Opinie o hotelu Horizon Beach

Horizon Beach: teren hotelu, basen

• Ładne widoki rozciągające się z hotelu

Darek

• Zalety Wyżywienie , pokoje, obsługa kelnerska,
    • Wady Sprzątanie w pokojach i plaża hotelowa

Witam. Byliśmy w tym hotelu od 6 października. Hotel dość dobry z bardzo dobrym wyżywieniem( z wyjątkiem snack baru) i fajnymi pokojami. Sprzątanie to kicha,podłoga i balkon nie były nawet zamiatane. Największą wadą hotelu jest plaża a raczej jej brak. Pomost przy którym jest głęboko więc dla osób które nie pływają kicha. Na fajną piaszczyst? plażę chodziliśmy do Stalidy(1km) ale w szczycie sezonu podejrzewam że mogą być kłopociki ze znalezieniem wolnego miejsca. Hotel dla mało wymagających. Pozdrawiam

Elwira

• Zalety PÓŁOŻENIE I MIŁA OBSŁUGA
    • Wady ŁAZIENKA MOGŁABY BYĆ ZDECYDOWANIE LEPSZA

Polecam z całą odpowiedzialnością..... Piękne położenie hotelu rekompensuje wszelkie inne niedostatki. Posiłki smaczne, świeże i spory wybór. Okolice cudowna.

burmar

• Zalety Usytuowanie na plus lecz higiena i mali sprinterzy w postaci prusaków w pom łazienkowym były mniej śmieszne. Niedające się ukryć niedbalstwo o chociażby infrastrukturę mediów będących na wyposażeniu apartamentu mieszkalnego, cieknący odpływ z umywalki, kompakt także specyficzny budzący ludzi po nocy przy uzupełnianiu wody i on drobne duperelki. Poziom mało średni jak na dzisiejsze czasy.
    • Wady Jak powyżej.

średnia ocena mogło być lepiej aczkolwiek nacja grecka posiada specyficzny stosunek do życia i opisanej j/w problematyk

Lidia

• Zalety położenie
    • Wady wszystko

Byłam kilka razy w Grecji.Mam porównanie. Najgorszy hotel.Jadłodajna ,na pewno nie stołówka.Brudne,lepiące, zniszczone podkładki.Brak klimaty,zacjii,wchodziło się w żar,tłok, ścisk, hałas,kolejki . Za małe pomieszczenie na tak dużą liczbę gości.Jeżeli miałam stolik pośrodku, bałam się, ,że będę miała na plecach talerz z jedzeniem.Chociaż na kolację powinni dawać jakieś serwety,obrusy. Przypomniały mi się tanie bary za komuny.Basen i leżak przy basenie ,proszę zobaczyć film na jutube/ widziąłam ,ale myślałam że to żartOgrodzony, zamykany na furtki. Rano otwierany ,kolejki przy furtkach i start.Pokoje -mieliśmy nr 543, 541,odnowione, widok na morze,szafa z drążkiem, bez półek,materace twarde,poduszki twarde,nie dało rady spać.Łazienki nie będę opisywać,szkoda nerwów. Obsługa -pracują tam za karę.Przylecieliśmy przed trzecią ranem.Nawet nie dali wody czy kanapki.Brak klimatyzacji również w lobby.Duchota.Bar przy basenie -kubeczki plastikowe.Wieczorem też nie chcieli dawać drinków w szkle, chyba że płatne.Ale szkoda było płacić, widziałam jak robili mohito.Zero animacji.NUDA.No i zakazy.Nie można było sobie wody do butelki nalać -zakaz wisi kartka.Po 23-ej cisza chodziło security i rozganiało po pokojach.Brak suszarek na ręczniki.Uważam , że za darmo tam nikt nie jeżdzi i pewne standarty powinny być zachowane, bo widok na morze nie wystarczy.Teren zadbany ,czysto, ładna roślinność.Pokoje na parterze masakra.Zero intymności,Mieliśmy pokój na piętrze,nikt nie zaglądał.Dziwię się skąd są dobre opinie.Pojechałam na wczasy,a nie na obóz z zakazami i żeby stołować sie w jadłodajni.Byliśmy w maju na Rodos.Porównanie Rodos 10 - Horizon 2 ODRADZAM

Konrad

• Zalety Czysty, położony w spokojnej okolicy. Personel na piątke z plusem. Bardzo dobre jedzenie. Bardzo sprawna i miła obsługa.
    • Wady Brak choćby kilku metrów plaży. Do morza można wejść tylko z pomostu. W basenie mogłaby być słodka woda

Wakacje super udane. Hotel tak jak w ofercie. Codziennie sprzątane pokoje. Trochę za małe telewizory i zbyt mało kanałów, ale to nieduży problem dla wszystkich którzy wolą urlop spędzić na świeżym powietrzu. Fajny basen główny obok brodzik. Dużo miejsca do leżakowania choć mogłoby być trochę więcej leżaków bo miejsca nie brakuje. Na pochwałę zasługuje personel w restauracji. Szybcy sprawni zorganizowani i przede wszystkim utrzymujący czystość na sali nawet w momentach największego naporu wygłodniałych wczasowiczów. Posiłki urozmaicone, smaczne. Polecamy

Dorota i Tomasz

• Zalety widoki jedzenie położenie obsługa hotelu bardzo sympatyczna
    • Wady wad nie ma jedynie małe niedociągnięcia to zbyt mały spad w łazience pod prysznicem woda wolniej spływa i wtedy robi sie troszeczkę nie bezpiecznie bo ślisko oraz, przyklejająca się kotara

To były nasze pierwsze wakacje z ITAKĄ i pierwsze za granicą ,co do organizatora ,przychylam się do niektórych opinii że ITAKA nie interesuje się klientami .Po wylądowaniu w Heraklionie brak jakiejkolwiek chęci pomocy box (bo tak to można nazwać ) nie widoczny prawie nie oznaczony chodziliśmy w kółko i szukaliśmy inne biura potrafią zająć sie wczasowiczami, stoją z tabliczkami mają duże oświetlone neony Itaka niestety nie. Pani rezydent zmęczona bo nie potrafiła udzielić nam rzeczowej informacji skierowała nas do autokaru i tyle, potem przyszła powiedziała w filmowym skrócie ile będzie jechać autokar i tyle ją widziano . Co do Hotelu to, były to nasze cudowne wakacje, mieliśmy pokój z widokiem na morze w głównym budynku na wysokości snack bar. Widoki przepiękne, hotel skromny ale czysty zadbany, obsługa przemiła, kelnerzy uwijają się jak tylko mogą, idzie im to bardzo sprawnie, na prawdę wielki szacun bo mają co robić jedzenie przepyszne , przy samym hotelu nie ma plaży, jest natomiast pomost, ale promenada wzdłuż brzegu morza zaprowadzi nas do plaż,Tawern, sklepików , Wycieczki fakultatywne: My wykupiliśmy 3 płaskowyż Lassithi, wyspa Spinalonga i Agios Nikolaos oraz Chania i Rethymno (troszeczkę hardkorowo) w 7 dni mało czasu na leniuchowanie ale daliśmy rade Przewodnik Pan Joanna, widać że robi to co kocha opowiada z taką miłością i zaangażowaniem jedyny minus to szybko chodzi a niestety grupa to dzieci osoby starsze też sie zdarzają i tu pojawia sie czasami problem z nadążaniem. Ogólnie polecam hotel w 200%

Ula

• Zalety Każdy pokój ma osobny stolik i krzesła na zewnątrz, wydzielone od sąsiadów
    • Wady Serwis pokojowy niedokladny i niecodzienny, trzeba prosić o środki higieniczne, takie jak papier toaletowy

Wyjazd bardzo udany, widoki piękne, piękna promenada brzegiem morza na piaszczystą plażę, pokoje przeciętne, ale nie oczekiwaliśmy luksusów.

Ewa i Slawek

• Zalety Połorzenie
    • Wady Pokoje, kradzieże

Przestrzegam wszystkich i uczulam, zabieraj cenne zeczy z pokoju. Skradziono mi łańcuszek złoty z zawieszką. Zgłosiłam ten fakt menadżerowi wzruszenie ramion i stwierdzenie że hotel nie odpowiada za zeczy co jest nie zgodne z literą prawa. Sama polechalam na policję i zgłosiłam. Łazienki tak małe że wychodząc z brodzika który posiada cerate jako ochronę posliznelam się. Skutek pobyt w klinice, złamany nos, szwy na czole i nosie.

Patrycja

• Zalety Położenie, piękny widok ze stołówki
    • Wady Pokoje, przeciętna jakość napojów

Dojazd z lotniska do hotelu ponad godzinę. Hotel położony tuż przy morzu śródziemnym, na wzniesieniu stąd piękny widok ze stołówki. Jeśli chodzi o miejscowość to raczej dla osób ceniących sobie spokój. Pokój o niskim standardzie - stare meble i lodówka, mały telewizor CRT, w łazience prysznic z brzydką zasłoną (my się kąpaliśmy z odsłonięta żeby jej nie dotykać). W pokoju na szczęście była sprawna klimatyzacja. Pokoje sprzątane codziennie. Przy hotelu nie ma plaży, tylko mały pomost z zejściem do wody. Plaża piaszczysto-kamienista piękną promenadą 10 minut od hotelu. Leżaki na plaży płatne 8? (2 leżaki +parasol). Kamienie w wodzie są przez pierwsze 2-3 metry a dalej mięciutki piaseczek. Z ciekawostek: obiad w knajpie 20? na 2 osoby, drinki ok 5?, woda mała butelkowa 0,30 ?.

• Zalety Jedyną zaletą tego hotelu jest ładny widok z restauracji oraz niedaleka odległość od lotniska.
    • Wady Obsługa bardzo słaba, a Pan jeśli \"snack barze\" nie lubi turystów. Obsługa nie chętna do pomocy przy jakichkolwiek problemach. Jedzenie monotonne i z 200m od hotelu czuć stołówką. Alkohol w all inclusive nie nadaje się do picia, przekąsek bardzo mało przy takiej ilości gości.

NIE POLECAM!! ! Zdaję sobie sprawę z tego że jest to 3 gwiazdkowy hotel za niewielkie pieniądze, ale ten obiekt i jego obsługa to jakiś żart!!!!!! Nie polecam ze względu na: - jedzenie przez pierwsze dwa dni do przyjęcia, potem już się odechciewa bo czuć z daleka stołówką -obsługa nie miła, mimo iż Pani na recepcji się stara, Pan "barman" w barze przy basenie BARDZO nie miły, pracuje tam jak za karę albo nie lubi ludzi. Alkohol podawany w jednorazowych małych kubeczkach, ponadto barman wylicza ile takich kubków może być na stoliku mimo że ich nie sprząta. Prosząc o alkohol przed końcem all inclusive bezczelnie czeka aż wybije 22! -alkohol jeśli to tak można nazwać w all inclusive to rozwodnione piwo i wino, oraz raki nie do picia, śmierdzące jak paliwo do samolotu. -pokoje stare, źle sprzątane, z pokojówką i "panem złota rączką" nie da się dogadać. Musieliśmy prosić 3 razy aby odetkano Nam toaletę -zostaliśmy okradzeni z biżuterii która znajdowała się w Naszym pokoju, mimo usilnych prób rozmowy z menagerem, oraz rezydentami Itaka (którzy nawet nie raczyli zjawić się w hotelu!) nie udało Nam się nic załatwić ponieważ nikt nie był skory do pomocy i nie wykazywał jakichkolwiek chęci pomocy, umyli ręce i powiedzieli gdzie znajduje się posterunek Policji! -plaży brak, mały basen hotelowy, a obok hotelu wylany beton na którym zmieści się 5 osób, ponadto mini molo z którego można wejść do głębokiej wody (więc osoby nie umiejące pływać muszą iść na plażę), do plaży ok 400m wąskim przejściem wzdłuż morza -obok hotelu same hotele, aby uświadczyć jakichś sklepików z pamiątkami albo knajpek czy restauracji trzeba przejść ok 500m do miejscowości obok. -po godzinie 22 trzeba szybko chować się do swoich pokoi ponieważ dwóch goryli z ochrony chodzi i ucisza i potrafią być tak bezczelni że wchodzą po pokoi, ze względu na to że według nich nie można przebywać ze znajomymi w jednym pokoju tylko każdy ma być u siebie Ogólnie czuliśmy się jak na półkoloniach na których nic nie wolno!! Był to najgorszy hotel w jakim do tej pory byliśmy!! Jeśli chcecie wypocząć w spokoju to wybierzcie inny hotel!