Opinie o biurze Mouzenidis Travel

522 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Gruzja Bed and Breakfast
    597 zł 7 dni / os. Sprawdź

JACEK

Ludzie przestańcie pisać te bzdury, bo ci którzy w to uwierzą zmarnują sobie humor przed wakacjami. Byłem z żoną po raz pierwszy z tym biurem podróży i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi zarówno przed wyjazdem , jak i w trakcie pobytu w Grecji. Na wszystkie pytania w PL dostałem konkretne i rzeczowe odpowiedzi, po przylocie do Grecji byłem pełen podziwu dla sprawnej organizacji rozmieszczenia nas w różnych hotelach. Przed każdym hotelem czekał pracownik biura służący pomocą w trakcie zameldowania i ewentualnych pytań w recepcji. Pani Alicja, rezydentka biura w Grecji,służyła pomocą w każdej sprawie i zawsze podkreślała jest tu po to byśmy mile spędzili urlopy. Co wam jeszcze ludzie brakuje!!! Może rzeczywiście niech maruderzy i wiecznie niezadowoleni poszukają innych biur a nie sieją obawy czy jechać z tym biurem czy nie. Na szczęście posłuchałem własnego rozumu i spędziliśmy z żoną bardzo udane wakacje w Grecji. Za rok planując urlop będziemy o Was pamiętać i jeszcze raz dziękujemy za świetnie spędzony urlop w Paralii - maj/czerwiec 2019.

Absolutnie nie polecam ani biura podróży ani korzystania z ofert wakacje.pl. Wycieczka odwołana po tygodniu od zakupu, później telefon że jednak aktualna z propozycją zakupienia ubezpieczenia, po czym znowu informacja że odwołana. Tak się nie traktuje długoletnich Klientów, to niepoważne. Zarówno biuro jak i wakacje.pl umywają ręce, a zwrotu zaliczki nie dostałam do tej pory. NIE POLECAM NIKOMU szkoda czasu i nerwów.

Liliana Z

uwaga na zapisy umowne która pozbawiają prawa do dochodzenia swoich należności. nie byłam klientką wakacje.pl ale zdziwiłam się, że taki portal prowadzi współpracę z firmą, która już dawno powinna zniknąć. brak moich danych na liście pasażerów, niezgodności z opisem hotelu Bageti w którym byłam to zwykli kombinatorzy którzy chcą szybko w Polsce zarobić

Uwaga na to biuro: księgowość mimo iż uregulowałem wpłatę u agenta wydzwania do mnie i zastrasza. I najlepsze jest to że dopiero po powrocie. Totalny bałagan ale jak się nie chce zatrudnić profesjonalnej księgowości a robi to osoba z przypadku i to jedna to nie ma co się dziwić niskiej jakości w firmie

Kamil k

Akcja z Atenami, 0 jakiejkolwiek odpowiedzialności, rozumiem, że można anulować każde wakacje od tak? Demokracja....

Kamil

Mouzenidis Travel sp. z.o.o., działając jako agent turystyczny prezentujący propozycje imprez turystycznych zawarł ze mną umowę na nocleg w Athens Gate Grecja / Attyka / Ateny do tego miałem wykupiony CERTYFIKAT Promesa Pewne Wakacje gwarantowane przez wakacje.pl, który okazał się fikcją bo nie można z niego skorzystać tak samo z ubezpieczenia. Organizator obiecał zwrot kosztów podróży, ale zostaje negatywna opinia o portalu wakacje.pl oraz sam muszę pokryć koszty przelotu. Brak jakiejkolwiek rekompensaty oraz zostaje kwestia urlopu i wakacji muszę szukać gdzieś indziej.

Łukasz Nowak

oddział w Polsce to naciągacze i kombinatorzy; rezydenci Ukraińcy którzy przy okazji gości ze wschodu na doczepkę zajmują się nami. fatalne opisy hoteli; nie wiadomo co jest w cenie czego nie ma a przede wszystkim chamski zarząd który zamiast rozwiązywać problemy (mówią po grecku) to udają Greka nie polecam

Łukasz

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wycieczka zgodna z opisem, hotel zgodny z opisem, rezydent pomocny.

Nie polecam państwu biura podróży Mouzenidis Travel oraz hotelu Bomo Rethymno Beach. Pobyt trawał 30.09.2018do07.10.2018r.Wyżywienie Ultra All Incluzive. Pobyt który miał być miłym wspomnieniem z podróży poślubnej, stał się koszmarnym doświadczeniem.Brak podstawowych zasad higieny,brud oraz odór pleśni w pokojach i łazienkach hotelowych(istna nora).Ściany pokoju hotelowego,w którym spaliśmy były pokryte warstwą pleśni,co zagrażało naszemu zdrowiu.Sen zakłócały wentylatory,które były umieszczone bezpośrednio przy oknie pokoju.Także odległość od głównego baru powodowała brak możliwości snu. Łazienka, z której byliśmy zmuszeni korzystać była zdewastowana-brak fug ,płytek na ścianie .Insekty w łazience i przykry zapach szamba.Po wielokrotnych próbach zgłaszania powyższego stanu pokoju i łazienki,po trzech dniach trwania imprezy turystycznej otrzymaliśmy możliwość zmiany pokoju.Przez trzy dni byliśmy zmuszeni spać z zapleśniałym pokoju i wdychać odór wilgoci oraz korzystać z łazienki,w której prócz smrodu ,braku płytek na ścianach,występowało robactwo.Podczas dokonywanej rezerwacji poinformowaliśmy Agenta,iż owa wycieczka podyktowana jest podróżą poślubną(powyższe zostało udowodnione przez okazanie aktu ślubu),co wiązało się z dodatkowymi atrakcjami,zgodnie z ofertą owej wycieczki,tj. kosz z owocami i szampan w pokoju hotelowym.Pomimo powyższego,żadna z opisanych w ofercie atrakcji nie została zapewniona,pomimo dodatkowego zgłoszenia dla rezydenta.Pomimo faktu,iż obowiązywało nas wyżywienie Ultra All Incluzive przez cały pobyt,w dniu 7 października 2018r(dzień wyjazdu) nie było możliwości zjedzenia śniadania-kuchnia świeciła pustkami-brak obsługi i posiłków.Goście zostali dzień wcześniej poinformowani przez rezydenta i z ogłoszenia na tablicy informacyjnej,iż owe śniadanie odbędzie się o godzinie 5:00. Wszyscy goście wyjeżdżający w tym dniu, w tym malutkie dzieci -nie otrzymali należnego,opłaconego posiłku.Jedną atrakcją pobytu,zgodnie z ofertą oraz zgodnie z umową,która została opłacona,miała być zorganizowana kolacja w pobliskiej restauracji(rezydent poinformował uczestników wycieczki,że owa kolacja odbędzie się 1 października 2018r) .Przed dniem kolacji, władze hotelowe zadeklarowały,iż kolacja nie odbędzie się,ponieważ restauracja została zamknięta z powodu trwajacego remontu.Pomimo powyższych okoliczności ani rezydent ani władze hotelowe ,nie zaproponowały uczestnikom wycieczki żadnej innej atrakcji,która rekompensowałaby nieodbytą kolację oraz była współmierna z kosztami poniesionymi przez gości.Jedzenie było monotonne i zimne.Wszystkie nieprawidłowości były zgłaszane rezydentowi,mamy też zdjęcia w jakich warunkach zmuszeni byliśmy przebywać.Pomimo reklamacji firma turystyczna Mouzenidis Travel i kierownictwo hotelu Bomo Rethymno Beach nie bierze odpowiedzialności za rażące zaniedbania.Zgłoszenie reklamacyjne zostało uznane za niezasadne.Brak uzasadnienia w odmowie.Ostrzegamy wszystkich Państwa przed zakupem wycieczki w Mouzenidis Travel .Biuro bogaci się na krzywdzie ludzi,nie liczy się z klientem. Wady: wilgoć,pleśń w pokoju,pokój zlokalizowany obok baru,hałas w godzinach nocnych,brud w łazience,insekty w łazience,przykry zapach,monotonne wyżywienie,brak wyżywienia w dniu wyjazdu,brak oferowanej kolacji w restauracji,brak rezydenta

Krzysiek

Nie polecam nie odpowiadają rzetelnie na reklamacje. Trzeba udowadniać że nie ma się garba. Niekompetencja i ignorancja - zapisy OWU choć ich jakoś ich nie dotyczą. Niezadowolony Klient który nigdy nie skorzysta z ich oferty