Opinie o biurze Mouzenidis Travel

• Bułgaria Room Rate
    452 zł 7 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Mouzenidis Travel

Janina

Jeśli chodzi o odbiór z lotniska i rozwiezienie po hotelach, spoko, wszystko w porządku. Oferta hotelowa też zgodna z opisem . Najgorzej było z wycieczkami fakultatywnymi. Rezydentka przyjechała na drugi dzień pobytu, zainkasowała pieniądze za wycieczkę do Salonik i obiecywała "cuda na kiju". A okazało się, że autokar nie przyjechał do hotelu tylko rano musieliśmy iść na zbiórkę gdzieś przy drodze wylotowej z miasteczka. Normalnie autokary tam podjeżdżają i mieszczą się w uliczce. Wpakowano nas razem z Rosjanami do jednego autokaru , przewodnik mówił tylko po rosyjsku, więc Polacy rozumieli piąte przez dziesiąte. Saloniki zwiedzane w biegu, bo w drodze powrotnej zajechaliśmy do centrum handlowego, żeby Rosjanie mogli obkupić się w futra, tak w futra i skórzane kurtki. Polacy a było nas sporo, na małego busa, takim jak jechaliśmy z lotniska, wynudziliśmy się w tym centrum Enigma. Wycieczka porażka, tym bardzie,j, że cena wygórowana, bo okazało się, że z lokalnych biur podróży tę samą wycieczkę można kupić o 15 euro mniej. Mam nadzieję, że biuro weźmie sobie do serca tę opinię o wycieczce i następnym razem Polacy pojadą z Polakami mniejszym busem, z polskim przewodnikiem. Pozdrawiam.

Sandra Sz

Nie polecam tego biura podróży nie odpisują na meile listy oszukują . Żadnej odpowiedzi w sprawie reklamacji . Pokoje tragedia .

Super cena - obniżka Last minutes! Samolot czarter OK. Na miejscu bus zawsze na czas. Organizacja dojazdów i wycieczek super. Rezydentka super polecamy:) Nawet ubezpieczenie standardowe jest w cenie. Gorąco polecamy:)

Agnieszka Pasternak

Jestem zadowolona:) Wszystko tak jak należy. Hotel, jedzenie, usytuowanie, obsługa, pogoda, wszystko idealnie:)

Aga

Biuro podróż przeciętne. Oferta, ktora wykupilam byla troche inna niz w opisie. Hotel owszem miał taras widokowy, który był piękny na zdjęciach ale w rzeczywistości to zaniedbane miejsce. Jedzenie bardzo skromne i niestety nie dobre ( brakowało nawet chleba na śniadaniu). Pokoje czyste, sprzatane codziennie. Hotel położony w pięknym miasteczku, mała plaża ale blisko hotelu z łagodnym zajściem do wody. Nie polecam.

Jakub

Wyjazd na Kretę był zgodny z opisem, po przylocie sprawny transport do hotelu, miły kontakt z rezydentką. Wyjazd na Lagunę Balos bezproblemowy. Jedyny minus to wspomniany wcześniej incydent z opóźnieniem lotu powrotnego. Informację dopiero dostaliśmy na recepcji w hotelu po tym jak już byliśmy gotowi do wyjazdu.

Aneta

Ogólnie organizacja ok, koniec urlopu zepsuł sam wyjazd. Wieczorem potwierdzony lot o czwartej nad ranem okazał się nieaktualny. Miałam szczęście i dzwoniłam wcześniej do rezydentki więc oddzwoniła i poinformowała mnie w nocy o zmianie. Inni stawili się o 6.40 rano i dowiedzieli że mogą iść dalej spać bo w nocy zmieniono lot na późniejszy :-(

AGNIESZKA

Biuro od liliany dostało 10/10 bo... Autokar miał wi fi żenada tak jakby napisać że centrum handlowe 10/10 bo miało wi fi

Dariusz

Wszystko załatwione jak należy. Wystarczające informacje. Brak nieporozumień.

Alicja

Dobrze zorganizowany wyjazd Polecam biuro podróży Mouzenidis Travel