Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Turcja Tunezja

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Turcja Tunezja

wiem wszystko o PEMAR i MARILLIA odpowiem na pytania.

Witam.Potrzebuje informacji o hotelu Marillia czy warto tam jechać?
    Pozdrawiam

Komentarz

byłem w Marilli we wrzesniu 2004 dwa tygodnie, super jedzenie ,super duże baseny, super obsługa. Jedyne mankamenty to fakt ,ze hotel nie jest nowy ,więc nie pachnie nówką (mnie to nie przeszkadzało) i że mozna dostac pokój z widokiem na ulicę. Ja po 2 dniach "molestowania" recepcji wymieniłem pokój na widok na morze i baseny - bajka!! niby miałem za to dopłacić ale w sumie nic nie wzięli i za darmo!
      p.s. nie kupować u jubilera hotelowego bo może oszukać. w sumie pojechałbym bez zastanowienia jeszcze raz !!

Komentarz

Witam chciałam odświeżyć wątek , chcemy wybrać się do riu marillia koniec sierpnia, mam dylemat czy dopłacać do pokoju sea view ( 2890 za pokój/ os.) ? czy rezerwować normalny (2500),jak widzę można dostać pokój z widokiem na ulicę a tego bym nie chciała :-( , opinie o hotelu są baaardzo pozytywne, ale to 8 stów na 2 os. hmm, może ktoś coś podpowie

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Na-kazdy-temat, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X