Opinie o hotelu GF Fanabe Costa Sur
Hiszpania / Teneryfa

GF Fanabe Costa Sur: basen

• Bliskość jednych z najpopularniejszych plaż w regionie: Fanabe (500 m od hotelu) oraz Duque.
  • Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: miniklub, opieka nad dziećmi, sala gier.
  • Bogata oferta rekreacyjna: pole do minigolfa, boisko do koszykówki, stół bilardowy, 3 baseny, wypożyczalnia samochodów.
  • Dla amatorów aktywnego wypoczynku (odpłatnie): okoliczny klub żeglarski El Pris - sporty wodne, wycieczki łódką.

Pobyt: Luty 2020

• Zalety Posiłki,podgrzewany basen,czystość pokoi
    • Wady Wielkość pokoju ,widok z hotelu,ogólnie hotel na 3gwiazdki

Wykupiliśmy pokój rodzinny,który na stronie jest opisany jako pokój 50m kw. Po otwarciu drzwi okazało się,że nie jest to żaden pokój rodzinny,to zwykły pokój dwuosobowy z dwoma dostawkami,z których jedna to rozłożona jednoosobową kanapa,a druga to wciśnięte w róg pokoju łóżko polowe! Powierzchnia pokoju to 19m kw! Natychmiast skontaktowaliśmy się z rezydentką Itaki, która poinformowała nas, że takie są po prostu pokoje rodzinne w tym hotelu, a źe jest to zupełnie niezgodne z ofertą Itaki,to już ją nie interesuje. Obiecała,że nazajutrz odezwie się w tej sprawie i więcej nie zadzwoniła . Z kolei biuro podróźy odesłało nas do rezydentki...Ostrzegam przed biurem podróży Itaka. Często wyjeżdżamy,jak dotąd nikt nas nie oszukał. Z Itaką po raz pierwszy i ostatni! Był to nasz czwarty pobyt w Costa Adeje,dotąd w pozostałych hotelach pokoje rodzinne,jak i inne aspekty były zgodne z ofertą. Pokoje o numerach nieparzystych na pierwszym i drugim piętrze mają widok na zaplecze kuchenne z dodatkową atrakcją w postaci hałasu wózków i dostawców od 5 rano do północy. Rezydentka Itaki Karolina nawet nie zadała sobie trudu,aby zmnienić pokój ze względu na widok,mimo, że ten problem też zgłaszaliśmy. Po naszej interwencji zmienili nam pokój na taki z widokiem na basen. Hotel w porównaniu z innymi dość daleko położony od plaży. Animacje wieczorne na 3. Zaletą był rzeczywiście podgrzany ,dość duży basen,podczas gdy w innych hotelach było z tym różnie. I posiłki-naprawdę bez zarzutu. Ogólnie z powodu wielkości pokoju hotel nie zasługiwał na swoją cenę w porównaniu z innymi. Z tego powodu to raczej hotel dla par,niż dla rodzin.

Czubaga

• Zalety Dużo rozrywek i ciekawe animacje, bardzo dobre i różnorodne posiłki, przyjazna atmosfera, fajne baseny, strefa na dachu z pięknymi widokami tylko dla dorosłych.

Dużo rozrywek i ciekawe animacje, bardzo dobre i różnorodne posiłki, przyjazna atmosfera, fajne baseny, strefa na dachu z pięknymi widokami tylko dla dorosłych, bardzo dobre położenie- blisko 2 plaż.

Jan
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Wspaniała kuchnia i obsługa personelu. Doskonały widok na Teide.
    • Wady Sztywna atmosfera , w porównaniu do innych hoteli na Teneryfie. Położenie na skrzyżowaniu ulic w dole w zagłębieniu , poniżej poziomu ulicy.

Bardzo miła obsługa na recepcji i restauracji . Naprawdę piękne pokoje. Doskonały wybór dań. Niestety nieprawdą jest , że dojście do plaży zajmuje 5 minut. To minimum piętnaście minut szybkiego marszu. Ogólnie bardzo dobry hotel ale teraz wolałbym taki z widokiem na morze a nie na dwie ulice z dwóch stron. Taki widok zaoferował mi operator , złożyłem reklamację i dostałem zwrot części kosztów. Ogólnie oceniam obiekt wysoko , jest jak na kanaryjskie standardy bardzo luksusowy. Plusem dla mnie była też niewielka liczba polskich turystów , których jak mogę to unikam czy to w Kenii czy w innych destynacjach.

Karolina Błachut

• Zalety Położenie, dobra infrastruktura, przepyszne jedzenie - zwłaszcza kolacje, taras słoneczny, przestronne pokoje.
    • Wady Pokoje położone od ulicy wieczorami stereo - muzyka z hotelu i z pobliskiej knajpy, na szczęście tylko do 23 :)

Polecam hotel dla osób, które nie lubią być w samym centrum kurortów- do rozrywkowego centrum ok. 10 minut. W pobliżu super promenada, do plaży Fanabe ok 5 minut. Ja osobiście polecam Playa del Duque w odległości ok. 10 minut od hotelu. Duży parking przy hotelu co zdecydowanie ułatwia osobom z wypożyczony autem. Dobra baza wypadowa do zwiedzania. W samym hotelu w zasadzie tylko spałam i jadłam więc nie mogę ocenić animacji itp. Pomocny personel hotelu. Hotel raczej nie dla rodzin z dziećmi.

• Zalety wszystko super
    • Wady brak wad

Lokalizacja hotelu jest super, wszystko jest na miejscu, do plaży spacerkiem dosyć blisko, jedzenie super - same superlatywy, nie ma się do czego przyczepić, polecam ten hotel pod każdym względem. Pozdrowienia dla Pana Michała - animatora.

Pobyt: Październik 2016

• Zalety Obszerne pokoje, dobre jedzenie, po za śniadaniami - typowo angielskie, dobrej jakości alkohole i kawa, obsługa... Panie sprzątaczki bardzo miłe i \\\\\\\"skuteczne\\\\\\\" reszta ?? Zależnie od dnia.... Animacje całkiem fajne. Basen przyzwoity, a w sumie baseny i mikro baseniki - dwa na dachu, jest strefa nudystów więc można się opalić po całości ;-)
    • Wady Obsługa, ale nie wszyscy, było kilka osób, które niby nie znały angielskiego, a w momencie wystawiania opinii okazywało się, że władają nim biegle... Śniadania- dla anglików, aha no i sami Anglicy, 90% gości powyżej 60-tki, także zapomnijcie o jakiejś głośniejszej imprezie, puszczaniu muzyczki z głośnika. A teraz hit !!! KARTKA NA POSIŁKI !!! Komuna po prostu, oczywiście tylko my mieliśmy obowiązek ją przedstawiać, aha żeby nie było, że wakacje zorganizował nam \\\\\\\"Pan Staszek\\\\\\\", \\\\\\\"pofruneliśmy\\\\\\\" tam z TUI

W zaletach i wadach opisałem nasz odczucia, także zapraszam powyżej

Pobyt: Maj 2016

• Zalety dobre jedzenie
    • Wady niedomykające się drzwi z łazienki bez zamka

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni tym hotelem. Pokoje duże, czyste, codziennie wymieniane ręczniki, dokładane szampony i mydła w saszetkach. Jedzenie bardzo dobre w dużej ilości w formie szwedzkiego bufetu. Dla opcji HB napoje do kolacji płatne dodatkowo (kieliszek wina1,80?,piwo2,50?, woda1,90?) obsługa bardzo miła. Codziennie przy basenie animacje dla dzieci i dorosłych, wieczorami muzyka na żywo. Ponadto w hotelu wypożyczycie samochód,rower i zakupicie wycieczki (nie kupujcie u rezydenta, wychodzą drożej). Naprzeciwko hotelu sklep dino, sklepiki z alkoholem i drobnymi upominkami. Do plaży kilka minutek spacerkiem. Polecam plażę Playa del Duque,kilka minut spaceru na prawo od hotelu. najładniejsza w okolicy. Lecieliśmy z biurem Exim Tours z Krakowa. Jednak jak przejrzycie oferty warto kupić wakacje z TUI, ponieważ cena jest niższa, a wakacje wychodzą dłuższe. Z Exim tours jest to 6,5 dnia, z ofertą TUI 8 dni. No i jeszcze jeden szczegół: Exim tours leci ryanair-em, jeśli chcecie zabrać duży bagaż będzie musieli dopłacić ok300zł za jedna walizkę 20kg... Tui ma wszystko w cenie... Okres pobytu Maj 2016r.

Alina
    Pobyt: Październik 2014

Wrocilismy z hotelu Fanabe Costa Sur 7.11.2014 polecam ten hotel. Jedzenie bardzo dobre każdy znajdzie cos dla siebie owoce morza,dania wegetariańskie .Obsluga hotelowa na najwyższym poziomie wszyscy bardzo mili dbający o gości .Pokoje czyste codziennie sprzątane pościel zmieniana każdego dnia.Lokalizacja hotelu w centrum miasteczka blisko do oceanu i przepiekna promenada gdzie znajduja się liczne restauracje ,bary,sklepiki.Pogoda była super.Naprawde polecam ten hotel.

Aneta
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety czystosć super obsługa różnorodnosć posiłków
    • Wady nie doszukiwałam sie wad

Bardzo udany pobyt w hotelu co wieczór muzyka na żywo bardzo miła obsługa dość dużo animacji dla dzieci na pewno każdy coś znajdzie dla siebie

Pobyt: Kwiecień 2011

Z rodziną gościliśmy w tym hotelu od 15.04-22.04 2011.Pierwszego dnia padał deszcz przez kilka godz.,ale było cieplo,a na drugi dzień lało.Nie zaufanie,ale daliśmy radę.Na dwa dni wynajęliśmy auto i zwiedzaliśmy wyspę.Warto zobaczyć :Teide,smocze drzewo,Los Gigantes,Loro Park i genialna zabawa w Siam Parku.hotel usytułowany w centrum,na przeciwko market,sklepy i kafejki.Plaża Fanabe ok 5 min spacerkiem i dużo ładniejsza ok. 7 min. pieszo Playa del Duque.Sam hotel czysty,schludny,jedzenia dużo i smacznie ,nie doprzejedzenia,natomiast z Eccoholiday pokoje mają widok na parking samochodowy i 2x w tyg.rynek(ale w pokoju mało siedzieliśmy). Wadą jest to ,że woda w basenie była czyszczona z rana a ludzie ustawiali kolejkę,żeby zająć leżaki.Czasami naprawdę była walka i to nas najbardziej denerwowało.