Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: plaża

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Monika Majewska

• Zalety Brak zalet
    • Wady Kończę pobyt ale niestety eftali nawet nie odwiedziłam

Niestety nie mogę napisać nic dobrego o tym hotelu. Rezerwowalam wycieczkę w październiku zeszłego roku umowa z coral Travel docieramy na miejsce z rodziną godz 2 w nocy A Pani rezydentka mówi że nie ma dla nas pokoju i musimy jechać do innego hotelu. Stres niezadowolenie ogólna porażka . Trafiamy do hotelu Dizalya Palm Garden hotel ładny czysty ale niestety bardzo malutki mało atrakcji dla dzieci ogólnie nie to za co zapłaciliśmy. Dizalie Palm Garden mogę szczerze polecić wszystkim którzy lubią kameralne hoteliki bardzo miła obsługa dobre jedzenie fajne animacje i ogólnie dobry standard. Wracając do eftali mieliśmy obiecane że o każdej porze dnia i nocy możemy zadzwonić oni wyślą po nas busa i możemy korzystać ze wszystkich atrakcji na terenie eftalia vilige niestety kolejna klapa ! Zdecydowaliśmy się na wyjazd do eftali bus miał być o 10 godz czekania tel do rezydenta i nic nie nie raczył po nas przyjechać wkoncu zniecierplieieni zli i zmęczeni zrezygnowaliśmy masakra nikomu nie polecam eftali masakryczna polityka hotelu który wysyła do innych miejsc nigdy więcej eftali nigdy więcej coral Travel !!!

Aneta

• Zalety Brak zalet z podobnych powodów jak w opiniach poniżej - brak dla nas pokoju, który rezerwowaliśmy w styczniu!
    • Wady Polityka przyjmowania wszystkich a potem losowo transferowania do innych hoteli.

Jak to jest, że rezerwując pobyt w hotelu Eftalia Village w styczniu i potwierdzeniu rezerwacji przez Coral Travel, podpisaniu umowy w trakcie sierpniowego wyjazdu nie było miejsca w tym hotelu? Przyglądając się opiniom już przed wyjazdem dzwoniliśmy do biura, żeby się upewnić że będą pokoje - tak, pokoje są przez hotel potwierdzone. Na miejscu z powodu overbookingu przenieśli nas do innego (Xoria), w którym kazano nam dopłacić za pokoje w głównym budynku, inaczej kwaterowali w "kurniku" obok. Oszustwo na każdym kroku. Wakacji z Coral nie polecam. Dziwi mnie nawet ich współpraca z hotelem, którego właściciel posiada jeszcze kilka innych obiektów obok, dlatego przyjmują wszystkich, nawet jeśli nie ma miejsca, po to aby zwiększyć obłożenie w innych hotelach, które najwyraźniej nie są tak atrakcyjne jak Eftalia Village. I nie dziwne, w innych nie ma tak rozbudowanej infrastruktury basenowej, kamieniste plaże, nogi można poździerać wchodząc do morza. Niepotrzebne nerwy, wydane pieniądze na pobyt w hotelu, którego się wcale nie wybierało.

Agnieszka Drożdż

• Zalety Bardzo blisko do morza duzo atrakcji dla dzieci bardzo czysto obsługa hotelu na najwyzszym poziomie
    • Wady Trochę monotonne jedzenie

Bylismy bardzo zadowoleni z obslugi z czystosci i atrakcji dla dzieci

MACIEJ

• Zalety ZALETY BYŁY 6 LAT TEMU JAK TAM BYŁEM. POWRÓCIŁEM I NIGDY TAM NIE WRÓCE .
    • Wady BRAK MIEJSC PO PRZYJEZDZIE MIMO REZERWACJI , WYWOŻĄ DO INNYCH ODDALONYCH HOTELI I ZOSTAWIAJĄ ZDEZORIENTOWANYCH GOŚCI. DRAMAT !

SZAŁU NIE MA , MASÓWKA , CZUŁEM SIĘ JAK NA KOLONI.

Piotr 37 lat wraz z rodziną (2+1

• Zalety Trudno określić zalety tego hotelu z prostej przyczyny. Po przyjeździe z lotniska na recepcji usłyszeliśmy tekst - "No rooms". Rezydentka transferowa z Coral Travel uciekła i tak zaczęły się nasze wakacje które zarezerwowaliśmy już w październiku 2018 roku. Pobyt od 06.07.2019 do 20.07. Po potężnej awanturze w recepcji dano nam 1 pokój na 2 rodziny a następnego dnia przerzucono do innego hotelu. Jednym udało się trafić do całkiem niezłego hotelu a innym do tragicznego. Kwestia szczęścia. Coś nieprawdopodobnego. Hotel stosuje overbooking na 150 miejsc dziennie. Tam po prostu nie będzie już miejsca dla nikogo kto przyjedzie tego lata. Apeluję do wszystkich o rezygnację w celu oszczędzania sobie ogromnego stresu i nieprzyjemności.
    • Wady Jak wyżej

Jeżeli ktoś może jeszcze zrezygnować z tego hotelu niech to zrobi jak najszybciej. Tam nie ma miejsca już do końca sezonu. W innych hotelach nie słyszeliśmy o takich przejściach.

Janina Glowinska

• Zalety Blisko do morza Dostęp do dużego aquaparku Dużo rozrywek można bawić się od rana do późna w nocy Cały czas dostęp do posiłków, przekonsek, deserów, napoi dla dzieci oraz dla dorosłych Piękna zieleń otaczająca domki hotelowe Przemiła obsługa, na którą zawsze można było liczyć, nawet bez napiwkow Jedzene bardzo smaczne, duży wybór Hotel naprawdę dostosowany dla osób niepelnosprawnych
    • Wady Nie znalazłam żadnych wad

Wyjechaliśmy grupa 15 osób w tym dziecko niepełnosprawne, organizator to coral travel. Wszystko było dopiete od wyjazdu z poznania po meldunek w eftalia Village. Nie było problemów, pokoje na nas czekały przywitano nas posiłkiem. Dzieci przeszczesliwe, w sumie wystarczyły im baseny hotelowe. Nie było problemów z leżakami zawsze się jakiś znalazł. Wszystko dostępne od ręki, obsługa starała się by każdy był zadowolony. Nie byliśmy w stanie skorzystać ze wszystkiego, napewno jeszcze tam wrócimy. Bardzo polecamy ten hotel, przystępna cena a atrakcje te same co innych hotelach eftali. Niezapomniany urlop, wspaniałe wspomnienia ????????

staker

• Zalety Dla rodzin z dziećmi
    • Wady Uwaga!!! Coral Trawel nie dotrzymuje umowy i nie daje pokoi w tym hotelu wysyła do innych hoteli !!!

Brak pokóju zgodnie z umową przepełniony dużo ludzi nie zadowolonych z naszej grupy trzydziestu osób nikt nie został zakwaterowany w tym hotelu oszukują ,Coral=dramat

Mateusz

• Zalety Żadnych
    • Wady Tłumy ludzi przy posiłkach kolejki do wszystkiego w barach wszystko podane w plastiku w recepcji i lobby barze brak klimatyzacji.Wieczorem brak miejsc przy barze .Drinki za opłatą.Brak wieczornych animacji .Nie polecam.

Hotel jak na swoją cenę powinien mieć większy standard usług.Brak dostępu do sąsiędnich hoteli Eftalia. Nie polecam

maciej

• Zalety hotel ok za wyjątkiem sprzątaczek które kradną ubrania!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Wady Uwaga na ubranie zostawione w hotelu. My po przyjeździe do domu zauważyliśmy że brakuje nam wielu ubrań w tym ubranie zakupione na miejscu i nie byly to pojedyncze sztuki ale parę. Straciliśmy nawet ubrania dkla dziecka masakra. Nie polecam!!!!

• Zalety kompleks basenow i zjezdzalni dla malych i duzych,przekaski na wyspie,atrakcje dla dzieci.
    • Wady mocniejsze alkohole tylko przy hotelu a wszystkie atrakcje odbywaja sie na tzw wyspie,jedzenie monotonne ale mysle ze i tak kazdy znajdzie cos dla siebie.morze nie polecam!brudno i bardzo kamienisto-inaczej to wyglada na zdjeciach.

Pobyt w tym hotel uwazam za udany.dzieci bardzo zadowolone!