7,2 / 10

Opinie o biurze Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel

Ocena na podstawie 121 opinii

Szczegółowe oceny
 • 6,9
  Ocena
  Organizatora

 • 6,9
  Ocena
  rezydentów

 • 7,3
  Stosunek jakości
  do ceny

 • 7,2
  Zgodność oferty
  z opisem

Wybierz termin i sprawdź ceny

Opinie

 
 • 1,8 / 10

  Wojtek W.

  Pobyt: Sierpień 2020

  Oferta ma się nijak do panujących warunków w hotelu. Zamówiony mieliśmy pokój z dwoma sypialniami dostaliśmy 3 osobowy z rozlatującą się dostawką. Recepcja mówi, że tak mamy w umowie i jak chcemy to możemy dopłacić do zmiany. Słabe jedzenie w hotelu. Oferta niby All Inclusive, a prawie nic do wyboru. Transfer z lotniska do hotelu to jakaś porażka, musieliśmy czekać ponad półtorej godziny na przybycie kolejnego samolotu żeby wspólnie jechać do hotelu. Powrót na lotnisko o godzinie 17:00 a hotel zabrania korzystania ze swoich usług po czasie wymeldowania z pokoju.

  Opinia dodana:
 • 2,3 / 10

  Janusz

  Pobyt: Sierpień 2020

  Mogę zrozumieć specyficzną obecną sytuację wirusową,ale to nie zwalnia prezydent od odpowiedzialności za przybyłych gości,p. Ania nie odbiera przybyłych z lotniska,nie podaje wiarygodnych informacji dotyczących lokalnych spraw ,irytują ją SYTUACJę jeśli zwróci się jej uwagę,nie dotrzymuje tego co mówiła choćby o zamieszczeniu informacji o terminie wylotu dzień przed nie było tego nie mówiąc już o od więzieniu na lotnisko przez ta panią. PORAŻKA olewajace podejście choć pierwsze spotkanie JEST miłe to pozory. Ona wyznaje starą ORŁowska zasadę ...czy się stoi czy się leży to......współczucia dla biura za taka rezydentke . NIE POLECAM!!!!

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Radosław

  Pobyt: Lipiec 2020

  Super biuro. Byliśmy w okresie koronawirusa, (Grecja-Kreta) ale biuro stanęło na wysokości zadania. Sprawny transport, wspaniała rezydent Pania Ania.

  Opinia dodana:
 • 9,8 / 10

  Janek

  Pobyt: Sierpień 2019

  Nie rozumiem negatywnych opinii o tym biurze. W moim przypadku cały proces zakupu oraz sama wycieczka bez zarzutu. Oferta była zgodna z opisem. Byliśmy na Chalkidiki w hotelu Bomo Kriopigi 4* w wyżywieniu All Inclusive. Po przylocie mieliśmy od razu transfer do hotelu - nowe fajne autokary. Następnego dnia spotkanie informacyjne z rezydent - wycieczki nie są najtańsze - na mieście można taniej kupić, ale woleliśmy kupić u touroperatora przynajmniej ma się gwarancje że wszytko będzie ok. Na duży plus zasługiwał także lot liniami Elinair - na pokładzie był darmowy catering napoi - co w czarterach się nie odbywa. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy także region Chalkidiki - piękne plaże!!

  Opinia dodana:
 • 1,8 / 10

  wojciech

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Biuro, zmieniło miejsce naszego pobytu na inny hotel niż wykupiony, w innej miejscowości i o niższym standardzie (zapłaciliśmy extra za pokój superior). O zmianie powiadomiono nas SMS-em, kiedy lecieliśmy samolotem na wakacje na Kretę. Na miejscu okazało się, że dyspozytor biura o zmianie nic nie wie. Po wielu nerwowych konsultacjach (nie wiadomo z kim), zapadła decyzja przewiezienia nas do hotelu. Recepcja hotelu, do którego nas przewieziono, nic o zmianie nie wiedziała i nie zamierzała honorować voucheru, wystawionego na inny hotel. Próba skontaktowania się z biurem w kraju- niemożliwa. Po wielu perturbacjach i straconych nerwach, zakwaterowano nas w pokoju. Koszmar, szczególnie łazienka. Brud, smród. Po powrocie 3 razy składaliśmy reklamację na piśmie, wysyłając ją za potwierdzeniem odbioru. Na żadną z nich biuro nie odpowiedziało. Próby telefonicznego wyjaśnienia reklamacji (11 razy) - totalna porażka. Pracownik odpowiedzialny za reklamację, za każdym razem usiłował mnie spławić i zrobić za mnie głupka. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. WSZYSTKIM CHĘTNYM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG BIURA MOUZENIDIS TRAVEL - STANOWCZO ODRADZAM!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Piotr Filip Gągol

  Pobyt: Sierpień 2019

  UWAŻAJ! WAŻNE NIE JEDZ! Reklamacja na drodze sądowej. Omijać szerokim łukiem. Wakacje pl wnioskuję o usunięcie tego operatora! Mouzenidis travel sami podpisujecie się pod nie uczciwym biurem podróży że oferujecie jego wycieczki!

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Sandra

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Nie polecam najgorsze biuro podróży. Oszukują klientów zbywają .

  Opinia dodana:
 • 5,8 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Janina

  Pobyt: Wrzesień 2019

  Jeśli chodzi o odbiór z lotniska i rozwiezienie po hotelach, spoko, wszystko w porządku. Oferta hotelowa też zgodna z opisem . Najgorzej było z wycieczkami fakultatywnymi. Rezydentka przyjechała na drugi dzień pobytu, zainkasowała pieniądze za wycieczkę do Salonik i obiecywała "cuda na kiju". A okazało się, że autokar nie przyjechał do hotelu tylko rano musieliśmy iść na zbiórkę gdzieś przy drodze wylotowej z miasteczka. Normalnie autokary tam podjeżdżają i mieszczą się w uliczce. Wpakowano nas razem z Rosjanami do jednego autokaru , przewodnik mówił tylko po rosyjsku, więc Polacy rozumieli piąte przez dziesiąte. Saloniki zwiedzane w biegu, bo w drodze powrotnej zajechaliśmy do centrum handlowego, żeby Rosjanie mogli obkupić się w futra, tak w futra i skórzane kurtki. Polacy a było nas sporo, na małego busa, takim jak jechaliśmy z lotniska, wynudziliśmy się w tym centrum Enigma. Wycieczka porażka, tym bardzie,j, że cena wygórowana, bo okazało się, że z lokalnych biur podróży tę samą wycieczkę można kupić o 15 euro mniej. Mam nadzieję, że biuro weźmie sobie do serca tę opinię o wycieczce i następnym razem Polacy pojadą z Polakami mniejszym busem, z polskim przewodnikiem. Pozdrawiam.

  Opinia dodana:
 • 1,0 / 10

  Sandra Sz

  Pobyt: Czerwiec 2019

  Nie polecam tego biura podróży nie odpisują na meile listy oszukują . Żadnej odpowiedzi w sprawie reklamacji . Pokoje tragedia .

  Opinia dodana:
 • 10 / 10

  Klient Wakacje.pl

  Piotr

  Pobyt: Październik 2019

  Super cena - obniżka Last minutes! Samolot czarter OK. Na miejscu bus zawsze na czas. Organizacja dojazdów i wycieczek super. Rezydentka super polecamy:) Nawet ubezpieczenie standardowe jest w cenie. Gorąco polecamy:)

  Opinia dodana:
1 2 3 4 5 ... 13
Byłeś z tym biurem podróży? Podziel się opinią