Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Zakopane fajny pensjoant z klimatem gdzie ????

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Zakopane fajny pensjoant z klimatem gdzie ????

wybieram się do zakopanego i kompletnie nie wiem gdzie jechać czy w okolice centrum czy np do białki tat....,biały dunaj....,zależy mi na wyżywieniu i dobrym standardzie na czymś nowocześniejszymmoże coś mi polecicie?jedziemy z 4 latkiem na nartach nie jeżdzimy chcę piękne widoki i góralski klimacik

ja sobie w tym tygodniu zarezerwowałam na majówkę hotel Nosalowy Dwór w Zakopanem ,wygląda świetnie i ma super opinie, 30 min spaceru od Krupówek ,zobaczymy po powrocie jakie będą wrażenia, mnie najbardziej urzekła restauracja regionalna widac że tam będzie super klimacik i z tego co czytałam jedzenie paluchy lizać
    http://www.nosalowy-dwor.eu/

Komentarz

starsznie drogo jak dla mnie,ja sukam tak coś za 200zł za noc na 2 osoby

Komentarz

(ja płaciłam 130 euro za 4 noce w opcji HB(oferta kupiona od niemieckiego Dertour przez biuro wakacje24.pl
        miałam do wyboru też 4 noce za 91 euro na osobe w opcji ze śniadaniami, czyli 3 x taniej niż na stronie hotelu(

Komentarz

Bepi ja właśnie to przeglądałam bo nie chciałam wierzyć że od helmutó taniej...... powiem tak : ja PIERDZIU!!!!! w jakim my chorym kraju żyjemy!!!!!::: dobrze że mamy Ciebie Ty nasza "WYSZUKIWARECZKO"
          -D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D-D

Komentarz

sprawdzajcie też na bookingu i podobnych!! ja swoje ulubione spa kupiłam równo połowę taniej niż zazwyczaj przez stronę hotelu.

Komentarz

Ja często szwędam się po Zakopcu , ale to miejsce trudne do zniesienia w szczycie sezonu .
              To oczywiscie moja subiektywna opinia , Jeśli nie jeździcie na nartach , to Białka , Małe Ciche
              Bukowina chyba będą miały za mało atrakcji . Jakieś rozrywki dodatkowe to raczej w samym Zakopcu , ale dobre pensjonaty na ferie miejsca już mają pozamiatane . Jak zależy wam na dobrych warunkach to spróbujcie poszukać apartamentów np przez booking.com , może się uda .....
              Tutaj kiedyś jeździłem do pensjonatu http://basienkazakopane.com/1146.html ,
              teraz od lat biorę już tylko apartament
              Bepi gratuluję , cena bardzo fajna (tu)

Komentarz

ponawiam zapyatnie?

Komentarz

Bepi ale rezerwowałaś ten *** gwiazdkowy czy ****
                  Pzdr

Komentarz

może jednak ktoś poleci coś fajnego?

Komentarz

Szczerze mówiąc to w każdym pensjonacie w górach spotkasz niesamowity klimat,teraz tylko kwestia lokalizacji jak i same ceny,bo to też bardzo ważna kwestia.

Komentarz

polecam znależć jakiś pensjonat niedaleko Krupówek jeśli zależy ci na atmosferze. Ja w zeszłymn roku byłem w Zakopany w wakacje i mieszkałem tuż przy samych krupówkach. Kwatere znaleźliśmy będąc już na miejscu chodząc od pensjonatu do pensjonatu i oglądając je na żywo. Nie prawde, że trzeba szukać nclegów już miesiąc przed planowanym pobytem bo można znależć coś interesującego zawsze.

Komentarz

Niedaleko Krupówek będzie także bardzo tłoczno i musisz się z tym liczyć,bardziej poelcam szukąc na uboczu,powiedzmy na Pardałówce,co Ty na to? Wtedy każdy pensjonat będzie miał swój klimat

Komentarz

Trwa
                          X