Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Majówka 2011 z LogosTour

Przerwany
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

 • Majówka 2011 z LogosTour

  Zbliżająca się "majówka" potrwa cztery dni, które można wykorzystać do odbycia ciekawej podróży.
  LogosTour proponuje wyjazd do Republiki Południowej Afryki. Kapsztad w RPA uważany jest za jedno z najpiękniejszych miast świata. Znajduje się tam stadion piłkarski, który każdy kibic piłki nożnej z chęcią odwiedzi. Jest tam także najstarsza winiarnia w kraju: Groot Constantia. Natomiast e Lost City odnaleźć można pełne przepychu, rozrywek miasto, które zostało niemal wydarte naturze. Wizyta w królestwie Suazi przeniesie turystów w czasy pierwotnej Afryki, pełnej wierzeń i egzotycznej tradycji. Perłą podczas wyprawy do Afryki jest oczywiście safari.

  Wartym uwagi są również Zimbabwe i Zambia. Zobaczymy tutaj słynne wodospady Victoria Falls. Odważni mogą skoczyć na bungee z mostu na rzece Zambezi, dosiąść słonia, udać się w lot śmigłowcem, skorzystać z raftingu lub wycieczki kajakiem i obejrzeć zachód słońca nad rzeką. Oprócz tego istnieje możliwość udania się w podróż na Mauritius, zwany niebem na ziemi, gdzie lazur wody zlewa się z błękitem nieba.

  Kolejnym sposobem spędzenia długiego weekendu jest wyjazd do Peru i Boliwii. To tu znajdziemy się w najgłębszym na świecie kanionie (przeszło 4 km głębokości), by po chwili postawić stopę w najwyżej położonej stolicy, La Paz (ok. 4 km n.p.m.). W międzyczasie można obejrzeć m.in. tajemnicze rysunki na płaskowyżu Nazca, słynne jezioro Titicaca.

  Ale można wybrać się również gdzieś bliżej, np. do Petersburga. To tutaj znajduje się legendarny krążownik Aurora, którego strzały rozpoczęły rewolucję i doprowadziły do obalenia caratu. Turyści odwiedzą Pałac Zimowy, gdzie bawił słynny rosyjski prorok i mag Rasputin, którego wzrok magnetyzował. Wenecja Północy, miasto 600 mostów chlubi się prawdziwą perłą światowej kultury i sztuki. To muzeum Ermitaż słynące z najbardziej wysmakowanych eksponatów. Poznamy też sekrety Prospektu Newskiego oraz popłyniemy w rejs rzekami i kanałami tego niezapomnianego miasta.

  Kolejna propozycją jest Słowenia. Trzy strefy klimatyczne sprawiają, że kraj ten zapewnia moc atrakcji przyrodniczych, choćby takich jak Mozirski Gaj, sycący zmysły ogród kwiatowy. Z kolei kościół położony na wyspie jeziora Bled uważany jest za najbardziej romantyczne miejsce w Słowenii.

  Logos Tour poleca również Paryż. Tutaj odwiedzimy Wersal i Luwr, w którym znajduje się blisko czterdzieści tysięcy eksponatów, od starożytności po XIX wiek.

  Jak widać pomysłów na spędzenie wolnego czasu nigdy nie brakuje.Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Republika-srodkowoafrykanska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
Trwa
X