takim hotelem, w jednym tylko barze dostępne darmowe :dzin z tonikiem,wodka z cola,piwo -reszta drinków po 6euro, w innych barach tylko piwo,reszta płatne !brak animatorow przy hotelu.Bar czynny do 23 ,nie polecam tego hotelu !!!

marta

• Zalety aqua park duży wybór jedzenia dość blisko Eftalia Island blisko do delfinarium
    • Wady bardzo ślisko na basenach dużo ludzi braki w leżakach w aqua parku hotelowym kolejki w stołowce brak animacji w hotelu... wszystko na wyspie 2h transport z lotniska z obowiązkowym 20 min postojem brudne baseny oraz lodowata woda w brodzikach

Ogólnie pobyt w tym hotelu uważamy za dość udany. mieliśmy dużo szczęścia bo zakwaterowali nas w tym hotelu, choć wielu Polaków nie miało tego szczęścia i byli rozsyłani po innych hotelach.. czasem tej samej jakości choć często do hoteli gorszych... nas jedynie spotkala "niespodzianka" bo zostaliśmy lekko zmuszeni do dopłacenia 100 euro do pokoju rodzinnego, bo na nasza 4 (2+2) oferowali nam pokój z 3 miejscami do spania o powierzchni 20m2.. niby 4 latek miał spać z nami.. choć rezerwacja w Polsce wyraźnie mówiła o 4 osobach i 4 łózkach... znajomym zaoferowali dostawienie dodatkowej zdezelowanej kanapy, ale wtedy w pokoju nie dało by się ruszyć.. po dopłacie dostaliśmy pokój 100m2, z dwoma pokojami, dużą szafą o standardzie superior...wiec ogólnie wyszliśmy na plus... jedzenia bardzo dużo... dobra jakość.... niestety kolejki, brak stolików w klimatyzowanym wnętrzu, a na dworze bardzo gorąco... baseny w nocy mocno chlorowane, ale słabej czystości, brak jakiejkolwiek aktywności animatorów w hotelu.. po wszystko trzeba było chodzić do Eftalia Island.. mocno porozrzucane... Klub dla dzieci bardzo daleko - prawie na końcu wyspy od Eftalii Village... tylko ciut bliżej fajne zjeżdżalnie dla maluchów.. minusem było to ze aquaparki działały tylko od 10-12 i 14-16... trochę krótko... my dobrze trafiliśmy, ale z opinii ludzi spotkanych na miejscu trzeba uważać na te hotele.. overbooking i bezradność rezydenta...

anna groń

• Zalety Kamwralny
    • Wady Wifi

Blisko plaża, Kameralna atmosfera, Jedzenie dość monotonne największy wybór na kolację, ale dla średnio wymagających ok Bardzo dużym minusem jest wifi które nawet w lobby pozostawia wiele do życzenia. Brak wifi w pokoju, słaby na korytarzach , przy basenach i barach brak Niestety czytając opinie przed wyjazdem problem z uzyskaniem pokoju jest. Miałam mieć dwójkę kolezanka trójkę. Dostałysmy rodzinny z możliwością wymiany po 3 dniach. W moim przypadku to było akurat ok ponieważ byliśmy dwiema dobrze znającymi się rodzinami pokój rodzinny był akurat dobrym rozwiązaniem. Niestety zostaliśmy okradzeni z naszych pływających rzeczy fotele, materace. Przy pomocy kamer na szczęście udało się ustalić winnych. Cześć sprzętu odzyskane. Nie zostawiajcie niczego na dole przy schodach. Mimo ze to wygodne. Do Turcji chętnie wrócę ale nie do Eftalii Village Wycieczki zakupiłam jeszcze w Polsce i to dobre rozwiazanie. W hotelu i u rezydentki dwukrotnie drożej.

Aga

• Zalety duzo aktrakcji, super pojoje
    • Wady alkohol lokalny tylko w barze przy basenie, długi transfer z lotniska

Bardzo dużo atrakcji ale dzieci, nie wiadomo było przy którym basenie spędzać czas, pokoje bardzo ładne i czyste. Przy plaży świetny pokaz z pianą, dzieci bardzo zadowolone. Jak dla mnie troszkę długi transfer na lotnisko, podróżowaliśmy z dwójką dzieci 1,5 roku i 8 lat. Alkohol wydawali tylko w jednym barze przy basenie, bar przy lobby to tylko piwko. Śliskie kafle przy basenach na końcu hotelu, smaczne przekąski pizza, hamburgery, spaghetti itp przy tych basenach. Cały dzień bary i restauracje wydają jedzenie, jak nie w jednym to w innym. Przy plaży restauracje w ciągu dnia podają przekąski bardzo smaczne i urozmaicone. Najtaniej było na targu przyjezdnym który się rozkłada na kilka godzin, potem hotelowe sklepiki a na końcu targ po drugiej stronie.