Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
18
obiekt, teren hotelu, zwiedzanie
obiekt, budynek główny, teren hotelu, zwiedzanie
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, zwiedzanie
teren hotelu, basen, rozrywka

Opis oferty

Region: SudetyBiuro podróży (przedsiębiorca): Rego-BisKod oferty: WAK697136
Warunki uczestnictwa

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiPara50+
Czas podróży
DowolnyCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Joachim
Luty 2023 ·

50+

Dodano: 17.02.2023
7.6
Bardzo pozytywnie. Kompleksowo wypoczęliśmy z rehabilitacją i nartami,
ZaletyMiejsce i dojazd.
WadyBrak Menagera w hotelu! Goście wynoszą ze stołówki jedzenie i nikt nie reaguje. Kelnerki się nie uśmiechają. Obsługa przy zabiegach jest głośna i opowiada o prywatnych sprawach.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

CompetitionDesktopBanner
Marcin
Klient Wakacje.pl
Styczeń 2023 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 22.01.2023
9.7
Polecam wszystkim od młodego do starszego. Ogólnie polecam.. Podziękowania dla pań z za baru za przyrządzanie smakowitych pucharów Lodowych.
ZaletyBilard..buling,basen sauna ,jacuzzi,sala dla ćwiczących. Czysto.....
Wadybrak
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Bartek
Wrzesień 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 05.09.2022
9.0
Pobyt ok. Otoczenie super. Świetna obsługa i strefa chillout zone. Basen i jacuzzi fajne.
ZaletySpokój i cisza oraz lokalizacja.
WadyBrak balkonu i lodówki.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Piotr
Wrzesień 2021 ·

Singiel

Dodano: 10.09.2021
2.8
Otrzymałem pokój na pierwszym piętrze, tuż przy jadalni. Na korytarzu gra bardzo głośna muzyka, drzwi od pokoju są zupełnie nie wyciszone!!!!. Mało tego szpara pomiędzy krawędzią drzwi a podłogą to jakieś trzy centymetry. Na piętrze ustawione stoliki ludzie siedzą i popijają piwko , bawią się. Rzecz całkiem normalna, ale z mojej perspektywy wyglądało to tak, jakby siedzieli w moim pokoju. Zwyczajny gwar i hałas. Bardzo późno wydawane śniadania od 8 (byłem służbowo) więc pomimo zapłaconego pokoju ze śniadaniem.........zapytałem czy mogę się choć napić kawy rano, pani na recepcji odpowiedziała nie , i skończyła w ten sposób temat. Pokoje właściwie bez klimatu i wystroju. Takie sanatorium z lat 90-tych. Zasłony kiepskiej jakości przepuszczające światło chodnikowej latarni. Od czterech lat służbowo pomieszkuję w hotelach od poniedziałku do piątku, naprawdę mam skalę porównawczą. W świeradowie polecam hotel Flinski profil ten sam a standard to jak 21 wiek do epoki wczesnego Gierka.
Zaletypołóżenie
Wadyopisane w treści
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
1

Bogusława
Wrzesień 2021 ·

50+

Dodano: 14.03.2022
9.6
pokój 308ekonomiczny, widok z pokoju na góry wyżywienie na 5+,zabiegi na 5+. zadowolenie z pobytu na 5+.W tym roku tzn.2022 w marcu jadę ponownie!!! POLECAM
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Pogoda

16°C
7°C
15

Przewodnik

Opis obiektu

Jest to pasmo w Sudetach Środkowych, przy zachodnim obrzeżu Kotliny Kłodzkiej.

Ze względu na unikatową budowę i krajobraz góry należą do największych atrakcji krajoznawczych w Polsce.

Atrakcje turystyczne

BŁĘDNE SKAŁY:
Góry pobudzają wyobraźnię bogactwem skał tworzących labirynty, szczeliny, mosty; przypominających kształtem grzyby, zwierzęta czy ludzi.

Obecność tych fantastycznych tworów, będących efektem działania wiatru i wody, oraz ogromna różnorodność świata fauny i flory sprawiły, że utworzono tu park narodowy.

Warto udać się na spacer wśród Błędnych Skał oraz siąść w Fotelu Liczyrzepy na szczycie Szczelińca.

Błędne Skały - labirynt, którego ściany stanowią kamienne bloki, rozrzucone w nieładzie niczym klocki olbrzymów. Przechadzając się między nimi można rozpoznać Kurzą Stopkę, Końską Nogę czy Skalne Siodło. Skalne Czasze nie odstraszają nikogo, zwłaszcza, że roztacza się z nich wspaniały widok na okolicę.

Szczeliniec Wielki - szczyt, w obrębie którego znajduje się trzypoziomowe "skalne miasto". Powstało tu swoiste, skalne zoo. Zakute w kamień stoją Słoń, Wielbłąd, Wiewiórka. Powierzchnia góry, z daleka płaska jak blat stołu, jest w rzeczywistości gęsto spękana.

Niektóre szczeliny sięgają do 30m w głąb, jak np. Piekło, w którym nawet latem leży śnieg. Na szczycie góry, wznoszącej się 150m nad Karłowem, stoi Fotel Liczyrzepy - legendarnego ducha Sudetów. Prowadzą do niego kamienne schody.

Z PLATFORMY:
Na zboczu Szczelińca jest kilka platform widokowych. Można z nich podziwiać panoramę Gór Stołowych, Gór Kamiennych i Obniżenia Ścinawki.

KARKONOSZE. DO ZOBACZENIA NA SZLAKU:
Karkonosze są najwyższym pasmem Sudetów i regionem o wybitnych walorach turystyczno-krajoznawczych. Główne ośrodki turystyczne i punkty wypadowe wycieczek to Karpacz i Szklarska Poręba.

W Karkonoszach znajduje się wiele oznakowanych szlaków, a liczne schroniska ułatwiają organizowanie wędrówek.

MUFLON NA TURNI:
Na ogół wyrównana budowa Karkonoszy doskonale eksponuje najwyższy szczyt - Śnieżkę. Chłód przynoszą liczne potoki. Wiele z nich spływa wodospadami z pionowych urwisk oraz progów skalnych. Najdłuższy, 300-metrowy ciąg kaskad, tworzy Łomniczka spływająca do Kotła Łomniczki.

Bogaty jest świat przyrody ożywionej. W bezwietrzne wieczory można tu obserwować polujące nietoperze, których naliczono 16 gatunków. Szczególną jednak atrakcją Karkonoszy jest muflon - dzika owca.

Doceniając i chcąc chronić piękno tych gór utworzono Karkonoski Park Narodowy.

KOCIOŁ ŁOMNICZK
Kocioł Łomniczki - najdalej wysunięty na wschód kocioł polodowcowy polskich Karkonoszy. Jego południowe i zachodnie zbocza zajmują gładkie płyty skalne, pomiędzy którymi bujnie rozwijają się liściaste krzewy.

Zbocze południowo-wschodnie pokryte jest ogromnym rumowiskiem schodzącym ze Śnieżki; w dnie - bogata łąka alpejska. Łomniczka, płynąca po zachodniej ścianie kotła, tworzy ciąg malowniczych kaskad - tzw. wodospady Łomniczki. W górnej partii kotła znajduje się symboliczny cmentarz ofiar gór.

WZGÓRZE CHOJNIK
Chojnik to zalesione wzgórze, gdzie występuje interesująca fauna pajęczaków i ptaków. Żyje tu m.in. dzięcioł zielonosiny, muchołówka mała, gołąb siniak.

U podnóża północnego zbocza znajduje się grupa granitowych skałek, tzw. zbójeckie skały i dwie niewielkie jaskinie: Dziurawy Kamień i Zbójecka Grota.

Na szczycie góry widnieją ruiny zamku Chojnik. W części zabudowań zamkowych jest schronisko "Na Zamku Chojnik", a w nim niewielka ekspozycja ukazująca dzieje zamku.

Z wieży zamkowej roztacza się piękna panorama Kotliny Jeleniogórskiej i otaczających ją pasm górskich.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.