Opinie o hotelu Jaz Mirabel Beach Resort
Egipt / Sharm el Sheikh

Jaz Mirabel Beach Resort: basen, pool bar

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Plaża piaszczysto-żwirowa, szeroka, bezpośrednio przy hotelu
  • Rafa koralowa przy plaży (zalecane obuwie ochronne)

Dorota
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Eliminacja odpadów jednorazowego użytku (papierowe słomki, drewniane szpatułki do lodów, serwetki z makulatury), dobra kawa. Wydzielone restauracje tylko dla dorosłych!!!!!
    • Wady Ręczniki plażowe w obrocie bez prania. To raczej standard nawet w hotelach ***** niestety. Pomost w listopadzie nieczynny najprawdopodobniej ze względu na duże fale. Szkoda, że nawet na spacer po pomoście nie wpuszczali.

Dosyć rozległy teren, na początku można się zgubić :). Pierwszy raz spotkałam się z wyznaczoną tylko dla dorosłych restauracją i uważam to za genialne rozwiązanie dla szukających na urlopie świętego spokoju. Bardzo szeroka plaża, łagodne zejście do wody, bardzo długo płytko, kilka miejsc głębszych, w których można popływać wyznaczonych bojkami. Polecam buty ale nie ze względu na kamyki, a raczej na krabiki. Przypadkiem nadepnięte (chowają się w wodzie pod piaskiem, zupełnie niewidoczne) potrafią niegroźnie ale boleśnie uszczypnąć w stopę. Drinki w czystych szklankach, raczej uczciwe. Kawa z ekspresu - jak dla mnie była OK. Komentowanie jedzenia daruję sobie ponieważ jestem weganką więc swoimi oczekiwaniami odbiegam od ogółu społeczeństwa. Z głodu nie umarłam :) Pokoje sprzątane - co nie znaczy czyste. Testu "bosej stopy" dotychczas nie przeszedł pozytywnie żaden hotel. Osobom zachwycającym się czystością proponowałabym pochodzić po posprzątanym pokoju boso lub w białych skarpetkach. Mimo odymiania ogrodu i pryskania podłóg bywały wieczory, że maleńkie komarki nie dawały spokojnie posiedzieć na zewnątrz. Polecam więc zabrać ze sobą coś na komary.

• Zalety duży obiekt, piękna recepcja, przestronnie, czyste baseny

Jak dla mnie prawdziwe 5*, hotel bardzo zadbany, czysty, praktycznie ciągle odświeżany, teraz otwarta część mirabel club, jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane, pyszne drinki, czysta plaża, przemiła obsługa, panowie z recepcji bardzo pomocni, w porównaniu do innych hotelu z części Nabq, zasłużone 5*. Odległość- raczej jak ktoś wybiera jakiś hotel to ma świadomość tego, gdzie jest położony, więc nie rozumiem wpisywanie w wadach o odległości. i tak z całej części sharm jest położony w pięknej Nabq z innymi kompleksami hotelowymi, na przeciwko hotelu stoją busy, więc można wyruszyć na wycieczkę poza hotel.

Leszek

Polskim Januszem i Grażynką nie jestem więc się nie będę czepiał, fug, kranów, itp, ale jak na hotel 5* standard jakiś obowiązuje. I nie chodzi o wymienianie ręczników codziennie, bo kto na co dzień to robi ale o samo sprzątanie, albo jego brak sprowadza się do ułożenia pościeli, opróżnienie koszy i tyle. Sprzątanie o 18 godzinie jak wracamy do pokoju, czy Sama wymiana ręczników plażowych na te same to już nie czepialstwo. Nikt o tym nie pisze a trzeba wspomnieć, o plagach komarów. Siedzenie przy lobby lub balkonie przed snem graniczyło z cudem. Zjeżdżalnie ok tylko usytuowane w części hotelu Park więc dla gości z Beach przejście dookoła i po schodach plus upał odstraszał dzieci do korzystania z nich a szkoda. Serwis...tutaj temat rzeka....Plusy Bary przy basenach BLUE i LAS PALMAS rewelka pracujący w nich barmani super szczególne podziękowania dla Muhameda ( wysoki gość)- żeby wszyscy tacy byli uśmiechnięci i bez problemowi i przede wszystkim nie nastawieni na branie w łapę....Uwaga w opisie że drinki serwowane w szkle( niestety w plastiku)Największe minusy rozkładające ten hotel - który ma potencjał nie powiem tylko ludzie w nim pracujący zachowują się jakby pracowali za karę to stołówka..temat rzeka - ciągła walka o stolik, ogólnie panujący chaos, chlew i brud. Specjalne traktowanie tylko tych co dali w łapę niestety, barman miły przez dwa dni uśmiechnięty po czy jak nie masz dla nie go kasy już Cię nie zna.... Brak serwetek towar deficytowy, powolne uzupełnianie brakującego jedzenia, powolne robienie naleśników, omletów, jajek wiem czepiam się ale to 5 gwiazdek. Serwis to dopiero ciekawostka. sam nie możesz sobie przynieść piwa , wina ok tylko jak przyniesie po 20 min to albo brudne szkło albo ciepłe - Piwo? Wino? - czepiam się? Przecież to hotel 5 gwiazdek . Niestety to samo w lobby. Pierwsze dwa dni ludzie czekali na kelnerów potem już sami sobie chodzili do baru. barman Romany jemu należny się podwyżka ten drugi Mohamed... no cóż szkoda gadać ciągle wkurzony, krzyczący że nie ma szkła, krzyczy na gości, nie obsługuje ich, nabija się z nich . to są standardy 5*? Wieczorki muzyki na żywo ok zespół super tylko matko dlaczego codziennie śpiewa to samo jest tyle przebojów a oni ciągle shakira , alvaro soler i bailando? W przerwach ciągle rosyjski feduk...matko. Animacje bez komentarza.. taniec brzucha widziałem dużo lepsze faire show ok ale dlaczego co drugi dzień? Nie można zrobić jakiś pokazów akrobatyki, fakir czy jakiś wygłupów przez animatorów. Piana party ??????? Dlaczego nie w basenie. Lanie w ludzi na 10 m2 to jest super? Przeprosiny menadżerki Nady nic tu nie zmienią. To ludzie w nim pracujący kreują wizerunek hotelu nie hotel... Brak menadżerów, którzy by nad tym panowali, dotyczy to głównego baru przy lobby, na stołówce czy odpowiedzialnych za bary przy plaży (reef - snack i i ten przy pomoście)- Ciągle brak wszystkiego ketchupu, talerzy serwetek, brak piwa albo piwo ciepłe...schładzane ...lodem...standard 5*. Hotel potencjał ma spory..,plaża, rafa... ale ludzie którzy nim zarządzają muszą zmienić nastawienie wszystkich w nim pracujących po w tej chwili to nie jest standard 5*, a szkoda.....

Ruda
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Blisko morza niska zabudowa brak uczucia molochu
    • Wady Byłam 7 raz w Egipcie zawsze sugeruje się opiniami i poniżej 5+ nie rezerwuje, tutaj totalne rozczarowanie ciągły remont pomiędzy gośćmi , malowanie szpachlowanie układanie płytek , w pokoju tak zaschnięty brud ze brzydziłam się odsunąć firankę , , nie polecam bo można się załamać stada mrówek w łazience , nie wspomnę o pryskaniu przy wczasowiczach i biegających dzieciach śmierdzącym czymś na komary....

Totalne Rozczarowanie nigdy więcej w to miejce, powinni sprzedający informować o remontach i jakości ceny do warunków Myśle ze powinni postarać się I zrobić remont bo stracą klientów

Olena
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Great territory, not crowdy and clean, very tasty food. Availability of only adults restaurant, which allows to have a meal in a pleasant and quiet atmosphere. Coral reef is very nice with many kinds of colourful fish.
    • Wady The rooms could?ve been better. Very slow free wifi in the rooms. Most of the time not even possible to connect. However, in pool zones, beach and lobby zone internet is not so bad.

Great hotel, the one that makes you want to come back.

Pobyt: Luty 2019

• Zalety jedzonkooo-a jestem totalnym \\\"pieskiem francuskim\\\"-a więc naprawdę super! codziennie coś innego, duży wybór dla każdego-małego i dużego, obsługa stara się na maxa pomóc we wszystkim, fajne wieczorki i ogólnie jest bardzo bezpiecznie
    • Wady nie nazwę tego bezpośrednio wadą, ale polecam dopłacić sobie-nawet na miejscu-do pokoju powyżej standard-opłaca się, z dala od patio w standardzie, gdzie jest głośno i średnio można się wyspać, łóżka mogłyby być wygodniejsze-mało mnie szlag nie trafił przez niewygodną poduszkę, niemal jak kamień twardą :p

hotel, położenie jest naprawdę godny uwagi i zrobiony ze smakiem, w porównaniu do pobliskich hoteli, które łączą się alejkami i można wzdłuż przespacerować się i co nieco zaobserwować, opcja dla leniwców jak i aktywnych-można potrenować na siłowni czy nawet pobiegać sobie wzdłuż hoteli alejką, bez problemu, wszędzie jest odpowiednio security i nie ma strachu :)

Pobyt: Luty 2019

• Zalety Piękny teren,czysto, miła obsługa, duża, ładna plaża, bliskość rafy koralowej
    • Wady Wszystkie animacje w jęz. rosyjskim i angielskim, spora odległość do jakiegoś centrum handlowego

Byłam w tym hotelu wraz z rodziną w lutym 2019. Do Egiptu jeździmy od kilkunastu lat więc mam jakieś porównanie z innymi hotelami w tym kraju. Hotel zadbany, na sporym, rozłożystym terenie. Bardzo dużo ładnej zieleni. Pokoje 2-osobowe standardowe są średniej wielkości, ale czyste (codziennie sprzątane) z całkiem ok łazienką. Zawsze zapewniona świeża woda w dowolnej ilości. Ładne baseny, z których w sezonie zimowym dwa są podgrzewane. Bardzo duża plaża z gęsto usytuowanymi parasolami i leżakami. Przy plaży baaardzo długi pomost (chyba z 700 m) zakończony zejściem do morza z rafą koralową. Samo wejście do morza z plaży raczej tylko w obuwiu ochronnym. Trzeba sporo iść w głąb morza, by choć trochę się zanurzyć. Jak chyba w każdym hotelu w Egipcie, zarówno na plaży, jak i na basenach, zapewnione są ręczniki plażowe. Wiele różnorodnych animacji i zabaw proponowanych przez animatorów w ciągu dnia, niestety jedynie w jęz. rosyjskim i angielskim. Zresztą większość gości to Rosjanie, Litwini, Ukraińcy i Gruzini. Z wieczornych nie korzystaliśmy więc trudno mi się wypowiedzieć. Jedzenie dobre, średnio różnorodne. Obsługa bardzo miła, nie nachalna. Na terenie hotelu, oprócz standardowych restauracji, znajdują się 3 restauracje tematyczne (włoska, chińska i libańska), gdzie podczas tygodniowego pobytu można zapisać się na kolację w jednej z nich. Niestety my, pomimo, że chcieliśmy zapisać się do chińskiej już następnego dnia po przyjeździe, nie mieliśmy takich szans, gdyż otwarta była tylko chyba jednego dnia w tygodniu i nie było już miejsc. Na terenie hotelu są też różnego rodzaju sklepiki i apteka. Wieczorem, w jednym z barów można posłuchać muzyki na żywo. Pomimo, że hotel zadbany i raczej czysty, w części w której my mieszkaliśmy znajdowało się przejście - korytarz do sklepów, które poza sezonem były zamknięte i pomimo, że był to teren otwarty i widoczny, panował tam brud - papierki, chusteczki, niedopałki, brudna podłoga. Widok ten mieliśmy codziennie przechodząc do części, gdzie znajdował się m.in. nasz pokój i nieco psuł on wizerunek całości. Obsłudze niestety ten brud nie przeszkadzał. Na terenie hotelu jest tez nieźle wyposażona bezpłatna siłownie i spore jakuzzi. Ogólnie pobyt zaliczamy do udanych i bardzo przyjemnych. Zresztą hotele siedzi Jaz w różnych częściach Egiptu utrzymują bardzo dobry standard.

Jagoda

• Zalety Ładny hotel z miłą i uśmiechniętą obsługą starającą się mówić po polsku, dobre jedzenie , czysto w obiekcie i w pokojach.
    • Wady Rafa i kilometrowy pomost. Godziny animacji pokrywają się z fajną muzyką na żywo.

Byliśmy w styczniu i trafiliśmy na fajną pogodę, ale poprzednicy nie mieli tyle szczęścia. Pobyt udany, można nawet potańczyć wieczorem. 2 baseny podgrzewane. Wi fi nawet w pokoju standard, ale słabe. Warto zabrać 1 dolarówki bo czynią cuda. Codziennie mieliśmy zoo z ręczników i czyściutki pokój. Woda w morzu jak na styczeń ciepła. Jedyny minus to wymierająca rafa z b. długim pomostem i tylko ze względu na to już tam nie wróci my. Hotel godny polecenia, ale nie dla snurkujących. Jedynym plusem rafy jest zatopiony wrak statku.

• Zalety

OBSŁUGA HOTELOWA -REWELACJA ;-) CAŁY OBIEKT TAK BARDZO cieszy OKO ŻE AŻ NIE CHCE SIĘ WYJEŻDŻAĆ. BYLIŚMY NA TYDZIEŃ I TO ZDECYDOWANIE ZA MAŁO... KONTAKT Z REZYDENTEM SUPER ( TROCHĘ SIĘ TEGO OBAWIALIŚMY ) WSZYSTKO NA DUŻY PLUS , JEDZENIE RÓWNIEŻ WYŚMIENITE, KAŻDY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE! CZYSTO!!!!! . na Pewno TAM WRÓCIMY ;-)

• Zalety blisko morza, duże baseny, pokoje sprzątane codziennie, miła obsługa, ciekawe animacje, jedzenie przepyszne, pomost z rafą koralową

Byliśmy w tym hotelu na przełomie września i października. Ogólne wrażenie pozytywne. Pokoje były sprzątane codziennie-ogólnie hotel czysty i zadbany, obsługa miła i nie nachalna. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Sporo owoców morza. 3 duże baseny, leżaki - nie było bitwy o nie zarówno na basenie jak i na plaży. Super animacje wieczorami. Długi pomost a na jego końcu przepiękna rafa. Szczerze polecamy ten hotel.