Opinie o biurze Mouzenidis Travel

Mouzenidis Travel

Radosław

Pobyt: Lipiec 2020

Super biuro. Byliśmy w okresie koronawirusa, (Grecja-Kreta) ale biuro stanęło na wysokości zadania. Sprawny transport, wspaniała rezydent Pania Ania.

Janek

Nie rozumiem negatywnych opinii o tym biurze. W moim przypadku cały proces zakupu oraz sama wycieczka bez zarzutu. Oferta była zgodna z opisem. Byliśmy na Chalkidiki w hotelu Bomo Kriopigi 4* w wyżywieniu All Inclusive. Po przylocie mieliśmy od razu transfer do hotelu - nowe fajne autokary. Następnego dnia spotkanie informacyjne z rezydent - wycieczki nie są najtańsze - na mieście można taniej kupić, ale woleliśmy kupić u touroperatora przynajmniej ma się gwarancje że wszytko będzie ok. Na duży plus zasługiwał także lot liniami Elinair - na pokładzie był darmowy catering napoi - co w czarterach się nie odbywa. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy także region Chalkidiki - piękne plaże!!

wojciech

Biuro, zmieniło miejsce naszego pobytu na inny hotel niż wykupiony, w innej miejscowości i o niższym standardzie (zapłaciliśmy extra za pokój superior). O zmianie powiadomiono nas SMS-em, kiedy lecieliśmy samolotem na wakacje na Kretę. Na miejscu okazało się, że dyspozytor biura o zmianie nic nie wie. Po wielu nerwowych konsultacjach (nie wiadomo z kim), zapadła decyzja przewiezienia nas do hotelu. Recepcja hotelu, do którego nas przewieziono, nic o zmianie nie wiedziała i nie zamierzała honorować voucheru, wystawionego na inny hotel. Próba skontaktowania się z biurem w kraju- niemożliwa. Po wielu perturbacjach i straconych nerwach, zakwaterowano nas w pokoju. Koszmar, szczególnie łazienka. Brud, smród. Po powrocie 3 razy składaliśmy reklamację na piśmie, wysyłając ją za potwierdzeniem odbioru. Na żadną z nich biuro nie odpowiedziało. Próby telefonicznego wyjaśnienia reklamacji (11 razy) - totalna porażka. Pracownik odpowiedzialny za reklamację, za każdym razem usiłował mnie spławić i zrobić za mnie głupka. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. WSZYSTKIM CHĘTNYM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG BIURA MOUZENIDIS TRAVEL - STANOWCZO ODRADZAM!

Piotr Filip Gągol

UWAŻAJ! WAŻNE NIE JEDZ! Reklamacja na drodze sądowej. Omijać szerokim łukiem. Wakacje pl wnioskuję o usunięcie tego operatora! Mouzenidis travel sami podpisujecie się pod nie uczciwym biurem podróży że oferujecie jego wycieczki!

Sandra

Nie polecam najgorsze biuro podróży. Oszukują klientów zbywają .

Janina

Jeśli chodzi o odbiór z lotniska i rozwiezienie po hotelach, spoko, wszystko w porządku. Oferta hotelowa też zgodna z opisem . Najgorzej było z wycieczkami fakultatywnymi. Rezydentka przyjechała na drugi dzień pobytu, zainkasowała pieniądze za wycieczkę do Salonik i obiecywała "cuda na kiju". A okazało się, że autokar nie przyjechał do hotelu tylko rano musieliśmy iść na zbiórkę gdzieś przy drodze wylotowej z miasteczka. Normalnie autokary tam podjeżdżają i mieszczą się w uliczce. Wpakowano nas razem z Rosjanami do jednego autokaru , przewodnik mówił tylko po rosyjsku, więc Polacy rozumieli piąte przez dziesiąte. Saloniki zwiedzane w biegu, bo w drodze powrotnej zajechaliśmy do centrum handlowego, żeby Rosjanie mogli obkupić się w futra, tak w futra i skórzane kurtki. Polacy a było nas sporo, na małego busa, takim jak jechaliśmy z lotniska, wynudziliśmy się w tym centrum Enigma. Wycieczka porażka, tym bardzie,j, że cena wygórowana, bo okazało się, że z lokalnych biur podróży tę samą wycieczkę można kupić o 15 euro mniej. Mam nadzieję, że biuro weźmie sobie do serca tę opinię o wycieczce i następnym razem Polacy pojadą z Polakami mniejszym busem, z polskim przewodnikiem. Pozdrawiam.

Sandra Sz

Nie polecam tego biura podróży nie odpisują na meile listy oszukują . Żadnej odpowiedzi w sprawie reklamacji . Pokoje tragedia .

Super cena - obniżka Last minutes! Samolot czarter OK. Na miejscu bus zawsze na czas. Organizacja dojazdów i wycieczek super. Rezydentka super polecamy:) Nawet ubezpieczenie standardowe jest w cenie. Gorąco polecamy:)

Agnieszka Pasternak

Jestem zadowolona:) Wszystko tak jak należy. Hotel, jedzenie, usytuowanie, obsługa, pogoda, wszystko idealnie:)

Aga

Biuro podróż przeciętne. Oferta, ktora wykupilam byla troche inna niz w opisie. Hotel owszem miał taras widokowy, który był piękny na zdjęciach ale w rzeczywistości to zaniedbane miejsce. Jedzenie bardzo skromne i niestety nie dobre ( brakowało nawet chleba na śniadaniu). Pokoje czyste, sprzatane codziennie. Hotel położony w pięknym miasteczku, mała plaża ale blisko hotelu z łagodnym zajściem do wody. Nie polecam.