Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Touring Club - prosze o opinie!

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Touring Club - prosze o opinie!

Czy ktos byl w w/w hotelu. Prosze o wiarygodny opis bo w hotelu 2x**+ i All In jeszcze nie wypoczywalam i mam nieco obaw.

też prosiłbym o opinie

Komentarz

proszę o opinie

Komentarz

wróciliśmy 11-08-2005. Zajebisty wypoczynek. jakiś dureń na forum twierdził że all inclusive jest tylko dla Niemców,, co jest kompletna bzdurą. Jedzenie zajebiste - krewetki w cieście, osmiorniczki, mnóstwo sałatek i surówek,mięska, zupa codziennie melony, arbuzy, lody, ciastka itp. trzy posiłki i przekaski na basenie. w barze piwo ( troche rozrobione z wodą ale da sie przezyć), no i ich wódka figowa, wina, na lepszego drinka trzeba troche rzesami zatrzepotać. dwa baseny, trochę brudna plaza jak w całej tunezji. Ludzie sympatyczni, animatorzy staraja się wszystkim umilic czas . Jak najbardziej polecam ten hotel.

Komentarz

zapomniałam dodać że wszystkie alkohole w barze pijecie do woli , czasem tylko lodu brakuje. Sprzątaczki zmieniaja ręczniki i sprzątaja nawet bez "dinarka". W boungalowach nie ma lodówek no i cola nie mieści sie do spłuczki. Klima działa niezawodnie. Proponuję jechać na wycieczkę na Saharę- sama nie byłam ale wszyscy wracali zadowoleni ( koszt ok. 110 Euro). Jak się zdecydujecie pojechać to pozdrówcie Carlosa.

Komentarz

jeśli to możliwe napisz z jakiego biura leciałaś i jak warunki mieszkaniowe,czy daleko do miasta

Komentarz

ktoś może jeszcze był prosze o opinie

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Tunezja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X