Najniższa cena z ost. 30 dni

przed obniżką: 

1129 zł/os.

2 258  

/za wszystkich
Podsumowanie ceny
23
obiekt, budynek główny
teren hotelu
pokój
pokój
restauracja

Opis oferty

Region: BeskidyBiuro podróży (przedsiębiorca): Rego-BisKod oferty: WAK862737

Kategoria

Region

Polska/Beskid Sądecki

Atuty

Centrum miejscowości

Baza zabiegowa na terenie obiektu

Oferta dla Seniora 60+ / pakiet kuracyjny •

Sala zabaw dla dzieci

Winda w obiekcie

Zwierzęta mile widziane

Naszym zdaniem

Obiekt położony w Krynicy Zdroju - miejscowości otoczonej górskimi szczytami, z leczniczym mikroklimatem, zwanej także Perłą Polskich Uzdrowisk. Krynica leży u stóp pasma Jaworzyny Krynickiej, na którą można wjechać najdłuższą w Polsce kolejką gondolową. Źródła wód leczniczych, liczne szlaki turystyczne i rowerowe oraz trasy narciarskie sprawiają, że Krynica jest miejscem idealnym na wypoczynek o każdej porze roku. Hotel znajduje się w centrum miejscowości, jest świetnym miejscem wypadowym do zwiedzania, ok. 400 m od obiektu jest kryte lodowisko, a ok. 100 m dalej sankostrada uwielbiana nie tylko przez dzieci. W odległości ok. 500 m od Hotelu znajduje sie Park Słotwiński, a w nim nowa Tężnia Solankowa. Bezpośrednio spod hotelu odjeżdża transport w kierunku kolei gondolowej na Jaworzynę Krynicką. Goście hotelu mają do dyspozycji stół bilardowy, taras słoneczny z widokiem na pobliskie góry, dla dzieci przygotowano salę zabaw. Hotel posiada rozbudowaną bazę zabiegową, która pozwoli na zregenerowanie ciała po wędrówkach czy innych aktywnościach fizycznych.

Położenie

Około 200 m do wyciągu narciarskiego Henryk Ski

Około 0,6 km do Pijalni Wód Mineralnych Jan

Około 0,8 km do Parku Zdrojowego w Krynicy-Zdrój

Około 1 km do deptaku z Pijalnią Główną

Około 1,8 km do PKP Krynica Zdrój

Około 2 km do stacji kolejki szynowej na Górę Parkową

Do dyspozycji gości

Bezpłatnie: bezprzewodowy Internet Wi-Fi w całym obiekcie, jadalnia, taras widokowy, sala zabaw dla dzieci, winda. Dodatkowo płatne: restauracja, parkingi, zabiegi, wypożyczalnia kijków nordic walking i rowerów, sauna sucha (fińska), strefa zdrowia i relaksu (baza zabiegowa i masaże). Ponadto w obiekcie znajduje się restauracja, tenis stołowy, piłkarzyki. Istnieje możliwość udziału w wieczorku tanecznym przy muzyce mechanicznej. Na miejscu w hotelu można wykupić pakiet 10 zabiegów w cenie 200 zł/ pakiet/ osoba (do wyboru z listy zabiegów: Aqua-vibron, masaże wirowe rąk i nóg, nefrytowe łóżko masujące, magnetronik, lampa kwarcowa, lampa solux, laser, diadynamik, interdyn, tlenoterapia, terapia ultradźwiękami, prądy KOTZA, prądy TENS, prądy TRABERTA, inhalacja, jonoferaza, krioterapia, ok.łady borowinowe, drenaż limfatyczny nóg BOA).

Pokoje

Hotel posiada 148 miejsc noclegowych, w tym:

Pokoje Komfort: 1, 2 i 3 - osobowe z możliwością dostawki (dla 3-ciej i 4-tej osoby jest wspólne spanie na dwuosobowej sofie rozkładanej). Pokoje Standard typu studio: 2-osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek, ze wspólną łazienką na 2 pokoje. W przypadku zakwaterowania 3 i 4 osoby - wspólne spanie. Pokoje Lux: apartamenty dla 2 do 4 osób. W przypadku zakwaterowania 3 i 4 osoby jest wspólne spanie. We wszystkich pokojach są telefony. Dziecko do 3 r. ż. śpi z rodzicami i nie ma świadczeń. Obiekt akceptuje zwierzęta we wszystkich pokojach (po wcześniejszym zgłoszeniu i za dodatkową opłatą). Zakwaterować można się w dniu przyjazdu od godz. 16:00, a wykwaterować się w dniu wyjazdu do godz. 10:00.

Wyżywienie

FB - śniadanie w formie bufetu, obiad serwowany, kolacja w formie bufetu. Pobyt rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu (Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w Obiekcie).

&Bull; pakiet dla seniora 60+/ pakiet kuracyjny

Pakiet dla Seniora 60+ zawiera dodatkowo:

W terminach 27.04 do 22.06.2024 oraz 07.09 do 21.12.2024: 1 zabieg dziennie wykonywany w dni robocze (bez masaży ręcznych i zabiegów wodnych)

Pakiet kuracyjny (dla osoby dorosłej) zawiera dodatkowo:

1 x konsultacja z fizjoterapeutą

2 x zabiegi fizykoterapeutyczne codziennie od poniedziałku do piątku (nie dotyczy dnia przyjazdu i wyjazdu, bez masaży ręcznych)

Karnet na kurację pitną

Zniżka 10% na pzoostałe zabiegi fizykoterapeutyczne

Cena zawiera

Zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z zakupioną ofertą

Przy rezerwacji pakietu kuracyjnego lub oferty dla Seniora 60+ świadczenia jak w opisie •

TFG, TFP

Cena nie zawiera

Opłaty klimatycznej - na dzień sporządzenia oferty wysokość opłaty wynosi 6,20 zł/ os. / doba (opłatę ustala Gmina, opłata może ulec zmianie)

Opłaty za parking w cenie 15 zł/ doba/ samochód

Opłaty za zwierzę w wysokości 30 zł/ doba/ zwierzę (przy zakładaniu rezerwacji wymagane jest zgłoszenie pobytu ze zwierzęciem)

Powyższe opłaty uiszcza się przy zakwaterowaniu w Hotelu.

Dodatkowe informacje

1. Rezerwacja na zapytanie (RQ - on request) do potwierdzenia u Organizatora. 2. Oferta z dojazdem własnym. 3. Oferta dla Seniora 60+ jest przeznaczona dla osób od 60 roku życia. 4. Uwagi dotyczące pobytu zwierząt:

Warunkiem przyjęcia zwierzęcia do obiektu jest jego aktualne szczepienie, smycz i kaganiec. Niedozwolone jest przebywanie zwierząt w restauracji/ jadalni. W momencie meldunku konieczne jest podpisanie właściwego oświadczenia. 5. Za zmianę w rezerwacji zostanie naliczona opłata manipulacyjna w wysokości 50 zł/ os. 6. Za zmianę uczestnika zostanie naliczona opłata manipulacyjna w wysokości 50 zł/ os.

Warunki i koszty rezygnacji

Potrącenie 35 % ceny imprezy - w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 34 dni przed datą rozpoczęcia imprezy, potrącenie 70 % ceny imprezy - w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 33 a 19 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy, potrącenie 100 % ceny imprezy - w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 18 - 1 dni przed datą rozpoczęcia imprezy lub w przypadku nie stawienia się klienta w dniu rozpoczęcia pobytu. Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja i w takim przypadku opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi. Opóźnienie zakwaterowania - nagłe przypadki: W przypadku, gdy Klienci nie stawią się w obiekcie w dniu rozpoczęcia pobytu jest to jednoznaczne z rezygnacją z rezerwacji bez zwrotu wartości zamówienia - obiekt może automatycznie anulować rezerwację, dlatego też wszelkie opóźnienia rozpoczęcia zakwaterowania należy wcześniej zgłosić. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji podczas zakładania rezerwacji. Anulowanie rezerwacji musi zostać złożone w formie pisemnej.

Region

Beskid Sądecki to pasmo górskie w Karpatach Zachodnich, należące do Beskidów Zachodnich. W granicach Polski rozciąga się pomiędzy Dunajem na zachodzie, a dolinami Kamienicy Mochnaczki, Muszynki i Przełączą Tylicką na wschodzie. Radziejowa to najwyższy szczyt. Region ten jest bardzo atrakcyjny pod względem turystycznym, głównie ze względu na przepiękne krajobrazy oraz liczne uzdrowiska, znany jest z bardzo bogatego dziedzictwa kulturowego. Największymi ośrodkami turystycznymi są powstałe w pobliżu źródeł i ujęć wód mineralnych miasta i wsie uzdrowiskowe takie jak: Krynica-Zdrój, Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Rytro czy położona na granicy Pasma Radziejowej i Małych Pienin Szczawnica. W Krynicy, Muszynie, Wierchomli Małej oraz należącej do Piwnicznej Suchej Dolinie znajdują się kompleksy wyciągów i stoków narciarskich. Jednym z najpopularniejszych jest Jaworzyna Krynicka, na którą z doliny Czarnego Potoku w Krynicy wjeżdża linowa kolej gondolowa, która działa także latem. W górach poprowadzono wiele szlaków turystyki pieszej, z których najważniejszy i najdłuższy jest przebiegający głównymi grzbietami Pasm Radziejowej i Jaworzyny Główny Szlak Beskidzki. Wytyczone są także szlaki rowerowe, a nawet przebiega tędy Transbeskidzki Szlak Konny. Najważniejsze i najbardziej znane to: Przehyba, wieża na Radziejowej, Wielki Rogacz oraz Jaworzyna Krynicka. Są to zarazem najbardziej popularne wśród turystów szczyty w regionie.

Zasady rezerwacji na zapytanie (rq)

W przypadku rezerwacji NA ZAPYTANIE (on request),

Rego-Bis potwierdza dostępność w obiekcie do 72 godzin od momentu założenia rezerwacji, po uzyskaniu potwierdzenia rezerwacja zmienia status na POTWIERDZONA lub ANULOWANA. Po zmianie statusu na POTWIERDZONA Klient ma obowiązek dokonać wpłaty do 24 godzin oraz przysłać potwierdzenie wpłaty na adres ksiegowosc@rego-bis. pl, w innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana.

Ważne informacje

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Kraj

Polska, kraj będący w dziesiątce największych w Europie, mogący zaoferować liczne atrakcje i przepiękne miejsca. Bogaty w różnorodne regiony historyczno-geograficzne. Wypoczynek w Polsce może być idealnym wyborem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą wybrać się na zagraniczny urlop, jak i dla tych którzy chcą lepiej zaznajomić się z najpiękniejszymi zakątkami ojczyzny. Góry południa kuszą malowniczą przyrodą, zaś morska toń Bałtyku zachęca piaszczystymi plażami. Liczne uzdrowiska oraz kurorty położone nad jeziorami mazurskimi stanowią gwarancję beztroskiego relaksu. Wystarczy oddalić się od wielkiego miasta, by zrozumieć że Polska kryje w sobie magiczne zakątki sprzyjające wypoczynkowi. Bez bariery językowej, różnic kulturowych - urlop, podczas którego można poczuć się jak w domu, w miejscu dotąd nieznanym. Spośród różnorodności naszego kraju można wybrać nieodkryte dotąd miejsca, bądź regiony lubiane, z którymi wiążą się miłe wspomnienia. Coś dla siebie odnajdą tu zarówno pasjonaci górskich wspinaczek, przepięknej przyrody jak i osoby, które marzą o beztroskim wypoczynku przy brzegu morza. Blisko, szybko, komfortowo - te słowa idealnie opisują wypoczynek na terenie naszego kraju!

Warunki uczestnictwa

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Wybierz pokój i datę zakwaterowania

Nowość

Podział na pokoje

Powyżej wybierasz liczbę osób, które będą zakwaterowane w 1 pokoju (lub apartamencie, willi itd.). Wybierz jedną z ofert z listy i zarezerwuj ją. Zrób oddzielne rezerwacje dla każdego kolejnego pokoju lub skontaktuj się z nami, by złożyć zamówienie u naszego doradcy.

Maksymalna liczba uczestników

Jeśli nie możesz dodać kolejnych osób, osiągnąłeś(-aś) maksymalny limit dla 1 pokoju.

Pokój 2-osobowy komfort senior 60+

2 dorosłych

Pełne wyżywienie
Zakwaterowanie2024-06-02
Wykwaterowanie2024-06-07
2 258 zł
za pokój

Pokój 2-osobowy standard

2 dorosłych

Pełne wyżywienieStandardowy
Zakwaterowanie2024-06-02
Wykwaterowanie2024-06-07
2 478 zł
za pokój

Pokój 2-osobowy + dostawka/wspólne spanie komfort

2 dorosłych

Pełne wyżywienie
Zakwaterowanie2024-06-02
Wykwaterowanie2024-06-07
2 718 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Promesa Pewne Wakacje

00 zł
za wycieczkę

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 0zł

Najniższa cena
z ostatnich 30 dni
przed obniżką: 0zł

00 zł
za wycieczkę

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 0zł

Najniższa cena
z ostatnich 30 dni
przed obniżką: 0zł

Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami

Promesa Pewne Wakacje. Zabezpieczenie, które warto mieć

Ochrona Twoich wakacji

Specjalna usługa na wypadek upadłości organizatora

Gwarancja wyjazdu

Jeśli Twój wyjazd zostanie odwołany, pomożemy Ci znaleźć nowy

Ponad 10 000 alternatywnych ofert

Ty wybierasz, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami

Wycieczka2 258

Cena całkowita

2 258
Do zapłaty teraz2 258

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

19°C
10°C
16

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź